En İyi Oyun Klavyesi Tavsiye

En İyi Oyun Klavyesi Tavsiye
6 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 61 kez okundu.

Bu yazımızda; en iyi oyun klavyesi yorumu arayanlara özel hem ucuz hem kaliteli hemde uygun öneri listesi ile oyun klavyesi marka tercihlerimizi sıraladık.

En İyi Gaming Klavye Tavsiye

Bilgisayar oyunlarına olan ilginin son zamanlarda büyük oranda artması, oyuncu ekipmanı üreten şirketlerdeki kalite seviyesinin de yükselmesine olanak sağlamış durumda. E-Spor faalyetleri ile beraber ekipmanlarına oldukça önem veren oyuncular, yapacakları harcamalarda bütçe kısıtlaması uygulamamaya çalışmakta. Bu nedenle bu yazımız içerisinde En iyi oyun klavyesi tavsiyesi üzerine konuşarak bu alandaki en iyi ürünlere bakmaya çalışacağız.

Logitech G413 Mekanik Oyun Klavyesi + Oyuncu Çanta

Logitech, Dünyadaki en büyük bilgisayar ekipman üretici firmalardan birisi olarak gösterilmekte. Oyuncular için oldukça güzel bir klavye tasarımında bulunan şirket, G413 adındaki mekanik oyuncu klavyesi ile oyunculara muhteşem bir oyun keyfi oluşturmayı hedefliyor. Klavye, led aydınlatmaya sahip olup onlarca farklı renk tonunu destekleyebiliyor. Ürünü alışveriş siteleri üzerinden indirimli bir şekilde 430 TL’den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Cooler Master MasterKeys Lite RGB LED Memchanical TR Oyuncu Klavyesi

Oyuncu klavyesi denildiğinde akla Logitech kadar Cooler Master markası da gelmektedir. Oyuncular için hassas, dayanıklı ve güçlü ürünler üreten şirket aynı zamanda ekonomik olmaya da çalışmaktadır. Full aydınlatma sistemine sahip olan bu ürün yine alışveriş siteleri üzerinden 475’den başlayan fiyat ile oldukça kolay bir şekilde satın alınabilmektedir.

Razer BlackWidow Ultimate – Turkish Layout

Klavye hassasiyet noktası en yüksek ürünlerden birisi olan Razer BlackWidow Ultimate – Turkish Layout, klavye dokunuşlarının en hafif dokunuşlarla dahi hissetmenize olanak sağlamakta. Mekanik ve aydınlatmalı tuşlar oyunlardan alabileceğiniz performansı maksimum şekilde artırdığı gibi güzel bir görünüm de oluşturmakta. Ürünü indirimli bir şekilde alışveriş siteleri üzerinden 450 TL’den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Oyuncu klavyesi alanında yüzlerce farklı ürünün listelendiğini görebilirsiniz. Fiyatlar 30 TL’den başlayarak binlerce liralara kadar çıkabilmektedir. Bu yazımızda herkes tarafından kullanılabilecek En İyi Oyun Klavyesi Tavsiyesi hakkında bilgiler vermeye çalıştık.

Etiketler: en iyi oyun klavyesi, en iyi gaming, oyuncu klavyesi tavsiye, gaming klavye önerisi, mekanik hisli klavye önerisi

Puan: 4,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


En İyi Oyun Klavyesi Tavsiye Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

En İyi Oyun Klavyesi Tavsiye Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- En İyi Oyun Klavyesi Tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git