En İyi Köpek Maması Tavsiye

En İyi Köpek Maması Tavsiye
19 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 105 kez okundu.

Köpek maması arayışında olan kişilere en iyi köpek maması tavsiye yazımız ile sektörün önde gelen ürünleri arasında öneri listemizi sıraladık. Hayvanlar, kuşkusuz ki insanların en sadık dostlarıdır. Köpekler, gerek ülkemizde gerekse dünyadaki birçok kişinin sahiplenmek istediği hayvan türlerinde ilk sırada yer almaktadır. Köpek sahiplenen kişiler, en büyük sıkıntıyı beslenme aşamasında çekmektedirler. En kötü mamanın dahi en iyi yemek artığından daha iyi olduğunu ifade eden uzmanlar, köpekleri kesinlikle mama ile beslemeyi önermektedir.

Acana Grasslands Kuzu Etli Tahılsız Köpek Maması

11,4 kg ağırlığına sahip olan paketi, hem ekonomik hem de sizleri uzun bir dönem idare etmeye yetecektir. İçeriğinin %30’u sebze ve meyve karışımlarından olan bu mamanın %70’lik bir kısmı kuzu eti, balık eti, hindi eti ve ördek etinden oluşmakta. Yavru ve yetişkin köpekler için kesinlikle önerilmektedir. Fiyatı, 500 ile 800 TL arasında değişiklik göstermekte.

Orijen Regional Dry Red Dog

İçeriğinin tamamının etlerden oluşan bu mama, köpekler için tam bir beslenme ortamı oluşturmaktadır. İçeriğinde angus sığırı eti, koyun eti, yaban domuzu eti ve  bizon eti bulunmaktadır. Yavru ve yetişkin köpekler için geliştirilen bu ürün, hızlı bir büyüme sağlamaktadır. Ürünün 11,4 kg’lık paketini 505 TL’den satın alabilirsiniz.

Proplan Large Robust Kuzu Etli Büyük Irk Köpek Maması

Köpeklerinin protein alımına dikkat eden sahipleri, alacakları mamaların içeriğine dikkat etmek durumundadır. En iyi köpek maması tavsiye Tavsiye yazımızdaki ürünler tamamen protein ağırlıklı ürünler oluşmakta. İçeriğinde bulunan kuzu eti ve pirinç patlakları ihtiyaç duyulan protein miktarının tamamını karşılayabilmektedir. Ürün, 14 kg paketi 240 TL’den satılmaktadır.

En iyi köpek maması tavsiye Tavsiye yazımızda 3 farklı köpek mamasından bahsettik. Piyasalarda 15 kg paketi 50 ile 70 TL arasında değişen ürünler bulunmaktadır. Eğer minik dostlarını seviyor, beslenmesine önem veriyorsanız listemiz tam da sizlere göre.

Etiketler: köpek maması tavsiye, en iyi köpek maması sıralaması, en iyi yerli köpek maması, en iyi köpek maması, en iyi köpek maması hangisi forum

Puan: 4,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


En İyi Köpek Maması Tavsiye Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

En İyi Köpek Maması Tavsiye Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- En İyi Köpek Maması Tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git