10000 TL ile Alınabilecek Araçlar

10000 TL ile Alınabilecek Araçlar
20 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.489 kez okundu.

10000 TL ile Alınabilecek Araçlar, Biraz birikmişim var ama acemiyim ayağımı yerden kessin diye düşünüyorum ama param araba almaya yeter mi ya da sağlam bir araba bulabilir miyim? dedim.

10000 TL ile Alınabilecek Araçlar

Araba pazarları ve galeri gezdim fos çıktı yok oralarda pahalı arabalar var.

Bir dost sohbetinde internet üzerinden bulabileceğimi ve markalar olarak, arabanın yaşı olarak bol çeşit olacağı için daha rahat bulabileceğimi söylediler bir de küçük iller de araba almak daha da ucuzmuş kesinlikle buda doğru yapılan araştırma döneminde tecrübeyle sınandı onaylandı.Arama kriterleri olarak 10 yaş üstünü ve Tofaş Doğan L, Lada Samara 1500, Fiat Uno 70 SX, Skoda Forman LX  gibi modellere baktığınız zaman hem göze rahata hemde maliyete göre en ideali olanı bula bilirsiniz. Lpg olanları tercih ederseniz eski model olduklarından dolayı çok yakmaları gibi bir eksiyi ortadan kaldırmış olursunuz.

10000 TL ile Alınabilecek Araçlar

10000 TL ile Alınabilecek Araçlar

Sadece ekonomik olarak düşünmüyorum eşim için ikinci araba alıyorum gibi alma nedenleriniz var ise BMW ve MERCEDES, FORD, SKODA gibi modellerin görüntüsü ile hoş duranları da var.

Ben kendim için 1998 model bir UNO aldım evet ilk başlarda alışmaya biraz zorlandım ama sonrasında bir süre sonra değiştiririm dediğim arabamdan vazgeçemiyorum.

10000 TL ile Alınabilecek Araçlar

10000 TL ile Alınabilecek Araçlar

Ayrıca iyi bir araştırma sonucu yine aynı fiyatlara otomatik arabalar bile bulabilirsiniz ama onlarında benzinli olması biraz külfet ama artık yapılmayacak bir şey yok yeter ki dikkat edin astarı yüzünden fazla gelmesin.

Puan: 0,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


10000 TL ile Alınabilecek Araçlar Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

10000 TL ile Alınabilecek Araçlar Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- 10000 TL ile Alınabilecek Araçlar bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git