En İyi İPTV Tavsiye

En İyi İPTV Tavsiye
16 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 57 kez okundu.

Bu yazımızda; en iyi iptv server yorumu arayanlara özel hem ucuz hem kaliteli hemde uygun öneri listesi ile iptv server marka tercihlerimizi sıraladık.

En İyi İptv Server

Günümüzde televizyon izlemek ücretsiz gibi gösterilse de bazı kanallar, vermiş oldukları hizmetlerden ötürü müşterilerinden aylık olarak hizmet ücreti aldıklarını söyleyebiliriz. Aylık abonoelik ücretleri dahilinde sınırsız kanal, sınırsız eğlence, sınırsız sinema, sınırsız spor aktivite yayınlarında bulunan kanallar, sadece belirli kişilere hitap etmektedirler. BeİN Sports ve Digitürk kanalları başta olmak üzere Tivibu gibi binlerce kanal içeriği bulunan televizyonları ücretsiz olarak anca İP TV içerisinde izleyebilirsiniz. Bugün bu yazımız içerisinde en iyi iptv tavsiye üzerine konuşmaya çalışacağız.

İPTV server arayışında olan kişiler, genellikle maç yayınlarını ücretsiz bir şekilde izlemek için bu servisleri kullanmak istemektedirler. Maalesef ki ücretsiz servis ve serverlar istenilen performansı verememekte. Bu nedenle en iyi iptv tavsiye yazımızdaki önerilerin ücretli servisler olduğunu belirtmek isteriz.

MGOL İPTV

Birçok kişi tarafından önerilen ve Türkiye’nin en iyi İPTV serverine sahip olduğu belirtilen MGOLD, paketler halinde yaptığı satışlar ile en iyi kaliteden hizmet vermeye çalışmakta.  1 aylık ücreti 15 TL olan bu hizmet sadece Türkçe kanalları kapsamakta. 720P görüntü kalitesi sunan MGOLD, en iyi iptv server listemizde ilk sırada yer almakta. 6 aylık paketi 90 TL karşılığında alan kişiler, dünya üzerindeki tüm kanallara erişebilmekte ve 1080P görüntü kalitesine ulaşabilmektedirler.

Alfa İPTV

4K’ya kadar ultra yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi sunan Alfa İPTV, 5000 adede yakın kanal listesi ile sektörün önde gelen isimleri arasında yer almakta. Hız kalitesini ve kanal listelerini görebilmeniz için sizlere test yayın dahi açan şirket, vermiş olduğu hizmetin arkasında olduğunu ifade etmekte. Fiyat politikasını sadece iletişime geçen kişiler ile paylaşmaktadır.

Perform İPTV

en iyi iptv tavsiye listemizin son önerisi ise perform ip tv. Aylık 50TL’den hizmet veren Perform iptv, yüksek görüntü kalitesi ve 4K yayın desteği ile ön plana çıkmakta. Test yayını açan şirket, kolay kurulum ve destek sistemi ile de müşterilerinin yanında olduğunu ifade etmekte.

Etiketler: en iyi iptv server, en iyi iptv, iptv tavsiye forum, iptv tavsiye, iptv server tavsiye

Puan: 4,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


En İyi İPTV Tavsiye Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

En İyi İPTV Tavsiye Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- En İyi İPTV Tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git