En iyi Nemlendirici tavsiyesi

Soğuk kış günlerinin kapıya dayandığı bu sonbahar günlerinde cilt problemleri de yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Bu soğuk havaların bizlere olan etkilerinden biri ise cildimizi hiç olmadığı kadar kurutması. Nemsiz bir cilt sadece kuru bir cilt değildir. Aynı zamanda kırışmaya elverişli ve sorun çıkarmaya hazır bir cilt demektir. Havaların soğuması ile birlikte kuruyan cilt problemleri ile savaşmanın en rahat ve etkili yönü ise tabi ki nemlendirici kremler. Konu bu kadar basit görünse de aslında bir o kadar da karmaşık olduğunu söyleyebiliriz. Her cilt tipi farklıyken, kremlerin aynı olabileceğini düşünmek sizce de saçma olmaz mıydı? Pek çok farklı cilt tipi ve ihtiyaca uygun nemlendirici tavsiyesi ni yazımızda bulabilirsiniz.

Çok kuru ve kuru ciltler için Nemlendirici tavsiyesi

Kuru ciltler kışın en çok sorun yaşayan cilt tipidir. Hal böyle olunca zaten az olan nemi kaybetmemek ve yerine koyabilmek için oldukça iyi nemlendiricilere ihtiyaç duyar. İşte kuru ciltler için nemlendirici tavsiyesi listemiz.

  • Clinique Moisture Surge Ekstra Yoğun Nemlendirici Krem

Bir nemlendirici kremden beklenen nedir? Tabi ki güzel nemlendirmesi ama bunu yaparken gözenekleri kapamayan hafif yapıda olması ve cilde ihtiyaç duyduğu yapıtaşlarını vermesidir. Tam olarak bu tanıma uyan Moisture Surge Ekstra Yoğun nemlendirici krem ile soğuk kış günleri korkulu rüya olmaktan çıkacak ve kışın keyfini cildinizde sağlıkla hissedeceksiniz.

  • Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi

Kuru ciltler için sadece pahalı ürünler işe yarar demek oldukça yanlış olur, üstelik piyasada Neutrogena Bakım Kremi varken. Uygun fiyatı, yoğun nemlendirmesi, harika kokusu ve hafif yapısı ile fiyat/performans olarak bakıldığında oldukça iyi bir krem tavsiyesi diyebiliriz.

Normal Ciltler için Nemlendirici tavsiyesi

Nemlendirici tavsiyesi
Nemlendirici tavsiyesi

Sadece kuru ciltler değil, normal ciltler de nemlendirilmeye ihtiyaç duyar.

  • Garnier Nem Dengesi

Normal ciltlere ihtiyaç duyduğu nemi, cildi yormadan nazik bir şekilde veren Nem Dengesi nemlendirici ile uygun fiyata kışı rahat geçirebilirsiniz.

  • L’Oreal Paris – Skin Perfection Nemlendirici Krem

L’Oreal Paris’den cildi 24 saate kadar nemlendiren bir mucize. Sadece nemlendirmekle kalmayıp cilt sorunlarıyla ve yorgunluk izleri ile savaşan bu nemlendirici, günlük kullanımda dahi harikalar yaratıyor.

Yağlı Ciltler için Nemlendirici Kremler

Genel kanıya göre yağlı ciltler nemlendirilmeye ihtiyaç duymazlar. Ama bu düşünce tamamen yanlıştır. Yağlı ciltler de her cilt tipi gibi nemlendirilmeye ihtiyaç duyar.

  • Garnier Nem Dengesi Matlaştırıcı Sorbe

Yağlı ciltlerin en büyük sorunu nemlendirmek isterken iyice yağlanmasına neden olmaktır. Bu sorunla savaşan Garnier, nemlendirmekle kalmıyor aynı zamanda gün boyu mat bir cilde sahip olmanıza da yardımcı oluyor.

  • La Roche Posay – Toleriane Fluid Nemlendirici Tavsiyesi

Yağlı ciltler için özel bileşenleri ile La Roche Posay, cilt üzerinde kusursuzu hedefliyor. Parfümsüz, parabensiz ve hassas ciltlere özel formülü ile kış aylarında cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi sağlarken içerdiği termal su ile de cildinizi besliyor.

 

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. uzmantavsiyesi.net'i kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz. TAMAM Daha fazla oku ..