Bolu Abant Otel Tavsiyesi

Bolu Abant Otel Tavsiyesi
Ortalama:5 | 3 oy

Bolu Abant Otel Tavsiyelerimiz

Bolu’da tatil yapmak için genelde Abant Gölü çevresi tercih ediliyor. Bolu’ya Abant için gidenler ise kalacak yer sorunları çekmeye devam ediyordu. Geçmişten gelen birçok şikayet konusu ile birlikte kimse nerede konaklayacağına karar veremiyordu. Artık daha iyi oteller ve konforlu konaklama yerleri mevcut. Birkaç tanesi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İsimlerini bilmeniz ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız Abant’ta konaklamanızı kolaylaştıracaktır.
Bolu Abant tavsiye edilecek oteller Abant Gölü’ne yakın olmalı ve bu amaçla gidenleri memnun etmeyi başarmalıdır. Bu yüzden otel tavsiyesinde bulunurken bu seçenekleri göz ardı etmedik. Abant Gölü’nü gezip, manzaranın ve doğal güzelliğin keyfini çıkarabilmeniz için en iyi otelleri sizler için öneriyoruz.

Abant Otelleri ve Fiyatları

Abant Yayla Butik Otel 1998’den beri varlığını sürdüren nadir otellerden birisidir. Abant Gölü’nü ziyaret etmek için bu otelden yer ayırabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlar ile bu oteli tavsiye edebiliriz. 65 TL olarak konaklama bedeli alınmaktadır.

Abant Dört Mevsim Konağı

Abant Dört Mevsim Konağı butik otel olarak hizmet veriyor. Abant Gölü kenarında müstakil görünümde 2 katlı bir otel olarak tavsiye edebileceğimiz otellerdendir. Son derece temiz, ferah ve doğal güzelliklere sahip, konaklama için 75 TL konaklama bedeli istenmektedir.

Aden Boutique Hotel & Spa

Biraz daha lüks bir konaklama için ise Aden Boutique Hotel & Spa tavsiye edilmektedir. Daha iyi ve daha rahat bir tatil geçirmek için 123 TL bedel ile bu otelde konaklayabilirsiniz. 24 odası vardır ve Abant Gölü’nü ziyaret etmek üzere gelenleri en iyi şekilde ağırlamayı amaç edinmiştir. Otelin yapımında tamamen doğal taşlar ve ahşaplar kullanılmıştır. Bu yönüyle müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır.

Büyük Abant Otel

Bolu Abant ziyaretlerinizde bu otelleri tercih edebilirsiniz. Bizim de tavsiye edebileceklerimiz arasında bu otellerin yanı sıra Büyük Abant Oteli vardır. Bu otel de 200 oda ile hizmet vermektedir. İsmi gibi oldukça büyük ve tam gölün kenarındadır. Kahvaltı, akşam yemeği seçenekleri de mevcuttur.
Abant’ta tavsiye edebileceğimiz bir diğer konaklama modeli ise “Manzara Evleri”dir. Harika bir manzara keyfi için bu seçeneği tercih edebilirsiniz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bununla birlikte sizler için daha iyi olduğumuzu düşünmekteyiz. Dilerseniz vazgeçebilirsiniz. TAMAMDaha fazla oku ..