En İyi Antivirüs Tavsiye

En İyi Antivirüs Tavsiye
7 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 62 kez okundu.

Yazımızda; en iyi virüs programı arayanlara, hem ücretsiz antivürüs hemde ücretli öneri listesi ile en iyi antivürüs marka ları sıraladık.

En İyi Virüs Programı

Sahip olduğumuz kişisel bilgisayarlar, gün içerisinde internette geçirdikleri süre zarfınca birçok tehlike ile karşı karşıya kalmaktadır. Bununla beraber Flash Disk gibi ekipmanlar ile de sık sık temas kurmaları bilgisayarların yüksek oranda virüs tehlikesine karşı açık hale getirmektedir. Bu nedenle bu yazımız içerisinde En İyi Antivirüs Tavsiye hakkında bilgiler vererek bilgisayar güvenliğinin sağlanması üzerine konuşmaya çalışacağız.

Kaspersky Antivirus

Hem ücretli hem de ücretsiz sürümleri bulunan Kaspersky Antivirus, bilgisayarlarda olağanüstü bir koruma ortamı oluşturması ile en iyi antivürüs listemizin ilk sırasında yerini almayı başardı. Ekipmanlardan gelebilecek virüs yazılımları ile beraber internet üzerinden gelebilecek tehditlere karşı önlem alan yazılım oldukça başarılı gösterilmekte. Ücretsiz sürümünü deneyerek tam koruma farkını yaşayabilirsiniz.

BitDefender Antivirus Plus

İnternet filitresi özelliği sayesinde başta kişisel bilgileriniz olmak üzere banka bilgilerinizi tamamen koruma altına alabilmekte. Oldukça geniş tarama yelpazesi sayesinde bilgisayarınızda bulunan en uç noktadaki virüsleri başarılı bir şekilde temizleyebilmekte. Alternatif arayışlara girmeniz durumunda sizlere bu yazılımı başarılı bir şekilde önerebiliriz.

Microsoft Essential Security

En iyi antivürüs listemizin 3. sırasında Microsoft tarafından geliştirilen ‘Microsoft essential security’ virüs programı, kullanıcılara tamamen ücretsiz bir şekilde sunulmakta. Ücretli versiyonu bulunmayan bu program, bilgisayarların başarılı bir şekilde korunmasına olanak sağlamakta. Birçok virüsü anlık olarak tespit eden bu yazılım, kullanıcılardan başarılı notlar almış durumda.

En İyi Antivirüs Tavsiye üzerine hazırladığımız bu yazımız içerisinde Dünya üzerine kendisini kanıtlamış programlar hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Bununla beraber alternatif birçok seçenek olsa da birçok programın ücretli olarak sunulduğunu görebilirsiniz.

Etiketler: en iyi virüs programı, en iyi antivirüs programı, ücretsiz antivirüs, en iyi ücretsiz antivirüs programı

Puan: 5,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


En İyi Antivirüs Tavsiye Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

En İyi Antivirüs Tavsiye Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- En İyi Antivirüs Tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git