En İyi Polisiye Filmleri Tavsiye

En iyi polisiye filmleri arayanlar için en iyi polisiye filmleri tavsiye yazımız ile sektörün polisiye film önerilerimizi sizlere sıraladık.

IMDB Yüksek Polisiye Film Önerisi

Polisiye, suç, gerilim, birçok kişinin son zamanlarda favori film türü arasında yer almakta. Senaryoları gereği izleyicilerde heyecan, korku, umut oluşmasına olanak sağlayan polisiye filmleri, suç işlenmesi durumunda suçluların başlarına gelecek şeyler hakkında izleyicilere bilgiler vermektedir. Tüm dünya üzerinde suç işlemenin ne kadar kötü olduğu bilinir. Bu nedenle bu yazımız içerisinde sizlere en iyi polisiye filmleri tavsiye vermeye çalılacağız.

 1. Keskin Nişancı (The Sniper)

  TE SNİPER-En İyi Polisiye Filmleri Tavsiye

  Kanada ve Hong Kong ortaklaşması ile yapılan bu film, polis timleri arasında yer alan keskin nişancıları anlatmaktadır. Ekipler arasında yer alan Ming, ekibin en iyisi, en başarılısı olarak gösterilmektedir. Ekip arkadaşı Ching, Ming kadar etkili ve güçlü atışlar yapmaktadır. Ming, birgün operasyon sırasında yanlışlıkla rehineyi öldürmesi ile dünyası yıkılır. Hapse atılan Ming, bu olayın arkasında Ching olduğunu düşünür. Kurgusu ile en iyi polisiye filmleri tavsiye listemizde yer alan bu film, kesinlikle izlenmesi gerekenler arasında yer almalıdır.

 2. Flash Point

  FLASHPOİNT

  Evet, en iyi polisiye filmleri tavsiye arayanlar için uzak doğudan bi haberimiz var. Ma Jun, polisler içerisinde görevli olan bir dedektiftir. Vietnam içerisinde oldukça güçlü bir çeteye karşı savaş veren Ma Jun, dedektif arkadaşını köstebek olabilmesi için çetenin eline verir. Polisiye filmlerine yakışır bol aksiyon ve geriliminin bulunması filmin izlenebilirlik oranını artırmaktadır.

 3. Çevik Kuvvet (The Sweeney)

  SWEENEY

  Jack Regan ve George, dedektiflik alanında çalışan 2 ünlü müfettişlerdir. Yasaları savunarak suçlulara karşı yapılması gerekenleri işleme alınmasını savunan bu ikili, en iyi polisiye film tavsiyesi listemizin son önerisi olmaktadırlar. Yaptıklarından dolayı suç dünyasını üzerine çeken ikili, büyük bir ekip ile karşı karşıya kalır.  Kimler ile savaştığını bilemeyen ikili, oldukça zor şartlar altında kalabilmekteler.

Etiketler: polisiye film tavsiye, en iyi polisiye film, polisiye filmleri tavsiye, en iyi polisiye filmleri, polisiye filmleri öneri

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. uzmantavsiyesi.net'i kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz. TAMAM Daha fazla oku ..