5000 tl ye Kadar Alabileceğiniz Araçlar

5000 tl ye Kadar Alabileceğiniz Araçlar
16 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.790 kez okundu.

5000 tl ye Kadar Alabileceğiniz Araçlar

Duyulduğu zaman enteresan ve imkânsız gibi gelse de. Benim gibi trafik acemisi olan ve ayağımı yerden kessin diyenler için vazgeçilmez ve hurdaya çıksa bile canınızı yakmayacak arabalar almak, vazgeçilmez bir olay olsa da. Aynı anda bu işi bilenlerin benim gibi ilk arabasına sahip olacak olanlara yapılan ilk tavsiye.

Bence bu tavsiyeye kesinlikle uyulmalı ben kendi adıma uydum ve karlı çıktım. Aynı zamanda çoğu Türk yapımı oldukları için yapımları ve yedek parçaları çok daha uygun fiyatlarda olduğu için yapabileceğiniz  ufak kazalar ve arızalarda boşuna bir servet ödememiş olursunuz.

Görüntü önemli olduğu için tercih etmem diyorsanız BMW ve MERCEDES gibi oldukları zamanların hep en iyileri olmaya alışık olan modellerin yanında FORD, SKODA gibi modellerin görüntüsü ile hoş duranları da var.

Ben kendim için 1980 model bir ANADOL aldım evet ilk başlarda alışmaya biraz zorlandım ama sonrasında bir süre sonra değiştiririm dediğim arabamdan vazgeçemedim yazlık evimde garajıma park ettim ve tatile gittiğim zamanlarda onunla hasret gideriyorum.

 

Sizde bir arabanız olsa bile trafik çekmemek ve için 5000 Tl ye kadar alabileceğiniz araçlar ile tatil alanınızda, memleketiniz de bırakıp uçak ile yolculuk yapabilirsiniz tecrübe edilmiş onaylanmıştır, kesinlikle uzun saatler boyunca trafik çilesi çekmenin anlamı yok.

Yaklaşık yirmi yaşında olsa da hala sizin ayağınızı yerden kesebilecek sağlam bir araba ile yolculuk yorgunluğundan kurtulmuş olursunuz.

Puan: 0,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


5000 tl ye Kadar Alabileceğiniz Araçlar Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

5000 tl ye Kadar Alabileceğiniz Araçlar Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- 5000 tl ye Kadar Alabileceğiniz Araçlar bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

11 + 9 =

Sayfa başına git