En İyi Aksiyon Filmleri Tavsiye

En İyi Aksiyon Filmleri Tavsiye
23 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 123 kez okundu.

Favori Aksiyon Filmleri

Film izleme konusunda bağımlılığa sahip olan kişiler, genel olarak ilgilerini bir kategori üzerine doğru yöneltmektedir. Aksiyon alanına ilgi duyan kişiler daima bu alanda çekilmiş filmleri izlemek isterler. Bilindik filmleri izledikten sonra boşluğa düşen kişiler, yeni filmler keşfetmek için tavsiyeler aramaktadır. Bizler de bu yazımız içerisinde en iyi aksiyon filmleri tavsiye üzerine konuşmaya çalışacağız.

American Made

En iyi aksiyon filmleri tavsiye yazımız içerisindeki filmleri belki de daha önce hiç duymamış bile olabilirsiniz. Ön yargılı davranmak yerine filmlerin en azından fragmanlarına bakmanızı öneririz. American Made filmi, Pablo Escobar’ın Kolombiya uyuşturucu karteli olduğu zamanları konu edinmektedir.

Tamamen gerçek olaydan kurgulanarak yazılan senaryo, Seal adındaki bir kişinin Escobar’ın yanındaki çalışma sürecini konu edinmektedir. Seal uyuşturucu transferi yapan bir kişi olarak gösterilse de aslında CİA bünyesinde bir ajandır.

Dunkirk

Bugüne kadar 2. Dünya savaşı ile ilgili çekilen filmler arasında en iyi film olarak gösterilen Dunkirk, etkileyici savaş sahneleri sayesinde aksiyon alanının da favorileri arasında gösterilmekte. İngiliz ordusunun deniz çıkartması sırasında kalmış olduğu ikili ateşten kurtarma operasyonu gerçekten güzel bir şekilde kurgulanmış

The Foreigner

Restoran sahibi sıradan bir ale babası olan Quan, hayatını sessiz ve sakin bir şekilde geçirmekte idi. Birgün meydana gelen terör saldırısında kızının ölmesi hayatının bütünü ile değişmesine neden olacaktır. Kızının ölümünde parmağı olan herkes ile mücadele etme kararı alan Quan, aksiyon dolu bir macera çıkartacaktır.

Baby Driver

En iyi aksiyon filmleri tavsiye listemizin son filmine geldik. Baby, banka soyguncularını başarılı bir şekilde kaçıran azılı bir suçludur. Her kaçırma operasyonunu başarılı bir şekilde yürütmesine karşın son işindeki başarısızlık kendisine yüklenecektir. Bakalım bu işin içerisinden çıkabilicek mi?

Etiketler: aksiyon filmleri tavsiye, favori aksiyon filmleri, en iyi aksiyon filmleri, en iyi aksiyon filmleri listesi, son 5 yılın en iyi aksiyon filmleri

Puan: 4,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


En İyi Aksiyon Filmleri Tavsiye Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

En İyi Aksiyon Filmleri Tavsiye Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- En İyi Aksiyon Filmleri Tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git