En iyi Kayıp Eşya ve Evcil Hayvan Bulucu (Anti Lost) Tavsiye

En iyi Kayıp Eşya ve Evcil Hayvan Bulucu (Anti Lost) Tavsiye
17 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 169 kez okundu.

Bu yazımızda en iyi kayıp eşya ve evcil hayvan bulucu tavsiye adlı makalemizde en iyi evcil hayvan takip cihazı diğer adıyla bluetooth eşya kayıp önleyici yer almaktadır. Sahip olduğumuz evcil hayvanlar, bu dünyadaki en değerli dostlarımız arasında yer almakta. Özellikle kedi ve köpek gibi yanlarımızda gezdirdiğimiz, serbest gezinti alanları bulunan evcil hayvanlar, bazı durumlarda kaybolabilip bizden ayrılmak durumunda kalabilirler. Bununla beraber kullanmaya dahi kıyamadığımız bazı eşyalarımızı zaman içerisinde nereye koyduğumuzu unutarak kaybede biliyoruz.

Kedi – Köpek ve Evcil Hayvan Takip Cihazı

En iyi kayıp eşya ve evcil hayvan bulucu tavsiye listemizin ilk sırasında yer alan bu ürün, özellikleri sayesinde birçok işlemin otomatik olarak yürütülmesine olanak sağlamakta. Su geçirmezlik garantisi bulunan ürün, 240 saatlik bekleme süresi ile 10 gün boyunca aralıksız takip yapmanıza olanak sağlamakta. Başta kedi ve köpek gibi evcil hayvanlar olmak üzere değerli eşyalarınızı da koruma altına almaktadır. Ürün, 450 TL den başlayan fiyatlar ile alıcı bulmakta.

Trackr Pixel Kayıp Eşya Ve Evcil Hayvan Bulucu (Anti Lost)

Teknolojik olanaklardan yararlanması sayesinde takip işlemini tam otomatik hale getiren bu ürün, başta evcil hayvanlar olmak üzere telefon, cüzdan, tablet gibi değerli eşyalarınızın da koruma altına alınmasına olanak sağlamakta. Su geçirmez yapısı, 10 güne kadar bekleme süresi gibi özelliklere sahip olan ürün, n11 gibi alışveriş siteleri üzerinden 320 TL den satılmaktadır.

En iyi kayıp eşya ve evcil hayvan bulucu tavsiye konusunda sizlere sadece 2 ürün tanıtımında bulunacağız. Piyasalar içerisinde çok fazla ürün çeşidi var gibi gösterilse de birçoğunun suya dayanıklığının olmadığını, bekleme süresinin birkaç gün ile sınırlı kaldığını söyleyebiliriz.

Etiketler: en iyi evcil hayvan bulucu, en iyi kayıp eşya bulucu, anti lost kayip alarm seti bluetooth anahtarlik, en iyi kayıp eşya ve evcil hayvan bulucu

Puan: 2,50/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


En iyi Kayıp Eşya ve Evcil Hayvan Bulucu (Anti Lost) Tavsiye Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

En iyi Kayıp Eşya ve Evcil Hayvan Bulucu (Anti Lost) Tavsiye Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- En iyi Kayıp Eşya ve Evcil Hayvan Bulucu (Anti Lost) Tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git