En İyi Altcoin Tavsiye

En İyi Altcoin Tavsiye
24 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 99 kez okundu.

Kripto para madenciliği son yıllarda popüler hale gelmiş olup birçok kişinin yüksek kazançlar elde ettiği bir alan haline gelmiştir. Başta Bitcoin olmak üzere birçok kripto para birimi 2016 yılının son aylarında yükselişe geçmiş olup yatırımcılarının yüzlerini güldürmeyi başarmıştır.

Üretim yapamayan kişiler, bu alandan kazanç elde edebilmek için altcoin alım ve satım işine girmektedirler. Bu nedenle bizler de bu yazımız içerisinde en iyi altcoin tavsiye üzerine değinmeye çalışacağız.

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri

Kripto borsaları içerisinde 250’den fazla kripto para türünün bulunduğunu ve her geçen gün bu sayının arttığını görebilirsiniz. Eğer doğru zamanda kazanç elde etmek istiyorsanız en iyi altcoin tavsiye yazımız içerisindeki kripto para türlerine ilgi göstermenizi tavsiye ederiz.

IOTA (MIOTA)

Yatırımcısının yüzünü daima güldüren IOTA, 2017 yılı içerisinde piyasa değerini 10 milyar doların üzerine çıkartarak büyük bir başarı elde etmiştir. Bitcoin ve türevlerine oranla daha fazla kullanım özelliğinin bulunması ve komisyonsuz işlemler yapılabilmesi bu kripto para biriminin en ön sıralarda olmasına olanak sağlamış durumda.

Ripple (XRP)

Piyasa değerini 90 milyar dolara çıkaran Ripple, 2012 yılından beri piyasalar içerisinde kullanılmakta. Eski Bitcoin geliştiricileri tarafından temelleri atılan bu madeni para, birçok şirketin resmi ödeme sistemlerinden birisi haline gelmiş durumda. Bu nedenle her geçen gün az da olsa bir yükseliş ivmesi kazanmakta.

Cardano (ADA)

Piyasa değeri 25 milyar dolar olan Cardano, bilim insanları tarafından geliştirilen ilk kripto para olarak gösterilmekte. Bilim felsefesi içerisindeki akademik araştırmalar için tasarlanan Cardano halka açılması ile beraber kısa sürede büyük bir değer artışı kazandı. Bu nedenle en iyi altcoin tavsiye yazımız içerisinde yer almaya hak kazandı.

Bu 3 kripto para kısa sürede olmasa da uzun vade de yatırımcılarının yüzünü daima güldüreceğini belirtmek istiyoruz.

Etiketler: en iyi altcoin tavsiye, hangi coin alınmalı, altcoin yatırım tavsiyeleri, hangi altcoin daha çok kazandırır, en iyi altcoin

Puan: 4,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


En İyi Altcoin Tavsiye Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

En İyi Altcoin Tavsiye Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- En İyi Altcoin Tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git