Bayanlara Özel Güzel Kokan Açık Parfümler (2017)

Bayanlara Özel Güzel Kokan Açık Parfümler (2017)
16 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 615 kez okundu.

Bayanlara Özel Güzel Kokan Açık Parfümler (2017)

Açık parfümleri pek önermemekle birlikte bu konuda en az kapalı parfüm kadar isim yapmış markalar vardır. Çok fazla çeşit bulunan ve hangisine güveneceğimizi şaşırdığımız açık parfümlerin bazıları kanserojen madde içermektedir. Bu sebeple açık parfüm seçerken iyi araştırmalı ve bu konuda oldukça hassas davranmalıyız. Parfümleri genellikle kıyafetlerimize sıkmalıyız. Bargello, D&P, Loris, Eyfel, İksir, Sansiro bayanlara özel güzel kokan açık parfüm markalarından en çok tercih edilenlerdir. Daha çok fiyatlarının ucuz olmalarından dolayı çok satılmaktadır. Bu konuda sizler için detaylı araştırma yaptık. D&P marka açık parfümler genelde yağlı olmalarından dolayı kullanıcılar tarafından şikayet almaktadır ve kullananlar daha sonra bu markayı almamaktadırlar. Aslında herkesin koklayarak cildine en uygun parfümü seçerek alınmasını tavsiye ederim. Ancak sizler için en beğenilen ve en çok kullanılan bayanlara özel güzel kokan açık parfümleri derledik ve yazımızda listeledik.

Bargello

Şekerli kokulardan hoşlanıyorsanız Bargello 138 yanık şeker kokusunu, çiçeksi kokuları seviyorsanız Bargello melange kokusunu, Cacharel Noa kokusunu, biraz daha ağır koku olarak Estee Lauder’in modern muse 335 kod nolu, 208 kod nolu olanlarını tavsiye ediyoruz. D&P ye göre açık parfümde daha başarılı olan bu markayı kalıcılık konusunda kullanıcılar oldukça beğeniyorlar. Bazıları fazla alkollü olduğunu, şişe kapaklarının gevşek olmasından dolayı çantayı kokuttuğundan da şikâyetçi durumdadırlar. Ancak kalıcılık konusunda diğer markalara göre oldukça başarılı olan markanın parfümünü sıkıp biraz bekledikten sonra alkol kokusunun gittiğini sizlerde göreceksiniz.

Loris

Fiyat olarak Bargello markasına göre daha ucuz olan Loris markasının K11, E10 numaralı olan parfümleri kullanıcıların memnun kaldığı kokulardandır. Kullanıcılar birebir ile benzerliğinin olmadığını ve parfümün biraz zaman geçtikten sonra kokusunda değişme olduğu gibi forum şikâyetleri vardır.

Eyfel

Bayanlara özel güzel kokan açık parfümlerde Eyfel markasının K154, magnetism, thiery mugler, bvlgari, alien kokuları en çok beğenilen kokular arasındadır. Kullanıcılar açık parfümde kalıcı ve doğal koku olarak bu markanın kokularını orijinaline yakın bulmakta ve tercih etmektedirler.

Sansiro

Sensi armani, armani she, poem-lancome, escada, k79 kod nolu kokuların beğenildiğini kullanıcı forumlarında araştırdık. Kalıcılık konusunda iddialı olan parfümün istediğiniz kokularını mutlaka deneyin.

İksir

İnternet üzerinden aktif şekilde talep edilen açık parfüm markası İksir’ in en çok beğenilen hypnotic poison,midnight fantasy, jadore, sexy graffiti, amor amor kokularıdır. Akdeniz Bölgesinin en büyük Kozmetik üretim tesisinde üretilen ürünler, kalıcılık konusunda zirvededir.

Bu sene en çok satan kadın parfümlerinde Ligh Blue- Dolce&Gabbana, Euphoria-Calvin Kelein, Eternity- Calvin Klein, Angel- Thierry Mugler gibi markaların kokuları ön plandadır. Aynı zamanda Yves Saint Laurent  Manifesto, Chanel chance Eau Vive, Lancome- LaVie Est Belle Intense, Chloe Signature, Estee Lauder Modern Muse en çok sevilen kokulardandır. Eğer kapalı parfümleri alacak bütçeniz yoksa sizlerde bu kokulardan yola çıkarak bayanlara özel güzel kokan açık parfümlere ulaşabilirsiniz.

Puan: 0,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


Bayanlara Özel Güzel Kokan Açık Parfümler (2017) Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

Bayanlara Özel Güzel Kokan Açık Parfümler (2017) Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- Bayanlara Özel Güzel Kokan Açık Parfümler (2017) bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

18 − sixteen =

Sayfa başına git