Led TV tavsiyesi

 

Led TV tavsiyesi

Bu makalemizde led tv almak isteyenler için, led tv tavsiyesi, led tv tavsiyeleri, hangi led tv almalıyım, led tv tavsiyesi 2015, led tv fiyatları, led tv öneri, led tv hd, led tv kampanyaları hakkında bilgiler vereceğiz.

Led Tv tavsiyeleri

Evindeki, ofisindeki televizyonu değiştirmek isteyenler için led tv tavsiyeleri konusunda çeşitli tereddütler yaşanmaktadır. Günümüzde led tv markalarının çok olması yine led tv fiyatlarının yüksek olması nedeniyle kullanıcıların kafası karışmaktadır. Hangi led tvyi almalıyım diye soruyor iseniz öncelikle led tvyi koymak istediğiniz odanıza göre bir seçim yapmak zorundasınız. Küçük odalar için büyük boyutlardaki led tvler tavsiye edilmemektedir.

Led Tv alırken dikkat etmeniz gereken hususlar

  1. Led tvnizi koymak istediğiniz odanızın boyutuna göre bir led tv almanızı tavsiye ederiz.
  2. Harici bir uydu alıcı (receiver) cihazına ihtiyaç duymamanız için uydu alıcısı içerisinde olan bir led tv almanızı tavsiye ederiz.
  3. İnterneti ve sosyal medyayı etkin olarak kullanıyor iseniz ve evinizde internet bağlantınız var ise smart tv özelliği olan bir led tv almanızı tavsiye ederiz.
  4. Günümüz itibariyle led tv fiyatları 800 TL ile 5000 TL arasındadır. Bu kapsamda en az led tv için 1500 TL para ayırmanızı, en düşük 1200 TL ile 1500 TL arasında bir led tv almanızı tavsiye ederiz.
  5. Gerek uzmanlar gerekse kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen, en çok satılan, en popüler olan lg ve samsung marka led tv almanızı tavsiye ederiz.
  6. Led tv alırken internet ortamında popüler olan herkes tarafından bilinen popüler ürün satış sitelerini (Hepsi burada, n11, hızlı al, gitti gidiyor) tercih etmenizi veya güvenilir firmalar ile teknoloji marketlerinden satın almanızı tavsiye ederiz.

 

Led Tv önerisi 2015

 

           

Samsung UE-46H5373 46″ 100 Hz Dahili Uydu Alıcılı SMART FULL HD LED TV

led tv tavsiyesi 2015

led tv tavsiyesi 2015

Bu led tv en çok satılan led tvler arasında yer almaktadır. Dahili uydu alıcısı olması, full hd özelliği, smart tv özelliği ile 46 inç dev boyutu ile büyük salonu oturma odası olanlar için, ayrıca kafeterya, kahvehane, restaurantlar için idealdir. 1400 TL fiyatı olan bu ürünü led tv almak isteyenler için tavsiye ederiz.

 

LG 42LB620V 42″ 3D FULL HD LED TV

led tv tavsiyesi

led tv tavsiyesi

Lg firmasının 42 inç boyutundaki full hd, 3d, smart tv özelliği bulunan led tv sinema tutkunları tarafından en çok tercih edilen led tv modellerinden biridir. Şuan itibariyle 1500 TL fiyatı bulunan bu cihaz satın alındığında bir çok firma tarafından beraberinde 3 boyutlu gözlük hediyesi ile teslim edilmektedir.

 

LG 32LB652V 32″ 3D SMART FULL HD LED TV

led tv tavsiyeleri

led tv tavsiyeleri

Küçük boyutta led tv tavsiyesi arayanlar için 32 inç (82 ekran) bir led tv var sırada. Lg marka bu led tv oturma odalarında çok büyük olmayan işyerlerinde çok tercih edilen, önerilen led tv modellerinden  biridir. 3d özelliği, smart tv ve full hd özelliği ile en çok satılan led tv listesindedir. Bugün için piyasa satış fiyatı 1200 TL civarında olup satın alınması durumunda beraberinde 3d gözlük hediye edilmektedir.

Led tv tavsiyesi en ucuz kaliteli çok satılan 82 32 42 46 102 ekran inç smart tv 3d 4k uydu alıcılı gözlük hediyeli lcd televizyon önerisi 2015 tavsiyeler.

     
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git