2017 Tablet Tavsiyesi En iyi tablet önerilerimiz


   

2017 yılında Tablet kullanımları ülkemizde hızla yayılmaya devam ederken çeşitli markalarda tabletlerin satışı da artış gösteriyor. Tabletlerin genelde bir program üzerine çalışmasının yanı sıra internet bağlantısı gerektiren programlar için de kullanılabiliyor. Bunun için ise Wi-Fi bağlantılarına ihtiyaç duyuluyor. Tablet fiyatları ise çok büyük oranda değişkenlik gösteriyor. Fiyatların 200 TL’den başlayarak 2.000 TL’ye kadar yükselmesi söz konusu olabiliyor. Bu fiyat değişkenliğinin sebebi ise tabletin markasından ve özelliklerinden kaynaklanıyor. Samsung, Apple, Asus, Casper, Acer, Goldmaster markaları çeşitli tabletler ile bu sektörün öncüleri olmaya devam ediyor.

Samsung Marka Tablet Tavsiyesi

Samsung marka tabletler 4.7 inç ekran ile 500.00 TL’ye satılmaktadır. 8 GB belleğe sahip olan tabletler, Android 4.4 işletime sahiptir. Samsung’un bu tabletini Teknosa’dan alanlar 25 TL değerinde hediye çeki kazanmaktadır. Samsung 4G uyumlu tablet modeli olarak ise S2 SM-T817 modeli 32 GB bellek, 8 MP kamera, 9,7 inç ekran ile Samsung’un en pahalı tabletleri arasındadr. Fiyatı yaklaşık 1700 TL’dir.
Samsung Galaxy Tab3 Lite T113 modelleri ise HepsiBurada adresinde kampanyalı fiyatı ile satılmaktadır. 299 TL’den satışa sunulan bu tablet modelleri 8 GB bellek ve 1 GB ram özelliklerinin yanı sıra 7 inç ekran ve 4 çekirdekli işletime sahiptir.

Goldmaster ve Acer Tablet Tavsiyesi

Goldmaster ve Acer marka tabletler ise bu piyasanın en ekonomik fiyatlarda satışta olan ürünlerdir. Çift çekirdekli, 7 inç ekran, 1.2 Ghz hızı ile Goldmaster tabletler 328 TL’den Teknosa’da satışa sunulmuştur. Acer markalı tabletler 1 GB Ram, 1.6 Ghz işlemci hızı ve İntel Atom işletime sahip olmakla birlikte 280 TL’den satıştadır.

Ipad Mini 4 Tablet Tavsiyesi

Apple markasının Ipad Mini 4 tablet modelleri 1600 TL’den başlayarak 2.050 TL’ye kadar satıştadır. 2017 fiyatları olan bu fiyatlar ile Ipad Mini 4 tablet sahibi olabilirsiniz. Bu tabletlerde 10 saate kadar dayanıklı pil özellikleri bulunmaktadır. Vatan Bilgisayar aracılığı ile bu fiyat aralığında Ipad Mini 4 Tablet sahibi olabilirsiniz.

Tablet Tavsiyesi 2017 tarihinde bu modeller baz alınarak yapılacak olursa Samsung 500 TL civarında özellikleri satılan tablet modelleri küçük çapta işlerinizi yönetebileceğiniz gibi iyi bir oyun tableti de olabilir. Fakat daha profesyonel bir şekilde kullanmak isterseniz gerek hızı gerek markası ile Apple tabletler tercih edilebilir. Dolu pil ömrünü de göz önüne alırsak Ipad Mini tabletler diğer tüm markalara göre daha uzun süreli kullanılmaktadır.

Benzer Diğer Yazılarımız

Yazar Hakkında: Kaan

1 Comment

  1. Uzun ömürlü olması için ipad almayı düşünüyorum detaylı bir şekilde her marka ve ürünü açıklaışsınız tablet tavsiyeleri niz için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir