Ekonomik Cep Telefonu Tavsiyesi

Ekonomik Cep Telefonu Tavsiyesi

Ekonomik Cep Telefonu tavsiyesi konulu yazımızda sizler için ince eleyip sık dokuduğumuz ve tüm filtrelerimizden başarı ile geçen ekonomik ve yüksek donanımlı bir telefondan bahsetmek istiyoruz. Telefonun adı General Mobile 4G Android One .

11

Telefonun 4G özelliği, güncelleme bekleme derdine son veren ve güncellemeleri otomatik olarak yükleyen bir telefonla karşı karşıyayız. Telefon tavsiyesi sorumluluk gerektiren bir iş olduğu için telefonu sıkı sıkı inceledik. Pil ömrünün makul seviyelerde olduğu Qualcom Snapdragon 410 mimarinin kullanıldığı 2 GB ram ile hızlı işlemlerin yapılabileceği,13 megapiksel arka kamerası olan ve Google onaylı Android One teknolojisin kullanan bir telefon 700 liraya satılıyor.

android manşet

Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemi kullanan telefonda 4 çekirdekli 1.2 GHZ frekans hızına sahip işlemci var. Dahili hafızası 16 GB olan telefonun ön kamerası 5 Mp. Ekran Çözünürlüğü de 1280 X 720 Piksel olan General Mobile 4G Android One telefonunun bu özelliklerle bu fiyata satılması gerçekten sevindirici bir haber. 17 milyona yakın renk çözünürlüğü sunan telefon 135 gram ağırlığında…

Puan: 0,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...

Benzer Diğer Yazılarımız

Yazar Hakkında: uzmantavsiyesi

1 Comment

  1. General Mobile 4G Android One kısa bir süreliğine bende kullandım ve kullandığım süre boyunca telefondan gayet memnun kaldım. Öncelikle sistem ve arayüzde yaptıkları küçük değişiklikler dikkatimi çekti bu özellikleri onu diğer akıllı telefonlardan farklılık yaratıyo gerçekten.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir