En İyi Kedi Maması Tavsiye

En İyi Kedi Maması Tavsiye
18 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 133 kez okundu.

Kediler, birçok kişinin evinde beslemek istediği hayvanlar arasında yer almakta. Kedi besleyen kişiler, besledikleri minik dostların tüm bakımlarını üstlenerek sağlıklı bir şekilde büyümelerine olanak sağlamakta. Bir kedinin ideal bir şekilde büyüyebilmesi için gerekli olan en temel şeylerden birisi de beslenmedir. Bu nedenle bu yazımız içerisinde en iyi kedi maması tavsiye üzerine durmaya çalışacağız.

Farmina Turuncu Yetişkin Balık & Düşük Ancestral kedi Tahıl

Tamamen yetişkin kedileri düşünülerek geliştirilmiş olan bu mama, içeriğinde bulunan maddeler sayesinde sağlıklı bir büyüme hedeflemektedir. İçeriğinde bulunan özel balık parçaları ve meyve tanecikleri sayesinde hem protein açısından hem de vitamin açısından oldukça zengin gösterilmekte. Ürünün 10 kg’lık paketi 310 TL’den satılmaktadır.

Proplan Sterilised Somonlu Kedi Maması

Özellikle kısırlaştırılmış kediler için tüketilmesi önerilen bu mama, içeriğinde ton balığı ile beraber özel madde ve içeriklere sahip durumda. Kısırlaştırma sonrası ortaya çıkan aşırı kilo alımı ve böbrek taş oluşumunu kesinlikle önlediği ifade edilmekte. Ürünün 10 kg’lık paketinin satış fiyatı 270 TL’dir.

Matisse Somonlu Tuna Balıklı Kedi Maması

Yetişkinlik döneminde olan kediler için üretilen ve önerilen bir mama olan bu ürün, dengeli ve sağlıklı büyümenin oluşumuna büyük oranda katkı sağlamaktadır. Ton balıklı aroması sayesinde kediler tarafından oldukça benimsenen ürün, ekonomik fiyatı sayesinde birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. 10 kg’lık paket 180 TL’den satılmaktadır.

En iyi kedi maması tavsiye yazımız içerisinde birçok uzman tarafından önerilen, piyasaların en güvenilir markalarına ait ürünler üzerine konuşmaya çalıştık. Bununla birlikte içeriği tam olarak belirli olmayan 50 ile 100 TL arasında da mama bulmanın mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

Etiketler: kedi maması tavsiye, en iyi kedi maması sıralaması, en iyi kedi maması, en iyi kedi maması 2018, en iyi yavru kedi maması

Puan: 4,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


En İyi Kedi Maması Tavsiye Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

En İyi Kedi Maması Tavsiye Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- En İyi Kedi Maması Tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git