AEG Çamaşır Makinesi Tavsiyesi

AEG Çamaşır Makinesi Tavsiyesi
4 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 3.101 kez okundu.

AEG Çamaşır Makinesi Tavsiyesi

Temizlik kadınların en hassas noktasıdır. Her şeyin temiz ve düzenli olması onları mutlu eder ve tabi ki bunun için epeyce vakit harcalar. Özellikle evlerde her gün çamaşır makineleri çalışır. Hal böyle olunca iyi bir çamaşır makinesine ihtiyaç duyarlar. Bu yazımızda AEG Çamaşır Makinesi Tavsiyesi ‘nde bulunacağız. Bu sayede çamaşırlarınız en temiz şekilde yıkanacaktır.

AEG L8 7495 XFL A+++ 9 Kg Çamaşır Makinesi

Parmak izi bırakmayan paslanmaz çelik fullınox tasarıma sahip bir makinedir. 10 yıl garantisi vardır ve aynı zamanda ultra sessiz ınverter motora sahiptir. Anti-alerji buhar programları ve havalandırma programları bulunmaktadır. Protex desenli, çamaşırlara zarar vermeyen XXL tambur, buhar ile tazeleme ve kırışıklık açma, OptiSense yük miktarına göre otomatik, enerji, su sarfiyatı ve yıkama süresi ayarı, AWT üstten duşlamalı jetsystem püskürtme sistemi mevcuttur. Köpük önleme sistemi, gecikmeli başlatma fonksiyonu, battaniye programı, sesli ikaz, supereco 15 dakika programı, çocuk kilidi, 3 kg 20 dakika özel hızlı program, sıvı deterjan bölmesi, 4 kademeli taşma emniyeti, ekstra leke çıkarma seçeneği ve ekstra durulama özellikleri mevcuttur. Fiyatı ise; 2.345,0 TL ‘dir.

AEG L8 7695 WD Buharlı Kurutmalı Çamaşır Makinesi

AEG Çamaşır Makinesi Tavsiyesi

AEG Çamaşır Makinesi Tavsiyesi

Çocuk kilidinin yanı sıra ekstra durulama özelliğini çok seveceksiniz. Bu sayede daha kirli olan kıyafetlerini iki durulama da yıkatabileceksiniz. Sadece toz değil aynı zamanda sıvı deterjan bölmesi ile, sıvı deterjan da kullanabileceksiniz. 9 kilogram yıkama ve 7 kilogram kurutma kapasitesi sayesinde, hem yıkamaya hem de kurutmaya iki makine almak zorunda kalmayacaksınız. Aynı zamanda 3 yıl garanti süresi de mevcuttur. Fiyatı ise; 2.378,0 TL ‘dir.

AEG Çamaşır Makinesi Tavsiyesi olarak

AEG L6 8280 FL 8 Kg A+++ 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Akıllı sensör sistemi sayesinde az yükte bile oldukça tasarruf sağlayacaktır. Az yüklerde sürede oldukça avantaj sağlayacaktır ve çamaşırınızın türünü algılama kapasitesine sahip bir makinedir. Çamaşır miktarına uygun su ve enerji tüketilmesine ve program süresinin ayarlanmasına olanak veren FuzzyLogic teknolojisi bulunmaktadır.  AEG Lavamat çamaşır makinesi geliştirilmiş özel PowerJet deterjan gözü ile deterjanın üzerine basınçlı su püskürtür, çekmecede oluşabilecek deterjan kalıntılarını engeller. Aynı zamanda ayarlanabilir ayakları ve çocuk kilidir vardır. AEG Lavamat AutoSense çamaşır makinesi program bitiş saatini belirlemenizi sağlar. 3 ili 20 saat arasında makinenizin ne zaman bitmesini istiyorsanız seçin ve başlatın, bu kadar basit! Fiyatı ise; 1.237,90 TL’dir.

AEG L8 7405 FL Çamaşır Makinesi

Çamaşır miktarı ne kadar olursa olsun, akıllı OptiSense sistemi mümkün olan en düşük enerji, su ve süre tüketimini sağlar. Piyasada bulunan en üst sınıflara göre enerjiyi %20 daha verimli kullanır. ProTex Plus çamaşır makinesi öylesine hassastır ki en hassas kumaşlarınızı bile güvenle yıkayabilir. Böylece çamaşırlarınız daha uzun süre yeni kalır. Aynı zamanda diğerlerinde olduğu gibi çocuk kilidi mevcuttur. Kolayca oynanabilen ayakları sayesinde istediğiniz yere rahatça yerleştirebilirsiniz. Fiyatı ise; 1.979,0 TL ‘dir.

Puan: 0,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


AEG Çamaşır Makinesi Tavsiyesi Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

AEG Çamaşır Makinesi Tavsiyesi Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- AEG Çamaşır Makinesi Tavsiyesi bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git