En İyi Bebek Oto Koltuğu Tavsiye

En İyi Bebek Oto Koltuğu Tavsiye
21 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 110 kez okundu.

En İyi İsofix Tavsiye

Anne ve babalar, bebeklerinin güvenlikleri ev içerisinde sağladıkları gibi dış alanda da sağlamak durumundadırlar. Özellikle seyahatlar sırasında araç içi güvenliğinin ön planda olduğunu belirten uzmanlar, bu konuda ailelerin bebek koltuğu almalarını tavsiye etmektedir. Bu tarz ürün arayışında olan kişiler için bugün bu yazımız içerisinde en iyi bebek oto koltuğu tavsiye üzerine durmaya çalışacağız.

BeSafe iZi Comfort X3 9-18 kg İsofix İvory Melangej

3 farklı noktadan sağlamış olduğu emniyet kemeri sayesinde bebeklerinizi araç içinde maksimum bir şekilde koruyan bu ürün, 18 kilograma kadar olan bebekleri taşıyabilmektedir. Ortalama olarak 1-4 yaş grubuna uygun olan ürün, uyku başlıkları sayesinde bebeklerinizin birçok pozisyonda uyumasına olanak sağlar. Ürünü 2,600 TL’den satın alabilirsiniz.

Cybex Pallas 2-Fix 9-36 kg Isofix Oto Koltuğu

İlk ürünümüz maksimum 18 kilograma kadar destek verirken Cybex Pallas 2-Fix 9-36 kg Isofix Oto Koltuğunun 36 kiloya kadar olan bebeklere hizmet verdiğini görmekteyiz. 1-6 yaş grubuna uygun olacak şekilde üretilen ürün, yine emniyet kemerleri, uyku başlıkları gibi donanımlara sahip durumda. Ürün, alışveriş siteleri üzerinden 1,800 TL gibi ücretlere satılmaktadır.

Ferrari Titan Isofixli 0-25 kg 360° Dönebilen Oto Koltuğu

1-5 yaş grubuna uygun olacak şekilde üretilmiş olan Ferrari Titan Isofixli 0-25 kg 360° Dönebilen Oto Koltuğu, sahip olduğu yapı sayesinde araç içerisinde 360 derece dönüş imkanına sahip olarak gösterilmekte. Ergonomik yapısı ve mükemmel malzeme kalitesi ürünün satın alınabilir olma özelliğini artırmaktadır. Ürün, 1,800 TL’den başlayan fiyatlar ile satın alınabilmekte.

En iyi bebek oto koltuğu tavsiye yazımız içerisinde ailelerin güvenli bir şekilde kullanabilecekleri ürünler üzerine durmaya çalıştık. Piyasalarda 300 TL’ye bile oto koltuğu olduğunu görmekteyiz. Güvenliğe önem veriyorsanız listemiz tam size göre.

Etiketler: en iyi isofix, oto koltuğu tavsiye, bebek oto koltuğu tavsiye, ana kucağı oto koltuğu tavsiye, en iyi oto koltuğu hangisi, en iyi oto koltuğu

Puan: 4,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...

En İyi Bebek Oto Koltuğu Tavsiye Etiketleri:


En İyi Bebek Oto Koltuğu Tavsiye Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

En İyi Bebek Oto Koltuğu Tavsiye Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- En İyi Bebek Oto Koltuğu Tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git