Altus Beyaz Eşyalar’ı MutluEvim’den Taksitle!

Beyaz eşya alışverişi bir ev için oldukça büyük masraf demektir. Hele bir de düğün alışverişi ya da tamamen bir beyaz eşya yenilenmesi düşünülünce bütçeyi oldukça zorlayan bu alışverişi sizin için rahatlatacak bir imkânımız var desek, ne dersiniz? Uygun fiyatlı ve kaliteli beyaz eşya fırsatları pek çok kişi için imkânsız gelse de Altus ve Mutlu Evim ile mümkün. Kredi kartsız taksit ve uygun fiyat teklifleri bütçenizi rahatlatırken, Arçelik güvenceli Altus ürünleri ile evinizin ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceksiniz.

Mutlu Evim ile Altus beyaz eşya almak neden avantajlı?

Altus, dayanıklı beyaz eşyayı uygun fiyata Arçelik güvencesiyle sunuyor. Arçelik fabrikalarından evinize Arçelik kalitesi ile gelen Altus, uygun fiyatlı beyaz eşya konusunda tartışmasız en iyi marka konumunda. Mutlu Evim, evinize Altus beyaz eşyaları en uygun fiyata 24 aya varan kredi kartsız taksit imkanıyla getiriyor.

Mutlu Evim kredi kartsız taksit sisteminden yararlanmak için ne yapmak gerekir?

Mutlu Evim senetli kredi kartsız taksit yöntemi pek çok kişi tarafından güvenle kullanılıyor ve her geçen gün popülaritesi artıyor. Senetli taksit yönteminin en büyük artısı ise tabi ki kredi kartı kullanımına gerek kalmıyor olması.

Gelelim Mutlu Evim’in senetli alışveriş için sunduğu şartlara. Mutlu Evim ile kredi kartsız taksit yönteminden yararlanmak için gerekli olan en önemli koşul SSK / SGK güvencesi altında olmak. Devlet çalışanı olmak da Mutlu Evim’den senetli alışveriş yapabilmek için yeterli. Devlet çalışanı olmayan veya SSK / SGK güvencesi bulunmayan kişiler için ise tapulu mal belirtme kolaylığı ile senetli alışveriş imkânı sunuluyor.

Bir diğer önemli koşul ise alıcının geçmişte ve günümüzde herhangi bir icra durumunu yaşamamış olması şartı. Tüm bu şartlar sağlandığı takdirde ürününüzün ilk taksitini peşinat olmak üzere teslim ekibine ödeyerek alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Mutlu Evim’den hangi Altus ürünlerini alabilirim?

Altus yetkili satıcısı olan Mutlu Evim’de evinize en uygun beyaz eşya paketlerini bulabilirsiniz. Özellikle evlenecek çiftler tarafından tercih edilen düğün paketleri ile uygun fiyata beyaz eşya ihtiyacınızı kaliteli ve güvenli olarak giderebilirsiniz. Farklı bütçelere uygun pek çok paket arasından kendinize uygun olanı paketleri inceleyerek seçebilirsiniz.

Mutlu Evim senetli alışveriş imkanında Altus ürünleri için 3 yıl garanti de bulunuyor. Ayrıca ek ücretli olarak Altus ürünlerinizin garantisini 7 yıla kadar çıkarabilme imkanınız da bulunuyor. Tüm bunları düşününde Mutlu Evim müşterilerinin rahatlığı için her şeyi düşünüyor da denebilir.

Kredi kartsız taksit ile alabilecekleriniz beyaz eşya ile sınırlı değil. Altus’un Arçelik kalitesindeki LED TV’leri de senetli alışveriş fırsatı ile müşterilere sunuluyor. Evinizin tüm ihtiyacını uygun fiyata Mutlu Evim ile giderebilirsiniz.

Buzdolabından, çamaşır makinesine, televizyondan, ankastreye düğün paketleri ile Mutlu Evim yeni evlenecek çiftleri ve evini yenileyecek herkesi mutlu ediyor. Üstelik kredi kartsız taksit senetli alışveriş olması ile bütçeleri de zorlamıyor. 24 aya kadar taksitlendirilen güvenli alışveriş ile Mutlu Evim teslimat ekibinin evinize yenilik getirmesine hazır olun.

Puan: 0,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...

Benzer Diğer Yazılarımız

Yazar Hakkında: uzmantavsiyesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir