Ankastre set tavsiyesi

Ankastre set tavsiyesi
6 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 12.296 kez okundu.
Paylaş

Hangi Ankastre Set tavsiye edersiniz?

Ankastre set tavsiyesinde bulunmak için öncelikle bu sette hangi ürünlerin yer aldığını bilmek gerekir. Çeşitli markaların ankastre setleri üzerine tavsiyelerde bulunurken fiyatları hakkında da bilgilendirme yapmak gerekir. Vestel, Arçelik, Hoover, Zanussi, Simfer gibi çeşitli markalar ankastre set satışlarında birbirleri ile yarışını sürdürmektedirler. Bu markalar arasında bulunan ankastre setler; ocak, fırın, davlumbaz olarak 3’lü setler halinde satılmaktadır.

Ankastre set model önerileri

vestel_aox_6014_ankastre_ocak_uzman_tavsiyesi

Vestel Ankastre Set Tavsiyesi

Vestel Ankastre Set

Ankastre set tavsiyesinde bulunmak gerekirse Vestel markasından başlanabilir. Vestel; beyaz ve siyah renk seçenekleri ile 3’lü ankastre setlerin satışını yapmaktadır. Oldukça kullanışlı olan ürünler için 5 yıl garanti verilmektedir. GittiGidiyor üzerinden Vestel ankastre set satın alırken beyaz set için 1.550 TL siyah set için 1.500 TL satış fiyatı belirlenmiştir. Vestel güvencesi ile alacağınız ankastreler ücretsiz kargo ve ücretsiz kurulum desteğini de barındırıyor. Bulunduğunuz yere getirildiğinde aynı zamanda monta etme ve kurulum hizmetlerinden de faydalanacaksınız. Vestel Ankastre Gri İnox seti ise yine ücretsiz nakliye ve kurulum içermesi ile birlikte 1.000 TL’den satılmaktadır. Bu sete ise N11 üzerinden sahip olabilirsiniz.

Simfer Ankastre Set

Simfer de ankastre set tavsiyesini hak eden bir firma olarak satışlarını sürdürüyor. Simfer 3’lü ankastreler N11 üzerinden 1.279 1099,00 TL’ye satılmaktadır. Aynı gün kargo avantajına sahip olmanız ile birlikte alacağınız ankastrelerin ücretsiz kargo seçeneğinden de faydalanıyorsunuz. Turbo fırın, siyah cam ocak, basmalı düğmeye sahip siyah davlumbaz bu setin içinde yer alan Simfer markasının kaliteli ürünleridir.

Hoover Ankastre Set Tavsiyesi

Hoover Ankastre Set Tavsiyesi

Hoover Ankastre Set

Hoover İnox seti ise daha ekonomik fiyatlar ile ankastre set almak isteyenler içindir. Teknosa mağazalarından 999 TL’ye satın alınabilen Hoover gazlı inox ocak, düğmeli davlumbaz ürün özelliklerini barındırıyor. Yine Teknosa Hepsiburada mağazasından satın alabileceğiniz Zanussi İnox ankastre seti 1.449 1999 TL’den İtalya menşeine sahip olarak satılmaktadır. Gazlı ve 4 gözenekli ocağa sahiptir.

Fiyatlar göz önüne alındığında ve markaların teknik destek özellikleri de düşünüldüğünde en ekonomik olarak tercih edilebilecek ankastre seti Vestel olacaktır. Vestel ile aynı fiyat özelliği gösteren Hoover inox setleri ise oldukça kaliteli özellikler barındırması ile bu markaya rakip olabilmektedir. Ankastre setinizi seçerken bu özellikleri göz önünde bulundurmalısnız.

Ankastre set tavsiyesi
5 (100%) 1 voteAnkastre set tavsiyesi Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

Ankastre set tavsiyesi Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- Ankastre set tavsiyesi bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Tartışmalar

Henüz tartışma başlatılmamış. Hemen aklına takılan ne varsa alta yaz.

Sayfa başına git