Bayanlara Özel Telefonlar 2016

Bayanlara Özel Telefonlar 2016
15 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 2.889 kez okundu.

Bayanlara Özel Telefonlar 2016

Akıllı telefon pazarının her geçen gün gelişmesi ile pazardaki arz talep, günden güne değişmeye başladı. Özellikle kullanıcılar, kelimenin tam anlamı ile dakikalar içerisinde değişen akıllı telefon modelleri arasında adeta kayboluyor. Bu noktaya gelindiğinde, kullanıcılar aynı içeriğe sahip akıllı telefonlardan pahalı olanı mı? Yoksa ucuz olanı mı satın almalı konusunda epey zorluk yaşıyor. Son zamanlarda artan akıllı telefon boyutları da adeta bu durumun tuzu biberi olmuş durumda. Kadın kullanıcılar bu durumu, daha basit bir şekilde çözse de erkekler her zaman kadınlar kadar şanslı olamayabiliyor! Akıllı telefon boyutlarının günümüzde artması, çoğu kişi tarafından sorun olarak algılandığından bahsetmiştik. Kadın kullanıcılar bu durumu, her zaman yanlarında taşıdığı çantaları ile ve Bayanlara Özel Telefonlar 2016 ile çözseler de erkekler, boyutu artan akıllı telefonları bir türlü nasıl taşıyacaklarına karar veremiyor. Geçtiğimiz dönemlerde de sık sık bu sorun nedeni ile başlara gelen ilginç olaylara denk gelmiştik.

Hafiflik Uğruna!

Günümüzde akıllı telefon boyutlarının arttığından bahsetmiştik. Üreticiler boyutu artan akıllı telefonları hafifletmek uğruna, daha narin bir yapıya sahip olan alüminyum maddesini telefonlarda kullanmakta. Boyutu artan akıllı telefonlar, alüminyum isimli madde ile bir araya geldiğinde ise sonuç, içler acısı bir hal alıyor. Ceplere giren büyük boyutlu akıllı telefonlar, maruz kaldıkları kuvvet etkisi sonucu; dayanıklılıklarını kaybederek, bükülmelere uğruyordu. Bu durum çoğu kişi tarafından alay konusu haline getirilse de üreticiler açısından oldukça önemli bir ders niteliği taşıyor. Yapılan onlarca araştırma sonucu; hafiflik uğruna kaybedilen dayanıklılık unsuru, yeniden kazanılmaya başlanmakta. Konu bayanlar olduğunda ise; genellikle sağlamlık ve kullanışlılık bir yana, yalnızca telefonların rengi ve sevimliliği ön planda tutuluyor. Konu bu noktaya geldiğinde; yüzlerce çeşit akıllı telefon içerisinde, Bayanlara Özel Telefonlar 2016 ‘yı seçmek oldukça zor bir hale dönüşüyor. Bayanlara özel cep telefonları seçimlerini kolaylaştırmak için bayanlara özel akıllı telefonlar isimli listeyi oluşturduk. Bayanlara özel akıllı telefonlar listemizde bayanlara özel telefonları bir arada bulabileceksiniz.

1 iPhone SE (Apple)

Apple isimli teknoloji devi firmanın piyasaya sunduğu iPhone SE isimli akıllı telefon, bayanlara özel cep telefonları arasında dikkat çekmeyi başarıyor. Kibar ve şık bir tasarıma sahip olan Apple, iPhone SE rose gold ve gold kasa rengi ile bayanlara özel akıllı telefonlar arasında, ilk sırayı kapıyor. Apple iPhone SE özellikleri ile de göz doldurmaya devam ediyor. Bayanlara Özel Telefonlar 2016 arasında olan iPhone SE özellikleri arasında en dikkat çeken detay; A9 olarak isimlendirilen yeni nesil işlemci oluyor. Yalnızca 113 gramlık ağırlığa sahip olan iPhone SE, adeta bayanlar için biçilmiş bir kaftan olduğunu tekrar gözler önüne seriyor. Apple ın dünyaya ün salmış olduğu IOS isimli işletim sistemi ile donatılmış olan iPhone SE, 12 megapiksellik arka kamerası ile pek çok bayanın hayallerini süslemeye devam ediyor.

Bayanlara Özel Telefonlar 2016

Bayanlara Özel Telefonlar 2016

2 Xperia M2 (Sony)

Sony isimli teknoloji devi firmanın akıllı telefon pazarına sunduğu Xperia M2, bayanlara özel akıllı telefonlar listemizde 2. Sırayı almaya hak kazandı. Sony Xperia M2, özellikle mor ve beyaz renkleri ile bayanlardan oldukça ilgi görüyor. Sony Xperia M2 özellikleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sony Xperia M2 özellikleri arasında en dikkat çeken detay; akıllı telefonun sahip olduğu, 1 GB değerindeki RAM. Bu RAM, Sony Xperia M2 ye1.2 GHz performans değeri sunuyor. 2330 mAh gücündeki bataryası ile Sony Xperia M2, Bayanlara Özel Telefonlar 2016 arasında olarak bir günü kolaylıkla tamamlıyor diyebiliriz. Bayanlara özel cep telefonları içerisinde adeta bir yıldız gibi parlayan Sony Xperia M2, hala birçok kişinin favori telefonu durumunda.

3 iPhone 5C (Apple)

Apple tarafından üretilen iPhone 5C, alışılmamış ve renkli kasası ile özellikle bayanların dikkatini üzerine toplamış durumda. Bayanlara özel akıllı telefonlar listemizde son sırayı alan iPhone 5C, rengarenk kasa tasarımı ile adeta Bayanlara Özel Telefonlar 2016 içerisinde olduğunu ispatlıyor. 8 mp’lik arka kamerası ile çıktığı dönemde büyük beğeni toplayan iPhone 5C, hala güncelliğini ve kullanışlığını; birkaç eksikle de olsa devam ettiriyor. Bayanlara Özel Telefonlar 2016 arasında olarak daha uzun yıllar bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilecek gibi duruyor.

 

Puan: 0,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


Bayanlara Özel Telefonlar 2016 Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

Bayanlara Özel Telefonlar 2016 Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- Bayanlara Özel Telefonlar 2016 bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git