En İyi Pisuvar Tavsiye

En İyi Pisuvar Tavsiye
31 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 180 kez okundu.
Paylaş

Pisuvar Ne Demek

Pisuvarlar, toplu olarak insanların bulunduğu ortamlardaki tuvaletlerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Alışveriş merkezleri, cafeler, restoranlar, benzinlikler, toplantı salonları, okullar genel olarak erkek tuvaletlerinde pisuvar kullanmaktadırlar. Bulundukları ortamlara pisuvar almak isteyen kişiler için bu yazımız içerisinde en iyi pisuvar tavsiye hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

AN09 Amphora Fotoselli Pisuar Yatay Sifon Dahil

Ülkemizdeki birçok merkezin kullanmakta olduğu bu ürün, elektrikli yapısı sayesinde kullanımı sonucunda kendisini otomatik olarak temizlemektedir. 2012 yılında en iyi tasarım ödülünü alan ürün, hijyenik olmasından dolayı listemizin ilk sırasında yer almakta. Ürünü, 2,400 TL’den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Vitra Arkitekt Ankastre Fotoselli Pisuvar

Yerli olarak üretilen ve birçok merkezin kullanımı için servis edilen bu ürün, yine elektrikli olması ile ön plana çıkmakta. Kendisine verilen talimatlara uygun hareket eden bu ürün, temizlik ve hijyen konusunda oldukça iyi olarak gösterilmekte. Ürün, 2,300 TL’den başlayan fiyatlar ile satılmaktadır.

BOCCHI Taormina Ankastre Fotoselli Pisuvar

En İyi Pisuvar Tavsiye yazımızın son ürününden bahsedecek olursak; kendi kendiliğinden yıkama ve temizleme sistemine sahip olan ürün, birçok işletme ve alışveriş merkezi tarafından kullanılmaktadır. Gün içerisinde mikrop oluşumunun önüne geçmesi fiyatına da bariz bir şekilde yansımıştır. Ürünü 2,100 TL’den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

En İyi Pisuvar Tavsiye konusunda verdiğimiz ürün önerileri bazı kesimlerin ekonomilerini aşabilmektedir. Oldukça taban fiyata da ürünler bulunmakta. Fiyata etki eden en önemli özellikler genel olarak yapılışında kullanılan malzeme ve teknolojik gelişmeleridir.

En İyi Pisuvar Tavsiye
Değerlendir!


En İyi Pisuvar Tavsiye Etiketleri:

En İyi Pisuvar Tavsiye Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- En İyi Pisuvar Tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Tartışmalar

Henüz tartışma başlatılmamış. Hemen aklına takılan ne varsa alta yaz.

Sayfa başına git