En iyi 5 Wifi Klima ve Fiyatları

Kullanışlı Wifi Klima önerileri ve fiyatları

En iyi 5 wifi klima ve fiyatları bulunduğumuz sıcak yaz günlerinde oldukça merak ediliyor. En sıcak anlarda soğutma görevi, en soğuk anlarda ise ısıtma görevi gören klimalar; özellikle küresel ısınmanın artması ile bir lüks halinden çıkarak, günümüzde adeta bir ihtiyaç haline dönüştü. Teknolojinin ilerlemesi ile de pek çok özelliği üzerinde barındıran klimalar, onlarca çeşitle kullanıcılar ile buluşmayı bekliyor. Duvar tipi olarak isimlendirilen klimalar; 2 üniteden oluşurken, ünitelerden biri iç mekanda, diğeri ise dış mekanda bulunuyor. Bunun ana nedeni ise klimaların çalışma prensibinden kaynaklanıyor. İç mekan ünitesi içeriyi soğuturken, dış mekan ünitesi sıcak hava tahliye ediyor, iç mekan ünitesi içeriyi ısıtırken, dış mekan ünitesi dışarıya soğuk hava tahliye ediyor.

En iyi 5 wifi klima ve fiyatları
En iyi 5 wifi klima ve fiyatları

Salon tipi mobil klimalarda ise bu durum, biraz daha farklılık gösterebiliyor. Gelişen teknoloji ile birlikte klimalarında diğer tüm teknolojik cihazlar gibi birçok yeni özelliğe kavuştuğundan bahsetmiştik. Bu özelliklerden en çok aranan ve tercih edileni ise; genellikle wifi kontrolü oluyor. Wifi özellikli klima ‘lar ile sahip olduğunuz klimayı uzaktan yönetebiliyor, klimanızın bulunduğu mekana ulaşmadan önce, mekanın sıcaklığını isteğinize göre ayarlayıp, klimanızı çalıştırabiliyorsunuz. Akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar yardımı ile gerçekleştirilen bu işlem pek çok kişi tarafından beğeni ile karşılanıyor. Sizler için en iyi 5 wifi klima ‘yı araştırarak, bir tavsiye listesi oluşturduk ve listemize de en iyi 5 wifi klima ve fiyatları ismini verdik. Uyarmakta fayda var! Wifi özellikli klima ‘nızı seçerken, klimanın monte edileceği odanın büyüklüğü ve satın alacağınız klimanın BTU değeri, oldukça önemli.

Yoksa yapacağınız yanlış bir seçim, mekanınızı soğutamamaya ya da gereksiz yere para harcamanıza sebep olabilir. Belirtmekte fayda var. Klima bakımlarının da düzenli olarak yapılması, kullanıcıların solunum sistemleri ile yaşayabileceği sıkıntıları en aza indiriyor.

En iyi 5 Wifi Klima ve Fiyatları

Panasonic KIT-E12 QKE Etherea

En iyi 5 Wifi Klima ve Fiyatları
En iyi 5 Wifi Klima ve Fiyatları

Bilindiği gibi son dönemlerde klimada wifi, öncelikle aranan özellikler arasına girdi. Panasonic KIT-E12 QKE Etherea da klimada wifi özelliğini kullanıcılara sunması ile büyük beğeni toplamış durumda. Günümüz şartlarında kullanıcıların aradığı bir diğer özelliği de başarı ile karşılayan Panasonic KIT-E12 QKE Etherea, hem soğutma hem de ısıtma verimliliği konusunda tüketicilerin yüzünü güldürerek, kullanıcılara A++ bir tablo değeri sunuyor. Yaklaşık 12 bin BTU soğutma kapasitesine sahip olan Panasonic KIT-E12 QKE Etherea, kullanıcılarını her alanda memnun etmeye devam ediyor. 42 dB’lik iç ünite ses basıncı ile oldukça sessiz olarak nitelendirilebilecek Panasonic KIT-E12 QKE Etherea, aynı zamanda sessiz çalışma özelliği ile de kullanıcılarına minimum düzeyde gürültü ile hizmet veriyor. Panasonic KIT-E12 QKE Etherea kullanıcılara sunduğu özellikler ile de göz doldurmaya devam ediyor.

Wifi özellikli klima Panasonic KIT-E12 QKE Etherea, kullanıcılarına temel olarak; Ayarlanabilen fan, nem giderme, sessiz çalışma, zamanlama, ayarlanabilen hava yönü, otomatik fan ve yapay zeka gibi özellikler sunuyor. Nano filtreye de sahip olan wifi özellikli klima, çift yönlü hava salınımını da özellileri arasında bulunduruyor. R410A gaz tipi ile hizmet veren wifi özellikli klima, 3500 Türk Liralık fiyat etiketi ile de dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor.

Midea Mission MSMBDU-24

En iyi 5 Wifi Klima ve Fiyatları
En iyi 5 Wifi Klima ve Fiyatları

24 bin BTU’luk soğutma ve 26 bin BTU’luk ısıtma kapasitesi ile göz dolduran Midea Mission MSMBDU-24, kullanıcılarına enerji tüketimi konusunda da üzüntü yaşatmıyor. Yaklaşık olarak 2400 kW soğutma ve ısıtma güç tüketim değeri sunan Midea Mission MSMBDU-24, özellikle büyük mekanların vazgeçilmezi durumunda. Günümüz teknolojisine ayak uydurarak wifi bağlantılı klima ları bizler ile buluşturan Midea Mission, aynı zamanda gelişmiş pek çok özelliği de biz kullanıcılara sunuyor.  Kullanıcılara temel olarak; Otomatik yeniden başlama, ayarlanabilen fan, ayarlanabilen hava yönü, zamanlama, uyku modu, sessiz çalışma, turbo modu, nem giderme, buz çözme, donma koruması, wifi, gaz kaçağı uyarısı ve çocuk kilidi gibi özellikler sunan Midea Mission MSMBDU-24, aynı zamanda yıkanabilen ön filtreyle kullanım maliyetlerini bir miktar düşürüyor. En düşük 23 dB ses ile hizmet verebilen Midea Mission MSMBDU-24, en iyi 5 wifi klima ve fiyatları listemize girmeye hak kazanıyor. Yaklaşık olarak 5 bin Türk Lirasından alıcı bulan wifi bağlantılı klima, kullanıcıların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Samsung AR9500 12

En iyi 5 Wifi Klima ve Fiyatları
En iyi 5 Wifi Klima ve Fiyatları

En iyi 5 wifi klima ve fiyatları listemize girmeye hak kazanan bir diğer wifi bağlantılı klima da Samsung AR9500 12 oluyor. Samsung AR9500 12, yaklaşık 12 bin BTU’luk soğutma ve yaklaşık 14 bin BTU’luk ısıtma kapasitesi ile göz dolduruyor. Samsung AR9500 12 aynı zamanda soğutma ve ısıtma işlemlerini yaparken, minimum düzeyde enerji tüketiyor. Wifi bağlantılı klima Samsung AR9500 12, kullanıcılarına temel olarak; Otomatik yeniden başlama, ekonomi modu, sessiz mod, turbo modu, zamanlama, uyku modu, ayarlanabilen fan, ayarlanabilen hava yönü, kendini temizleme, otomatik fan ve wifi kontrol gibi özellikler sunuyor. Samsung AR9500 12, aynı zamanda 4 yönlü hava salınımı ve en düşük 19 dB’lik çalışma sesi ile beğenimizi toplamayı başardı. Üçgene yakın tasarımı ile de oldukça iyi soğutma değerleri yakalayan Samsung AR9500 12, yaklaşık olarak 2800 Türk Lirasından alıcı bulmakta.

Panasonic KIT-E9 QKE Etherea

En iyi 5 Wifi Klima ve Fiyatları
En iyi 5 Wifi Klima ve Fiyatları

En iyi 5 wifi klima ve fiyatları isimli listemizde yer almaya hak kazanan bir diğer wifi bağlantılı klima da Panasonic KIT-E9 QKE Ethereav oluyor. Panasonic KIT-E9 QKE Ethereav, 8530 BTU’luk soğutma ve 11600 BTU’luk ısıtma değerlerine sahip. Genellikle küçük odalarda kullanımı hedeflenen Panasonic KIT-E9 QKE Ethereav, başarısını ısıtma ve soğutma verimliliği konusunda ispatlıyor. Wifi özellikli klima ısıtma ve soğutma verimliliğinde A++ sınıfı içerisinde yer alıyor. Soğutma konumunda çalışırken yalnızca 10 dB’lik gürültü üreten wifi bağlantılı klima, ünite olarak da oldukça hafif!

Panasonic KIT-E9 QKE Ethereav, kullanıcılarına temel olarak; Sessiz mod, nem giderme, ayarlanabilen fan, zamanlama, ayarlanabilen hava yönü, uyku modu, wifi, yapay zeka ve otomatik fan gibi özellikler sunuyor. Sessiz modda 20 dB gürültü ile çalışan wifi özellikli klima, 2 yönlü hava salınımına ve nano filtreye de sahip. Ülkemizde yaklaşık 3 bin Türk Lirasından alıcı bulan wifi bağlantılı klima, enerji verimliliği ile kullanıcıları gülümsetmeyi başarıyor.

Vestel Akıllı Minimalistik Inverter 18

En iyi 5 Wifi Klima ve Fiyatları
En iyi 5 Wifi Klima ve Fiyatları

18 bin BTU soğutma ve 18700 BTU ısıtma kapasitesi sunan Vestel Akıllı Minimalistik Inverter 18, rakiplerine oranla çok daha fazla enerji tüketiyor diyebiliriz. Vestel Akıllı Minimalistik Inverter 18, sahip olduğu enerji tüketim değerlerine rağmen en iyi 5 wifi klima ve fiyatları listemize girmeye hak kazanıyor. Enerji verimliliği bakımından sınıfta kalan Vestel Akıllı Minimalistik Inverter 18, soğutma olarak; A+, ısıtma olarak ise; A sınıfına girebiliyor. Yine rakiplerine oranla daha gürültülü çalışan Vestel Akıllı Minimalistik Inverter 18, sunduğu özellikler ile eksi yönlerini görmezden geldirmeyi başarıyor. Vestel Akıllı Minimalistik Inverter 18, temel olarak kullanıcılarına; zamanlama, uyku modu, turbo çalışma, sessiz mod, nem giderme, ekonomi modu, ayarlanabilen fan, ayarlanabilen hava yönü, buz çözme, otomatik fan ve wifi kontrol gibi özellikler sunuyor.

Ionizer filtreleme sistemi ile donatılan wifi özellikli Vestel klima, aynı zamanda yıkanabilir ön filtre imkanını da kullanıcılar ile buluşturuyor. Ülkemizde 3800 Türk Lirasından alıcı bulan Vestel Akıllı Minimalistik Inverter 18, şık tasarımı ile duvarlarda yer edinmeyi bekliyor.

En iyi 5 Wifi Klima ve Fiyatları
5 (100%) 4 votes

En İyi Tavsiye Yorumları
En İyi Tavsiye Yorumları Yükleniyor...