Kullanışlı Bebek Arabası Modelleri ve Fiyatları (2018)

En iyi bebek arabası modelleri

Kullanışlı Bebek Arabası Modelleri ve Fiyatları (2018)

Tüm anneler ve babalar için sancılı bir dönem olan bebek arabası seçiminizi kolaylaştırmak için sizlere en kullanışlı bebek arabası modellerini ve fiyatlarını araştırarak listeledik. Bizler için alacağımız arabanın konforu ne kadar önemliyse bebeklerimiz için bu durum daha da önem arz etmektedir. Çoğumuz daha bebek doğmadan nasıl bir bebek arabası alacak olmanın telaşına girer, sayfalarca yorum okur,  araştırma yaparız. Kimimiz memnun kalırız, kimimiz de memnun kalmayıp 2-3 tane daha bebek arabası alırız.

Öncelikli olarak bebek arabasından beklentilerimiz nelerdir?

Alacağımız bebek arabası olabildiğince hafif olmalı, araba en az 3 pozisyon şekli alabilmeli  ve geriye doğru destek kısmı olmalı, yaz-kış dayanıklı kumaşı olmalı, bir elimle bebeği tutarken bir elimle de arayı açmalı ve kapatmalıyım, eşyalar için bebek arabasının büyük sepeti olmalı, arabanın tekerlekleri çok büyük yada küçük olmamalı, çok yer kaplamayacak şekilde olmalı, puseti tek hareketle anneye dönecek şekilde dizayn edilmiş olmalı, tekerleri kolayca her zeminde sürüle bilmeli ve son olarak fiyatı da uygun olmalıdır.

Tüm bu saydığımız özelliklerin hepsini içeren bebek arabası modelleri olmasa da en azından diğer modellerden ayırt edilebilecek özelliklere sahip modeller mevcuttur.

Üç tekerlekli bebek arabası modellerini estetik olarak her ne kadar gözümüze hitap etseler de kullanış açısından bazı sıkıntılardan dolayı pek önermiyoruz. Bebek büyüyünce arabada tekerleklerden dolayı dengesizlik oluyor, bu dengesizlik çeşitli kazalara yol açabilir.

İşte kullanışlı bebek arabası modelleri ve fiyatları

Bebeğinize en güvenilir ve konforlu araba seçmek için tavsiyelerimizi mutlaka okumalısınız! Bu konuda oldukça tecrübeli bir anne olarak ikinci bebeğe de kolayca saklayıp daha sonra eskimeden, yıpranmadan gönül rahatlığı ile kullanacağınız en iyi bebek arabası modelleri ve fiyatlarını sizler için aşağıda sıraladık.

YOYKO Luxury Seyahat Sistem Bebek Arabası

Kullanışlı Bebek Arabası Modelleri ve Fiyatları

 

En değerli varlığımız bebeklerimizin sağlık ve güvenliği için özel olarak tasarlanan alüminyum kasası ile gayet hafif ve sağlam Yoyko bebek arabaları, şişme tekerlekli bebek arabası, ayarlanabilir UV filtreli gölgeliği, çift yönlü kullanabilme özelliği  ile tüm annelerin gönlünde yer almıştır. Bebeğinizin rahat uyuması için sarsıntıyı engelleyen arka iki tekerleği büyük, ön iki tekerleği küçük olarak tasarlanmış, 3 farklı pozisyona ayarlanabilen ve bebeğin 0-6 ay arası kullanımı için ekstra dolgulu olan bu model bebek arabasını aynı zamanda ana kucağı olarak da kolayca kullanabilirsiniz.

5 noktalı emniyet kemer sistemi, kaliteli tentesi, katlandığında az yer kaplaması, ağırlığının 11,5 kg olması ve katlandığında kolaylıkla dik durması gibi birçok özellikleri ile 2017′ nin en çok tercih edilen ve kullanılan bebek arabası marka ve modelidir. Kullanıcıların oldukça memnun kaldığı görünümünün çok şık olduğu, malzeme kalitesinin çok iyi olduğu, teker fren sisteminin kolay olduğu, tekerleri şişirmek için pompasının bile olduğu, yağmurluk ve soğuk havalarda bebeğinizin üşümemesi için ayak örtüsünün hediye verilmesi gibi birçok yorum ürünün ne kadar doğru bir tercih olduğunu ortaya koymaktadır.(Fiyatı: 1.200,00 TL civarı)

Casual Cadillac Travel Sistem Bebek Arabası

Kullanışlı Bebek Arabası Modelleri ve Fiyatları

Travel sisteminde en iyi bebek arabası ödülünü alan bir üründür. Çift yönlü kullanımı, geniş iç hacmi ve ekstra lüks iç pedi ile bebeklerinize ekstra konfor ve rahatlık sunmakta, 5 noktada emniyet kemeri ve 3 farklı oturma pozisyonu bulunmaktadır.  Tentesinde yer alan fermuarlı pencere ile bebeğinizi görebilmektesiniz. Alt sepeti oldukça geniş ve kullanışlıdır.

Arka tekerleklerde tek tuş fren sistemi, gece kolay fark edilmeyi sağlayan kazaları önleyici reflektörler, kolay katlanabilme ve çabuk kilitlemenle özelliği mevcuttur. Oto koltuğu bebek arabasına monte edilerek travel olarak kullanılabilmekte olan bu ürün aynı zamanda yağmur ve ayak örtüsünü de hediye olarak kullanıcılarına vermektedir. Kesinlikle kullanışlı ve pişman olmadan kullanacağınız bir üründür.(Fiyat:1.600,00 TL civarı)

Wellgro Q3 Travel Sistem Bebek Arabası

kullanışlı bebek arabası hangisi
kullanışlı bebek arabası hangisi

 

Dışa bakış ve anneye bakış özelliği ile çift yönlü kullanımı vardır. Ayarlanabilen kol ve tente sistemi, merkezi tek noktadan fren sistemi, dolgu tekerlekler, kolay katlanabilme özelliği, 0 yaştan itibaren kullanılabilmesi, emniyet bilekliği, port bebe için süper yatak, travel sistemli alüminyum bebek arabasıdır. Ağırlığı:12,5 kg olup hafiftir. Forumları okuduğumuzda şık ve estetik görünümü ile çok beğenildiği, kalitesinin verilen paraya göre çok çok üstünde olduğu gibi birçok yorum mevcuttur. Ama kullanıcılar için ürünün tek sıkıntısı biraz büyük olması problemidir. Tolu taşıma araçlarında ve şahsi araba bagajlarında büyük olduğu için biraz zorlandıklarını söylemişler. (Fiyatı:  950,00 TL civarı)

 

Baby Care Titan Trio Bebek Arabası

kullanışlı bebek arabası hangisi
kullanışlı bebek arabası hangisi

 

Ürünü genel anlamda beğenen kullanıcılar sadece her bebek arabası gibi büyüklüğünden şikayetçi durumdalar. Aynı zamanda tutma kolu, tekerlerin dönüş esnasında zor hareket etmesi ve kapandığında kilitleme yerinin tersliği gibi sıkıntılarının da olduğunu söylemektedirler.  15 kg ağırlığı,  kolay silinebilen kumaşı, uygun fiyatı, 5 noktalı emniyet sistemi, ayarlanabilen kol yükseklik ayarı, taşıma ve ayrı kullanabilme özelliği, tek noktada frenleme sistemi, 0-36 ay kullanılabilmesi, arka tekerlerin kolaylıkla takılıp çıkarılması gibi özellikleri mevcuttur. (Fiyatı: 990,00 TL civarı)

 

Kullanışlı bebek arabası modellerinde bu 4 arabanın en kullanışlı modeller olduğunu araştırdık. Çeşitli birçok marka ve model bebek arabalarının çokluğu kafanızı karıştırmasın. Bazı markaları kumaşlarının kalitesizliği,  parçalarının sürekli değişmesi, tekerlerinin büyük olması,  oldukça ağır olmaları, oturma ünitelerinin rahat olmaması, 3 tekerlekli olmaları gibi sorunlardan dolayı kullanışlı bebek arabası modellerinde tercihlerimizin gerisinde kalarak eledik. Umarım hayatta en değerli varlık olan bebekleriniz için sizlere bebek arabası modellerinde yardımcı olmuşuzdur.

Puan: 0,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...

Benzer Diğer Yazılarımız

Yazar Hakkında: uzmantavsiyesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir