En İyi Tablet Tavsiye

En İyi Tablet Tavsiye
25 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 25 kez okundu.

Bilgisayarlar, hayatımızın her aşamasında bizlere yardımcı olan en büyük teknolojik gelişmelerden birisi olarak gösterilmekte. Bilgisayarlar ile beraber hayatımıza giren tabletler, daha az yer kaplamalarından ve tüm yeterliliklere sahip olmasından dolayı daha da benimsenmiş olduğunu gördük. Bu yazımız içerisinde alınabilecek en iyi tablet tavsiye hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Microsoft Surface Pro 4

Microsoft tarafından geliştirilen Microsoft Surface Pro 4, Dünyanın en iyi tabletlerinden birisi olarak gösterilmekte. 3,4 Ghz i7 işlemciye sahip olan tablet, 8 GB RAM kapasitesine sahip olması ile kendisini göstermekte. 256 GB depolama alanına sahip olan tablet, 12,3 İnç’lik bir ekran kapasitesine de sahip durumda. Tablet, 5,800 TL’den başlayan fiyatlar ile satılmaktadır.

iPad Pro 12.9

aApple tarafından geliştirilen iPad Pro 12.9 tablet dünyasının en çok kullanılan ürünlerinden birisi olarak gösterilmekte olup bizde en iyi tablet tavsiye listemizin 2. sırasında bu ürüne yer verdik. 32 GB depolama alanı bulunan tablet, 4 GB RAM kapasitesine sahip durumda. İş için oldukça kullanıma uygun olan bu tablet 4,200 TL’den satılmaktadır.

Samsung Galaxy Tab S3

Samsung, telefon üretimi kadar tablet üretiminde de kendisini ispat etmiş durumda. Piyasalar içerisinde oldukça büyük bir pazar payına sahip olan şirket, Galaxy Tab S3 modeli ile kendisini bir kez daha ispat etmiş durumda. 32 GB depolama alanı bulunan Tab S3, 4 GB RAM ile tüm işlerin altından kalkabilmekte. Cihazın satış fiyatının ise 2,400 TL’den başladığını görmekteyiz.

Piyasalar içerisinde oldukça fazla marka binlerce çeşit üretimde bulunmaktadır. 100, 150 TL’lere kadar tablet bulunsa da bizler bu yazımız içerisinde en iyi tablet tavsiye hakkında bilgiler vermeye çalıştık.

Puan: 4,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...

En İyi Tablet Tavsiye Etiketleri:


En İyi Tablet Tavsiye Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

En İyi Tablet Tavsiye Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- En İyi Tablet Tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar
En İyi Tablet Tavsiye konusuna henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git