Antalyada sakin tatil yerleri

Ailesi ile sakin tatil mekanlarını keşfedip oldukça işlevsel ve rahatlıkla tatil dönemini geçirebilecekleri bir imkan sağlamak amacı içerisinde seçici davranmanız hem maddi hem de manevi açıdan rahatlamanızı sağlayacaktır. Eğer tatilinizi gözlerden uzak sakin tatil tavisyesi ile donatılmış otellerde geçirmek istiyorsanız o vakit yapmanız gerekenler çok kolay. Online tatil siteleri üzerinden en popüler ve Antalyada sakin tatil yerleri tavsiyesi kapsamındaki otelleri incelemek olacaktır.

Green Beyza Hotel

Sakin tatil tavsiyesi bakımından Antalya Lara’da konumlandırılmış olan otel tavsiyesi hava alanına yaklaşık 10 km uzaklıkta konumlandırılmıştır. Müşterilere güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet anlayışı kapsamında yaklaşımda bulunan idari personeller aileniz ile keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi sağlamakta.
Otel kapsamında bulunan balkon manzaralı odaların her biri yaz tatilinin serin ve rahatlatıcı etkide geçmesini sağlamaktadır. Otel kapsamında sunulan servis imkanı ile plajlara gün içinde sürekli olarak gidiş dönüş sağlama imkanına sahip olmaktasınız.
Tatil veya iş amacı ile tercih edilmekte olan Green Beyza Hotel sizlere sakin tatil yerleri ile ilgili aydınlatıcı bilgi sunmakta.

Antalya' da sakin tatil yerleri

Villa Mahal

Antalyada sakin tatil yerleri arasında yer alan otel Yunan adalarını anımsatan konsepti ile tatilcilerin rağbet gösterdiği otel tavsiyelerinden bir tanesi de Villa Mahal otel olmakta. Antalya’da sakin otel tavsiyesi içinde yer alan otel teras çizgileri ile sizleri rahatsız edecek hiç bir şeyin olmadığı kaktüs kokuları ile mis gibi doğanın iç içe bulunduğu tatil beldelerinden bir tanesidir.

Son derece şık ve gösterişli bir otel olan Villa Mahal kimi otel odalarında müstakil yüzme havuzu bulunmaktadır. Deniz otele oldukça yakın bir mesafede konumlandırılmıştır. Otel kapsamında yer alan oteller klima, telefon, bahçe, Ege yemekleri, balık yemekleri, istek üzerine yapılacak her hangi lezzetli bir yemek tarifi talebinde bulunmanız olasığdır.
Aktivite bakımından spa, hamam, rehberli turlar, jakuzi, su kayağı ve rüzgar sörfü bulunmaktadır. Müessese kapsamında evcil hayvan kabul edilmektedir. Lakin çocuk kabul edilmemektedir.

Antalya' da sakin tatil yerleri1

Mehtap Pansiyon

Köy içinde konumlandırılmış olan pansiyon doğal ve organik yapısı ile müşterilere tarihi bir gezintinin kapılarını aralamakta. İstek üzerine farklı çeşitte yemekler düzenlenebileceği gibi Ege mutfağının en güzel lezzetleri restorantlarca hizmete sunulmaktadır.

Çocuklu ailelerin rahatlıkla tercih edebileceği alanlardan bir tanesi olan Mehtap Pansiyon doğa yürüyüşleri, kano, rehberli tur hizmetleri ve doğa yürüyüşleri ile sadece evcil hayvan kabulünü bahçe kapsamında kabul etmektedir. Bol çiçekli bahçeler ve otel kapsamındaki odalarda jakuzi bulunmaktadır.

Paradise Cafe ve Hotel

Antalya’ da sakin tatil yerleri arasında yer alan otel gezi ve tatil beldelerinden bir tanesi olan Adrasan’ın dere boyu mevkii son derece gelişmiş tropik bir yapıya sahiptir. Zaman içerisinde gelişerek kendini yenileyen doğası ile ailecek huzurlu bir tatilin kapılarını aralamaktasınız. Oldukça güzel çam ormanları denize yakın mesafesi ile mükemmel bir manzaraya sahip olan Paradise Hotel dere kıyısında bulunan restoranları ile eski zamanların su içerisine kurulan masa ve benzeri uygulamalı yaz akşamlarını çağrıştırmakta. Gündüz bahçeleri kapsamında tasarlanan oteller deniz mesafesi ise 300 metre aşağıda bulunmaktadır.
Çocuklu ailelerin kabul edildiği otel yerleşim bakımından köy içinde yer almakta.

İlgili Diğer En İyi Tavsiyeler

Sizin Tavsiyeniz Nedir?

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. uzmantavsiyesi.net'i kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz. TAMAM Daha fazla oku ..