Wifi Özellikli Klimalar

Wifi Özellikli Klimalar, Wifi Özellikli Klima ‘ların markalara göre avantajları, Wifi Klimalar ‘ ın çalışma özellikleri gibi konulara değineceğiz.

Bu yenilikçi klimalar sayesinde  kullanıcı dışardayken evde stresten ve yoğun şehir hayatından arınmış temiz, sıcak veya serin bir hava buluyor. Konforlu, enerji verici, serin bir yaz ya da sıcacık, rahat huzur verici bir kış için üstün teknoloji ile geliştirilen yenilikçi, donanımlı bu klimalar A++ enerji sınıfı ile bütçenizi de sizi de rahat ettiriyor.
Yazın havayı soğutmak, yüksek neme maruz kalınca havanın nemini almak, kışın ise havayı ısıtmak ve temizlemek gibi işlevlerle çok amaçlı tasarlanan Wi-Fi özellikli klimalar, dışarda mevsim ne olursa olsun evinizdeki havayı daima temiz canlı ve taze tutar.

bosch logo

Bosch sizin için Türkiye’de 3 farklı iklim tipi belirleyerek klimalarını bu bölgelere uygun olarak dizayn etti. Tüketici klima alırken bulunduğu bölgenin iklim şartlarına uygun cihaz aldığı  için yüksek performans ve düşük enerji ile tasarruf elde etmiş oluyor.

samsung

Samsung tasarımında üçgen şeklini kullanmış, bunun sebebi havayı daha hızlı daha uzağa ve daha geniş  bir alana sirküle ederek performansı artırmak. Dijital invertörü belirgin şekilde enerji tasarrufu sağlıyor ayrıca özel tasarlanmış filtresi sayesinde havadaki alerjik maddeler bakteriler ve virüsler hapsoluyor.
daikin

Daikin  wi-fi özellikli klimasına bir de göz sistemi eklemiş bunun adı Şira serisi bu serideki klimalar göz sistemi sayesinde sizi takip eder ve havayı size doğru sirküle eder. Sizi görünce yön değiştirir siz gelince açılır ve siz olmadığınızda otomatik kapanır.32 dereceyi baz alan bu sistem %50 daha tasarruflu çalışır ve 20 dakikada havayı tamamen temizler soğutur.siemens

Siemens İnverter split serisi ile internete bağlanarak klimanızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Akıllı telefon aracılığı ile wi-fi özellikli klimanızı istediğiniz yerden izleyebilir ve ayarlarını değiştirebilirsiniz. TÜV tarafından onaylı bu klimalar doğayı koruyan ve ozan tabakasına zarar vermeyn R-410A gazıyla çalışıyor.

Puan: 0,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...

Benzer Diğer Yazılarımız

Yazar Hakkında: uzmantavsiyesi

1 Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir