KPSS Kitap Önerileri 2018

KPSS Kitap Önerileri 2018

Herkesin hayattan beklentisi ve geleceğe dair umutları mutlaka vardır. Hayallerinize gerçekleştirmek, geleceğe dair hayat planınızda emin adımlarla ilerlemek adına bir takım zorlukların üstesinden gelmenin ilk basamağı kendinize inanmanızdan ve güvenmenizden geçmektedir. Bu yolda ilerlerken karşımıza çıkan engelleri en güzel şekilde atlatmalıyız ki bu engellerin en kaçınılmaz olanı sınavlardır. Bu sınavların en önemlilerinden biri de KPSS sınavıdır. Kpss sınavından kapasitemizi zorlayarak kendi kriterlerimiz de en yüksek puanı almak hepimizin isteğidir. Kpss kitap önerilerimizle bu hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. KPSS kitap önerileri 2018 yazımızla en güncel ve en başarılı yayınların sorularıyla sınava iyi bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

En Kaliteli ve Güvenilir Kaynaklarla Sınava Hazırlanmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştır. Her Derse Göre Araştırdığımız En Doğru KPSS Kitap Önerilerimiz ;

Türkçe konusunda eğer yeterli bilgiye sahip değilseniz mutlaka konu anlatımlı bir kitap tercih etmelisiniz. İhtiyaç yayınlarının konu anlatımlı Türkçe kitabı sizlere ayrıntılı bir şekilde gerekli bilgiyi verecektir. Konu anlatım kitabının yanında Monopol yayınları, Pegem ve Beyaz Kalem Soru Bankalarından çözeceğiniz sorularla konuyu iyice pekiştirmelisiniz.

kpss kitap önerileri Add to list
kpps-kitap-onerileri

Matematik çoğu öğrencinin korkulu rüyası olsa da antrenmanlarla matematik 1, 2 serilerinden başlayarak bu sorunun üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Yayınlardan en beğenilir olanlar Pegem, İhtiyaç, Tasarı, Yediiklim Yayınları, Lider ve Beyaz Kalemin soru bankasıdır. Teminat Matematik açıklamalı ve çözümlü soruyla sizlere en kısa çözüm yolları gösterecek ve zamandan tasarruf yapmanızı sağlayacaktır.

kpss lisans kitap önerileri
KPSS tarih Kitap Önerileri 2018

Tarih kitabı olarak konu anlatımında İsem Yayıncılık güvenilir kaynaklardandır. Filozof yayıncılık çözümlü kitabıyla sizlere konuları anlamınızda yardımcı olacaktır. Pegem ve tarihin pusulası kitapları da önereceğimiz kaliteli yayınlardandır.

2018 kpss kitap önerileri
kpss-kitap-tavsiye

Güncel Bilgiler konusunda Altı Şapka Yayınlarında son dönem derleme bilgileri bulabilirsiniz. Yediiklim yayınları güncel bilgiler soru bankasını da sınava girmeden önce çözmenizde fayda vardır.

Coğrafya konusunda alacağınız kaynağın güncel olması oldukça önemlidir. Bazı veriler yıldan yıla değişiklik gösterdiği için bu hususa dikkat etmeniz gerekir. Yargı, İsem yayıncılık, Doktrin yayınları coğrafya konusunda sizlere yeterli bilgiyi sağlayacaktır.

2018 kpss kitap önerileri
KPSS Kitap Önerileri 2018

Vatandaşlık da Benim Hocam konu anlatımlı kitap sizlere yeterli bilgiyi verecektir. Evrensel Akademi yayınları, Pegem yayınları güncellenmiş yeni formatıyla değişik soru tarzlarını görmenize yardımcı olacaktır.

Geometri ve Mantık her ne kadar Kpss kitap önerileri 2018 desek de bu konularda yıldan yıla değişen bir şey olmamaktadır. O yüzden güncellenen tek şey genelde kitap kapakları olmaktadır. İhtiyaç, Tasarı, Yedi iklim, Beyaz Kalem ve Akademi Yayınları tavsiye edeceğimiz kitaplardandır.

Kpss Kitaplarının Yanı Sıra İnternetten Konu Anlatımlı Videolar İzleyerek Konular Hakkında Ön Bilgi Sahibi Olabilirsiniz.

KPSS Kitap Önerileri 2018
2018-kpss-kitap-onerileri

Kpss kitap önerilerimiz ile sizlere her ne kadar en güncel ve değişik yayınlarla en güvenilir kaynakları sunmuş olsak da öncelikle kendiniz evde internetten konu anlatım videoları izleyerek, dinleyerek ön bilgiye sahip olabilirsiniz. Daha sonra kitaptan bu konuları tekrar ederek konuyu pekiştirmiş ve soru çözümü ile konuyu kavramış olursunuz. Çeşitli yayınlardan çözeceğiniz sorularla her tip soru tarzını görerek öğrenmiş olmanız da fayda vardır. Tek tip kaynağa bağlı kalmamaya özen gösterin.

KPSS Kitap Önerileri 2018

İster lisans ister önlisans için olsun kpss kitap önerilerimiz herkese hitap edecek güvenilir kaynaklardan oluşmaktadır. Her soru tarzını göreceğiniz kitap önerilerimizle sınavınızdan iyi bir puan alarak başarılı olabilirsiniz. Sınav tarihinin yaklaştığı son dönemlerde süre tutarak bol bol deneme yapmayı unutmayın. Günde 1 deneme yaparak kendinizi denemeli ve hangi sorularda takıldığınızı ölçmeyi ihmal etmeyin. Çıkmış soruları en az 2 veya 3 kez çözerek bilginizi sınamalı ve kendinizi denemelisiniz. Son 10 yılın çıkmış sorularını çözerek ÖSYM soru tarzı üzerinde fikir sahibi olmalısınız.

Kpss kitap önerileri 2018 yazımızla güncel kaynak tavsiyelerinde bulunduk. Umarız sizlere yardımcı olmuşuzdur.

Puan: 0,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...

Benzer Diğer Yazılarımız

Yazar Hakkında: uzmantavsiyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KPSS Kitap Önerileri 2018 Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- KPSS Kitap Önerileri 2018 başlıklı makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- KPSS Kitap Önerileri 2018 bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- KPSS Kitap Önerileri 2018 başlıklı makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.