En İyi Youtuber Tavsiye

En İyi Youtuber Tavsiye
30 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 73 kez okundu.

Bu yazımızda; en iyi youtuber arayanlara özel hem türk hem dünya geneli faydalı ve eğlenceli youtuber öneri listesi ile en iyi youtuber sıralaması yer almaktadır.

En İyi Youtuber Kim

Youtube, hayatımıza 2006 yılında dahil olmasına karşın popülerliği reklam servisinin dahil edildiği 2010 yılında başlamıştır. Ülkemizde reklam servisini 2014 yılında açan şirket, video yüklemesi yapan yayıncılarına elde ettiği gelirden pay vererek ortaklaşma anlaşması yapmıştır. Bu durum, Youtuber’lık denilen bir mesleğin ortaya çıkmasına olanak sağlamıştır. Milyonlarca kişi tarafından takip edilen kişiler, günlük ya da haftalık olarak yüklediği videolar ile takipçilerine eğlendirici ya da bilgilendirici içerikler çekmeye çalışmaktadır. Bugün, bu yazımız içerisinde en iyi youtuber tavsiye üzerine bilgiler vermeye çalışacağız.

Enes Batur

Youtube Türkiye’nin bireysel anlamda en çok abonesi bulunan Enes Batur, 8 milyon’luk bir kitle tarafından takip edilmektedir. İstikrarını bozmadan 5 yıldır her gün video yüklemesinde bulunan Enes Batur, 1998 doğumludur. 2017 Panten Altın Kelebek ödüllerinde en iyi youtuber ödülünü almayı başarmıştır. Bu süreç içerisinde “Hayal mi Gerçek mi?” adında bir film dahi çekmiştir.

Orkun Işıtmak

Bireysel kanal sıralamasında en çok aboneye sahip 2.kanal unvanına sahip olan Orkun Işıtmak, daha çok vlog türünde videolar çekerek takipçilerine 1 günlük yaptığı etkinlikler hakkında bilgiler vermektedir. Yeri geldiğinde yurt dışına çıkarak videolar çeken Orkun Işıtmak, büyük bir kitle tarafından takip edilmetedir.

Kafalar

Youtuber sıralaması listemizde 3. sırada yer alan Kafalar youtube kanalı, Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin tarafından yönetilmektedir. Geçtiğimiz günlerde 4 milyon aboneyi geçti. Her hafta Cuma günü video yükleyen kanal, vlog türünde videolar çekerek kitlesine uygun içerikler üretmeye çalışmaktadır. İçerikleri daha çok eğlence türüne yatkındır.

Barış Özcan

2017 yılında patlama yaşayan Barış Özcan, daha çok eğitim ve bilgi üzerine içerikler üretmektedir. İnsanların merak ettiği, daha önce duymadığı, sorgulamalar yapmalarına olanak sağlayacak türden içerikler üretmesi youtuber tavsiye listemize girmesine olanak sağlamıştır.

En iyi youtuber tavsiye yazımız içerisinde sizlere Youtube içerisinde milyonlarca kişi tarafından takip edilen, izlenen kişi, kişiler hakkında bilgiler vermeye çalıştık.

Etiketler: youtuber tavsiye, en iyi youtuber, en iyi türk youtube kanalları, en iyi youtuberlar, dünyanın en iyi youtuber, en iyi youtuber sıralaması

Puan: 4,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


En İyi Youtuber Tavsiye Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

En İyi Youtuber Tavsiye Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- En İyi Youtuber Tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git