Bargello Bayan Parfüm Önerileri

0 2.718

Bargello Bayan Parfüm Önerileri

Güzel ve kalıcı parfümlerle adından söz ettirmek, akıllarda iz bırakmak her kadının arzusudur. Çok para harcadığınız orijinal parfümlerin birebir aynı kokularını uygun fiyatlarla Bargello’ da bulabilirsiniz. Bargelo bayan parfüm, erkek parfüm, oda spreyi, deodorant ve kolonya olarak da piyasada mevcuttur. Orijinalleri ile eşdeğer olan bargello bayan parfümleri kalıcılığı, akıtma ve sızma yapmayan şişesi, iz bırakmayan ve yağlı olmayan kaliteli açık parfüm üretim firmasıdır. Kalitesine göre fiyatının uygunluğu ile kullanıcılarından tam not almıştır. Ön yargı ile yaklaştığınız açık parfümlerden çok daha kaliteli olan ve kokusunun kalıcılığı ile isim yapmış Bargello firması bu sektörde kendini kanıtlamış açık parfüm firmalarında ilk sırayı almaktadır.

Bargello Bayan Parfüm Önerileri

En Çok Kullanılan ve Tercih Edilen Bargello Bayan Parfüm Önerileri

Bargello bayan parfümlerinden Jimy choo, Armani mania kokuları kalıcığı ile adından söz ettirmektedir. Her kadının kendine has ayırt edici parfüm kokusu mutlaka vardır.

Bargello Bayan Parfüm Önerileri

Modern Muse parfüm kokusu odunsu ve çiçeksi türün birleşiminden oluşan ideal bir kış kokusudur. Mandalina, zambak, yasemin, hanımeli, amber, paçuli, misk, vanilya kokularının karışımından oluşmaktadır. Bazılarına kokusu ağır gelse de çoğunun tercihleri arasında olan açık parfüm kokularındandır.

Ten Renginize ve Mevsimlere Göre Parfüm Kullanmalısınız.

Nina ricci-ricci kokusunu kullananların sayısı da oldukça çoktur. Orjinaline yakın olan bu parfüm kokusunun kalıcılığı ile çok beğenilmektedir. Chanel chance, hugo boss intense, armani she, angel, dkny püre, europhia, Christina Aguilera by night, bvlgari omnia crystalline parfümleri çiçeksi ve hafif kokularıyla Bargello bayan parfümlerinden çok beğenilenler arasında yer almaktadır. Armani she kokusu yaz için ağır kış için de hafif kalsa da bahar aylarında severek kullanacağınız ideal kokulardandır. Givench-hot couture kış kokusu, boss-orange yaz kokusu olarak tavsiye edebiliriz. Eğer ki çiçeksi, meyveli, şekerli kokulardan hoşlanıyorsanız midnight rose lancome, midnight fantasy, narciso rodriguez, flowerbomb tam size göredir.

Bargello Bayan Parfüm Önerileri

Ten renginize göre seçeceğiniz parfümlerin kokusuna dikkat etmelisiniz. Açık tenlilere ağır parfümler daha çok yakışmaktadır. Bargello bayan parfümlerinden Jimmy Choo beyaz tenlilerin sıkça tercih ettiği baharatlı ve ağır kokulardandır. Bunun yanı sıra buğday tenliler genellikle meyveli ve hafif kokuları tercih etmektedir. Miss Dior Cheryy kokusu ile sizi kendinize hayran bırakacaktır. İlk sıktığınızda kokusu pek fazla beğenilmese de üzerinden zaman geçince etkileyici kokusunu hissettirecektir. Tatlı kokuları beğenmiyorsanız Lancome- Hypnose kokusunu denemenizi tavsiye ederiz. Kullanıcılar tarafından en az eleştiri almış olan bu koku, erkekler tarafından da oldukça beğenilen nadir kokulardandır. Bargello bayan parfümlerinden Lancome-Hypnose’ yi teninize sıktığınızda farkı göreceğiniz, kokusunun büyüsüne kapılacağınız ve uzun süre kullanacağınız parfümlerdendir. Kıyafetlerinizi yıkasanız bile kokusu gitmeyen, dolabınızı mis gibi kokutan Bargello’ nun en beğenilen parfümlerindendir.

Bargello Bayan Parfüm Önerileri

Vanilya ve yasemin kokusuyla Amor amor, meyvemsi ve çiçeksi kokusuyla 212 sexy, çiçeksi ve baharat kokusuyla Christian Dior, odunsu ve egzotik Youth Dew-Estee Lauder, temiz ve saflığın semboli portakal çiçeği-vanilya kokusuyla Guerlain parfümleri orjinallerine birebir yakın kokularıyla Bargello’da da tercih edeceğiniz bayan parfümlerindendir. Bargello bayan parfümlerinden en çok beğenilen ve tercih edilen 212 sexy fresh ve egzotik kokusuyla 323 kodu ile satılmaktadır.

Bargello Bayan Parfüm Önerileri

Beyaz çiçekli misk kokusuyla Chole love Brgello 141 kokusuyla kullanıcılarından tam not almış parfümlerdendir. Çiçeksi, meyveli, odunsu kokusuyla eskimeyen klasik kokulardan Chanel Bargello 134 kodu ile raflarda yer alan oldukça popüler kokulardandır.

Yağlı ya da alkollü, kapağından çantama akıyor gibi şikayetlerinizin olmayacağı, kıyafetlerinizde iz yapmayan ve kalıcılığı ile memnun kalacağınız Bargello şık şişesi ve özel tasarı kutularıyla satışa sunulmaktadır. Kullananların en çok beğendiği kokularıyla Bargello bayan parfüm önerilerimizi araştırarak listeledik. Memnun kaldığınız ya da beğenmediğiniz kokuları bizlerle paylaşabilir, sizler de parfüm konusunda kafası bir hayli karışmış olanlara fikir verebilirsiniz.

Bargello Bayan Parfüm Önerileri
4.1 (81.43%) 14 votes

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bununla birlikte sizler için daha iyi olduğumuzu düşünmekteyiz. Dilerseniz vazgeçebilirsiniz. TAMAMDaha fazla oku ..