En İyi Lazer Epilasyon Aleti Tavsiye

0 290

Yazımızda; en iyi lazer epilasyon aleti yorumu arayanlara; ucuz, kaliteli ve uygun öneri listesi ile lazer epilasyon aleti markası tercihlerimizi sıraladık.

En İyi Epilasyon Aleti

Bakımlı kadınların vazgeçilmez tercihlerinden epilasyon aletleri gelişen teknoloji ile lazerli şekilde üretime başlamıştır. Genç kızları istenmeyen tüylerden 1 yıla kadar kurtulmayı sağlayan lazer epilasyon aletleri evde kullanım sayesinde konforu en üst seviyede sunmaktadır. Eski epilatör aletleri kılları geçici süreyle kökünden alsa da belli süre sonra yeniden çıkmasını sağlamaktadır. Bu durumda hemen hemen her ay itici ve sıkıcı bir hal alarak sorun haline gelmektedir. Güzellik merkezi, tıp merkezi gibi yerler lazer epilasyon uygulamaları yaparak istenmeyen tüylere kalıcı çözümler sunmaktadır. Ancak şu anda günümüzde bu uygulamaları kendiniz evinizde çok kolay ve rahatlıkla yapabilir, gereksiz zaman kaybı yaşamadan uygulayabilirsiniz. Piyasada bulunan çok çeşitli markalarla, epilasyon aleti ne tavsiye edersiniz, en çok tercih edilen epilasyon aleti hangisi, en iyi epilasyon aleti markası ne gibi sorularla kafanız karışmakta ve karar vermekte zorlanmaktasınız. En iyi markalarla hızlı ve etkili çözüm alacağınız modelleri araştırarak listeledik. Kullanıcıların en çok memnun kaldığı ve tercih ettiği markalar özellikleri-fiyatlarıyla şu şekilde bulunmaktadır.

Hangi Epilasyon Aletini Tavsiye Edersiniz ve En İyi Lazer Epilasyon Markaları Nelerdir?

Lazer epilasyon teknolojisi ile istenmeyen tüylerden ev ortamında hijyenik, konforlu ve hesaplı olarak bu cihazları kullanmak oldukça avantajlıdır. Güzellik merkezlerinde 1-2 seans için vereceğiniz ücrete evde lazer epilasyon aleti alabilirsiniz. Bütçeniz için bu durum son derece avantajlıdır. Ayrıca evinizde tüm vücudunuza uygulama fırsatı veren cihaz kalıcılığı ile de gözle görülür sonuçlar elde etmenizi sağlar.

En İyi Lazer Epilasyon Aleti Tavsiye

Epilasyon Aleti Marka ve Modelleri

Phılıps BRI953 Lumea Lazer IPL

En İyi Lazer Epilasyon Aleti Tavsiye

3 uygulama ile tüylerde %92’ ye varan azalma sağlayan cihaz memnun kalmamanız durumda 60 gün para iade garantisi sağlamaktadır. Öncü dermatologlar sayesinde uzun çalışmalar ile üretilen ürün IPL teknolojisi sayesinde tüy köklerine hassas ışık atımları yaparak tüylerin uzamasını engeller. Kavisli başlığı ile bacak, karın, kollar, koltuk altı, yüz, çene, dudak üstü ve bikini bölgesine özel uygulamalar sunmaktadır. 5 çeşit cilt türüne göre tasarlanmıştır. SmartSkin sensörü ile cilt tonunuza en uygun ayarı yapabilirsiniz. 4-8 hafta aralıklarla uygulayarak etkili çözümler alabilirsiniz. Bu sayede pürüzsüz ve ipeksi bir cilde kavuşursunuz. Kablolu ve kablosuz kullanıma uygundur. 2 alt bacak hızı 8.5 dakika olarak rakiplerine fark atmaktadır. 3 çeşit başlığı ve 200.001-300.000 atım sayısı vardır. Ağrısız, acısız bir yöntem olması, fiyatına göre üstün performans sağlaması ve gerçekten tüylerde dökülmelerin, azalmaların olması yönünde kullanıcılardan tam not almış bir lazer epilasyon aletidir. (Fiyatı: 1.600 TL civarında)

Braun Silk Expert IPL 300.000 Atımlı Lazer Epilasyon Cihazı

En İyi Lazer Epilasyon Aleti Tavsiye

Cilt rengi sensörü ile sürekli cilt renginizi okur ve ona uygun ışık yoğunluğu sağlar. Kullandıktan 3 ay sonra tüylerde %89 oranında azalma görülmektedir.  300.000 flaşı ile vücudunuzda bacak, kol, koltuk altı, bikini bölgesi, yüz gibi yerlerde uzun süre kullanabilirsiniz. Yüksek ışık enerjisi ile 7 dakikada alt bacaklar ve kollarda hızlı çözümler sağlar. Klinik tarafından test edilen bu ürün kullanıcılardan olumlu yorumlar almıştır. Vücudunuzda atlanan alan bırakmamak için kolay kayma modu ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hassas işlem yapmak için işlem düğmesine basıp çekmeniz yeterli olacaktır. Hem kadın hem erkekte düzenli kullanımda istenilen bölgede tüylerde azalma görülmektedir. Cihaz fişe takılarak kullanılmakta ve bu sayede kesintisiz güç sağlamaktadır. (Fiyatı: 1.200 TL civarında)

Remington IPL6750 i-Light Prestige Tüy Alma Sistemi

Tüm epilasyon ihtiyaçlarınızı gidermek amacıyla tasarlanan cihaz doğrudan kıl köklerine etki etmekte kalıcı çözümler sunmanızı sağlamaktadır. Kılsız, pürüzsüz bir cilt sunan cihaz şık tasarımı ve kullanımı ile rahattır. Atış sayısı 150.000, hızlı ve etkili, FDA onaylı, hassas bikini eki, 5 enerji ayarı, entegre cilt sensörü, çoklu ve tek flaş modu bulunmaktadır. 2 saniyede 1 atış imkanı ve UV korumalı güneş penceresi sunmaktadır. 3 uygulama sonunda %85’ e kadar gözle görülür sonuçlar sağlamaktadır. Yüksek güç çıkışı bulunan ürün kısa sürede sonuç almanıza yardımcı olur.Klinik onaylıdır. Kablolu kullanıma uygundur. (Fiyatı: 970 TL civarında)

Arzum AR5020 Satenn Touch IPL Lazer Epilasyon

IPL epilasyon teknolojisi ile tüy köküne etki eden hassas ışık atımları ile tüylerin uzaasını engeller. Düzenli kullanımlarda etkili sonuçlar almanızı sağlar. Dudak üstü, koltuk altı, kollar, bacak, karın, bikini bölgesi ve sırt/göğüs kısımlar için kullanıma uygundur. Kablolu kullanılmaktadır. 100.001-200.000 arası atım sayısı vardır. Cilt rengi analiz sensörü ile uygulama öncesi cildinizin renk tonunu ayrı ayrı saptayarak doğru enerji seviyesi ayarı yapabilirsiniz. UV korumalı özel gözlüğü ile kullanım esnasında zararlı ışıklardan etkilenmenizi engeller. (Fiyatı: 750 TL civarında)

Evde Lazer Epilasyon Kullanımı

Evinizde lazer epilasyon cihazlarının kullanımı çok basittir. Vücudunuzda krem, deodarant, vücut losyonu gibi ürünler bulunmamalıdır. Lazer yapacağınız bölgenin temiz ve kuru olması gerekmektedir.  Uygulama yapacağınız bölgeye uygun başlığınızı seçmeli ve o bölgenin cilt rengine özel seçim ayarını yapmalısınız. Uygulama esnasında cildinize çok bastırmadan ya da çok uzakta tutmadan cildinizin üzerinde gezdirerek uygulamalısınız. Ayrıca aldığınız cihazın kullanma kılavuzunu uygulama öncesinde okumanızda yarar vardır.

Evde Lazer Epilasyon Uygulaması Sonrasında Dikkat Edeceğiniz Hususlar Şunlardır;

-Lazer epilasyon yaptığınız bölgeyi çok fazla sıcak su ile yıkamamalısınız.

-Epilasyon sonrasında uygulama yaptığınız bölgeyi güneş ışınlarından muhafaza etmelisiniz. Aksi takdirde vücudunuzda lekelenmeler olur. Solaryuma girmemeye de dikkat etmelisiniz.

-Yazın uygulama sonrası ertesi gün güneşe çıkacaksanız yüksek faktörlü güneş kremleri kullanmalısınız.

-İşlem yaptığınız bölgeyi peeling gibi uygulamalardan sakının.

-2 gün havuza girmemekte yarar vardır.

-Koltukaltına lazer uygulaması sonrasında 2-3 gün deodorant kullanmayın.

-Eğer lazer uygulama

sı sonrasında uygulama yaptığınız bölgede küçük kızarıklar varsa endişelenmeyin. Sadece 1 gün içinde bu kızarıklar geçecektir.

En iyi lazer epilasyon aleti tavsiye özellikleri, fiyatları ve en etkili sonuç almanız için kaliteli modelleri sizler için araştırdık. Deneyim sahibi olanlar yazımızın yorum kısmında tecrübelerini yazarak alacaklara fikir verebilir.

Etiketler: en iyi lazer epilasyon aleti, en iyi epilasyon aleti tavsiye, lazer epilasyon aleti tavsiye, en iyi epilasyon aleti, epilasyon aleti tavsiye

Değerlendir!

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bununla birlikte sizler için daha iyi olduğumuzu düşünmekteyiz. Dilerseniz vazgeçebilirsiniz. TAMAMDaha fazla oku ..