Buzdolabı Tavsiyesi 2017

 

Buzdolabı bir evin olmazsa olmaz beyaz eşyasıdır. İşyerlerinde de kullanımı hızla artmaktadır. Buzdolapları için ise çeşitli markaların farklı fiyat seçenekleri ile karşılaşmaktayız. A enerji, A++ özellikli, No Frost özellikli, derin dondurucu bölmeleri ile çok sayıda ürün ile karşılaşabiliriz. Bu ürünler arasında buzdolabı tavsiyesi 2017 tarihi için geçerli olan birkaç ürün ve fiyat hakkında bilgi sahibi olmak gerekiyor. Bu bilgilere çeşitli e-ticaret mağazaları aracılığı ile ulaşabiliriz. Bu bilgilere ulaştıktan sonra ise buzdolabı tavsiyesi verirken daha net bilgilere dayandırmış oluruz. Kullanıcılar için Buzdolabı Tavsiyesi Kasım 2015 tarihli ürünler hakkında karar vermek daha kolay olacaktır.

Buzdolabı Tavsiyesi 2017

her-aileye-bireye-uygun-buzdolabi-kapasiteleri-gorsel-sema

Hangi Buzdolabı size göre?

Grundig markasının çift kapılı tasarımı ve A+ enerji sınıfına giren, No Frost soğutma özelliğine sahip  Grundig Grne 4680 ürün modeli 465 LT İnox özelliğini de barındırıyor. Satış fiyatı ise 1.449 TL olarak Kliksa mağazalarında yer alıyor. Dondurucu bölmesinin net hacmi 85 litredir. Soğutucu bölmesinin ise 325 litredir. Grundig kapısının açık kalması durumunda alarm özelliğine sahip bir buzdolabıdır. Bu alarm özelliği sayesinde buzdolabını açık bırakmayı alışkanlık haline getirenlerin yeni gözdesi olmayı başarmıştır.

                 

Profilo dayanıklı ev aletleri sunmaya devam ederken Kasım 2015 Buzdolabı tavsiyesini hak eden bir ürün ile karşımızdadır. A++ enerji sınıfında yer alan, No Frost soğutma özelliğine sahip ve toplam brüt hacmi 569 litredir. Kolay temizlenebilir olması ve kullanım alanlarının geniş olması ile tercih sebebi olabilmektedir. Yeterli bütçeye sahip olanlar için en mantıklı seçenek Profilo Maksima buzdolabı modeli olacaktır. N11 üzerinden satışı süren bu ürünün fiyatı ise 2.384 TL’dir.

İşyerlerinde tercih edilebilecek tek kapılı buzdolapları için de Vestel alt yapısı ile üretilen Vestfrost modeller tavsiye ediliyor. A enerji sınıfında yer alan ve ekonomik fiyatlar ile satın alınabilen büro tipi buzdolabı küçük ve zarif olması ile de çok yer kaplamayacaktır. HepsiBurada satış fiyatı 369 TL’dir.  Yine işyerlerinde tercih edilebilen dondurucu özelliğine de sahip olan, tek kapılı fakat buzluk bölmesi olan Hotpoint markalı modeller de HepsiBurada üzerinden 500 TL’ye satışa sunulmuştur. Dondurucu bölmesi isteyen işyeri sahipleri bu modeli tercih edecektir. Aradaki fiyat farkı ise 130 TL’dir.

     
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git