En İyi Drone Tavsiye

En İyi Drone Tavsiye
19 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 101 kez okundu.

Teknolojinin gelişmesi ile beraber artık piyasalar ile çok fazla değişiklik görmeye başladık. Özellikle akıllı telefon ve kamera sektöründe meydana gelen yenilikler, birçok kişinin aşırı tepkimeler meydana getirmesine neden oldu. Kamera alanında ortaya çıkan Drone’lar, oldukça yüksek merkezlerden görüntüler alınmasına olanak sağlamış durumda. Bugün, bu yazımız içerisinde En İyi Drone Tavsiye hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

ALTAR X6 M RTK Haritalama Drone

Dünyanın en iyi drone’unun bu ürün olduğunu söyleyebiliriz. Kendisine özel tasarımı, stabil ve modüler yapısı ile her ihtiyacınızı karşılayabilmektedir. Oldukça geniş yükselme ve ilerleme menzili olan bu drone, fiyatı ile ağızları uçuklatmaktadır. Ürün, 82,600,00 TL’den satılmaktadır.

Freefly Alta 6 Profesyonel Drone

En İyi Drone Tavsiye listemizin ikinci sırasında ise Freefly Alta 6 Profesyonel Drone ürünün olduğunu söyleyebiliriz. 6 kamera bölmesi bulunan bu drone, istenilen her açıdan mükemmel görüntüler almaya olanak sağlamakta. Katlanabilir yapısı sayesinde istenilen her alanda kullanım olanağı bulunan ürün, 24,000,000 TL’den satılmaktadır.

DJI Spark Drone

Drone denilince akla ilk gelen markalardan birisi olan DJI Spark Drone, ekonomik çözüm önerileri arayanlar için bir numara. Orta ölçekli profesyonel çekimler için bir numara olan ürün, ülkemizden de birçok kişi tarafından kullanılmakta. Ürünü, birçok merkez üzerinden 2,400 TL’den satın alabilirsiniz.

En İyi Drone Tavsiye listemizi her ekonomie uygun olacak şekilde oluşturmaya çalıştık. Listemizin ilk sırasında yer alan ürün maksimum fiyat etiketine sahip üründür. Minimum ise piyasalar içerisinde 300 TL’ye kadar basit drone’lar bulunmaktadır.

Etiketler: en iyi drone, en iyi drone fiyatları, drone tavsiye, en iyi drone modelleri, en iyi ucuz drone, en iyi drone özellikleri

Puan: 0,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


En İyi Drone Tavsiye Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

En İyi Drone Tavsiye Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- En İyi Drone Tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git