Tablet bilgisayar tavsiyesi

 

Tablet bilgisayar tavsiyesi

Bu makalemizde tablet bilgisayar almak isteyenler için çeşitli tavsiyeler vermeye çalışacağız. Her cebe her bütçeye göre çeşitli marka ve özelliklerde tabletler, en çok satılan, en çok tercih edilen ve önerilen tavsiye edilen tabletleri inceleyeceğiz.

Hangi tablet bilgisayarı almalıyım

Tablet bilgisayarlar uzun zamandır var olsa da 2013-2014 yılları itibariyle yaygın şekilde hayatımıza girmeye başladı. Özellikle de 2015 yılında hemen hemen her evde bir adet tablet bilgisayar mevcut. Bu cihazların En büyük özellikleri ise kolay taşınabilmesi, kullanımı için şarj cihazı haricinde başka bir cihaza ihtiyaç duyulmamasıdır. Piknikte bahçede seyahat esnasında, tatilde, köyde hemen hemen heryerde ceketinizin cebinde taşıyabileceğiniz büyüklükte.

Tablet Tavsiyesi

1- Samsung Galaxy Tab 4 T230 8GB 7″ Tablet

tablet bilgisayar tavsiyesi 2015
tablet bilgisayar tavsiyesi 2015

Android 4.4 (Kitkat) işletim sistemine 1,5 Ghz. Ram belleğe sahip bu cihaz 276 gr ağırlığında. Şuan itibariyle satış fiyatı 370 TL. civarında ve en popüler, en çok satılan tablet bilgisayarlar listesinde 1. sırada yer alıyor.

2- Inca Respect II 16GB 10.1″ IPS Tablet + Kılıf Hediyeli

tablet bilgisayar tavsiyesi
tablet bilgisayar tavsiyesi

16 Gb. Dahili hafızası 2 gb. rami şık tasarımı ve ekran katilesi ile göz dolduran İnca Respect 2 Full HD 1080 piksel video gösterimi, 3D oyun desteği ve operatörllerin 3G modemleri ile uyumlu olması nedeniyle de en çok satılan tablet bilgisayarlar arasında yer alıyor.

           

3- Apple iPad Mini 16GB 7.9″  Tablet

hangi tableti almalıyım
hangi tableti almalıyım

Şık bir ekran, güçlü A5 çip, FaceTime HD kamera, 1080 p HD video kayıt özellikli iSight kamera, ultra hızlı kablosuz bağlantı mevcut olan iPad mini, tüm özellikleri ve tasarımıyla eksiksiz bir iPad. Sadece daha küçüğü. Piyasa satış fiyatı şuan itibariyle 650 TL.

  • iPad mini’de, her milimetresiyle size mükemmel görüntü sunmak için iPad ile aynı LED arkadan aydınlatma teknolojisi kullanılır.
  • App Store, 275.000’dan fazla iPad uygulamasına ev sahipliği yapıyor ve her geçen gün yenileri ekleniyor.
  • Hiç zaman kaybetmeden 1080p HD kalitesiyle filme alın. Web yayını veya film izleyin.
  • Güçlü A5 çip ve 10 saat pil ömrü
  • 16 Gb Hafıza, Çift çekirdekli işlemci, 512 Mb. ram, 5 Megapiksel kamera çözünürlüğü mevcuttur.

Tablet bilgisayar tavsiyeleri

Hangi tablet bilgisayarı almalıyım, tablet tavsiyeleri, en iyi tablet hangisi, en ucuz en kaliteli en iyi tablet pc hangisi diyenler için tavsiyelerimiz.

  • Radyo kanallarında dahi satışa sunulan markası modeli özellikleri belli olmayan, ne olduğu bilinmeyen cihazları satın almayın.
  • Bugün 100 Tl. civarında tablet bilgisayar alınabiliyor iken siz en az yukarıda 1. sırada bulunan ürünü tercih edin. Elektronik muhakkak şans işi olsa da, parça ve servis ağı nedeniyle sadece ucuz olduğu için fason bir tablet bilgisayar almanızı tavsiye etmiyoruz.
  • Tablet bilgisayar oyun için kullanılacaksa, çocuklar için alınıyor ise, mümkün olduğunca Ram (sanal bellek)’ i yüksek olan bir cihaz tercih edin.

Tablet bilgisayar tavsiyeleri 2015.

Benzer Diğer Yazılarımız

Yazar Hakkında: oneri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir