Eviniz için en iyi ütü tavsiyesi

Eviniz için en iyi ütü tavsiyesi
16 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 6.496 kez okundu.

Eviniz için en iyi ütü tavsiyesi (2017)

Eviniz için küçük ev aletlerine gereksinim duyuyorsanız ve onlar hakkında önerilere, bilgilere ihtiyaç duyuyorsanız uzmantavsiye.net sizler için tavsiyelerini vermekte. Eviniz için en iyi ütü tavsiyesi yine uzmantavsiyesi.net ‘te.

Her alanda olduğu gibi küçük ev aletlerinde de gelişim, değişim söz konusu oldu. Ütülerimizin fonksiyonları arttı, her kumaş için ayrı yumuşaklık gösterebilecek pozisyona getirildi. Eviniz için en iyi ütüyü seçmek ise yine size kalıyor. Aldığınız cihazdan sonradan pişmanlık duymamak adına tercihlerinizi bilerek ve ihtiyaçlarınıza göre yapmayı unutmadan uzmantavsiye.net desteğiyle yapmanızı öneriyoruz.

Ütü alırken nelere dikkat edilmeli

Hızlı ve iyi bir ütü işlemi yapabilmek için buhar gücü yüksek ütelere ihtiyaç duyarsınız. Yeni çıkan modellerde kireçlenmeye karşı özel önlemler alınmaya başlandı. Bu ürenlerden tercih yapmak cihazınızın ömrünü ve kalitesini uzatacaktır. Aksi halde mekanizmanın kireç tutması ütüye uzun süreli zarar verirken kısa vadede de sürekli uğraşmanıza , zaman kaybetmenize ve sinirlenmenize yol açacaktır.
Evinizdeki çamaşır durumuna göre kararlar almanız gerekmekte. Çok çamaşır yıkıyorsanız ve çok ütü yapıyorsanız buhar kazanlı ütüleri tercih etmenizde yarar var. Az sayıda çamaşır ütüleme işlemi yapıyorsanız normal mekanizmalılardan tercih edebilirsiniz.
Ütünüzün tabanı ise en önemli tercih sebeplerinizden olmalı. Yanmaz, paslanmaz şekilde olması sorunsuz ütü yapmanızı ve giysilerinize zarar vermemenizi sağlar.

Eviniz için en iyi ütü tavsiyesi

uzmantavsiye.net olarak eviniz için en iyi ütü ‘yü bulmaya çalıştık. Sizlere de önermeye bilgilendirmeye çalışacağız. Yaptığımız tercihler orta ve lüks segment ürünlerinden olup ” bizi uzun süre yarı yolda bırakmasın. ” mantığıyla ele aldık.

Tefal GV8963 Pro Express Control Plus

Tefal GV7781 Express Control Plus

Eviniz için en iyi ütü tavsiyelerimizden ilki küçük ev aletlerinin lider üreticilerinden Tefal’ in GV7781 Express Control Plus model ürünü. Buhar istasyonlu ütü tipinden olan cihazın tabanı Autoclean teknolojisiyle üretilmiş tabanlardan. Autoclean tabanlar kendi kendilerini temizleme özelliği göstererek ütü işlemlerinizde kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlıyor.
Dikey buhar ve şok buhar özelliklerine sahip Express Control Plus’ın gücü 2400 W. Sert kumaşlar için etki göstebilecek güçte. Yazımızın başında bahsettiğimiz kireç önleme teknolojisine sahip olması sebebiyle daha uzun süre cihazı sağlıklı kullanabilirsiniz. Uzun süre açık kaldığında kendini kapatma özelliğiyle oluşabilecek sıkıntı ve tehlikeleri önlemeye yönelik özellik ayarlanmış durumda. 1700 ml su tankı kapasitesine sahip olan ütü 2 dakika içinde ısınıp işlem yapılabilecek uygunluğa ulaşıyor. Eviniz için en iyi ütü ‘lerden olan bu cihaza 500 TL bütçeyle sahip olabilirsiniz.

Delonghi WX 2457 Stirelle

Delonghi VVX 2457 Stirelle

Eviniz için en iyi ütü tavsiyelerimizden ikincisi Delonghi marka. Orta segment ürünlerinden olan cihazın en büyük avantajlarından bir tanesi tabanının Dual Thermolon teknolojisiyle seramik olarak üretilmesi. Dikey ve şok buhar özelliklerini bünyesinde bulundururken kumaşlara 2800 W’luk güçle işlem yapmanızı sağlıyor.Sürekli doldurulabilir su tankının kapasitesi 1000 ml olup diğer modellere göre az görünse de haftalık yapacağınız ütü işlemlerine yetecektir. Rakiplerine göre eksiği bu olsa gerek. Delonghi WX 2457 Stirelle model ürüne 550 TL bütçe ile sahip olabilirsiniz.

Philips GC932420 Perfect Care Aqua Pro

Philips GC9324/20 PerfectCare Aqua Pro

Philips’in son teknoloji ile üretilmiş modellerinden bir tanesi buhar istasyonlu T-ionicGlide tabanlı GC9324/20 Perfect Care Aqua Pro eviniz için en iyi ütü tavsiyelerimizin arasına girmeyi kendiliğinden hak ediyor. T-ionicGlide taban teknolojisi ütüye birçok özellik ve kalite katmış durumda. Rakiplerinden sıyrılması için güzel detaylar sunuyor. T-ionicGlide titanyumdan yapılmış bir taban olup %25 daha fazla kayganlık sunarken çizilmelere daha dayanıklı olduğu için fermuarlı yada kalın kumaşlı giysilerde daha rahat işlemler yapabileceksiniz. Titanyumla birlikte sert paslanmaz çeliğin kullanılması tabanın sağlamlığını anlatmaya yetecektir diye düşünüyorum. 2100 W güce sahip olan Perfect Care Aqua Pro modeli akıllı çip teknolojisi, akıllı ısı kontrol modu, çevre dostu modu ve sessiz buhar teknolojisi özelliklerini bize yanstıyor. 2.500 ml su tankı kapasitesiyle segmentinden ve size tanıttığımız cihazlardan daha fazla kapasiteye sahip olup 6.5 bar gücüyle buhar gücü uygulayabilmekte. Ürüne 750 TL ile sahip olabilirsiniz.

Tefal GV8963 Pro Express Control Plus

Tefal GV8963 Pro Express Control Plus

4. önerimiz yine Tefal’den. Pro Express Control Plus trendinin GV8963 modeli. Tefal’in kullanmaya başladığı Autoclean teknolojisi bu modelde de geçerli. Buhar istasyonlu olan ütü modeli 2400 W gücüyle etkili ütü işlemi gerçekleştirirken 850 TL fiyatıyla aşırı lüks olmasa da lüks ürünler arasında gösteriliyor. Eviniz için en iyi ütü tavsiyelerimizden lüks olanlar arasında yerini alıyor. Kendi kendini temizleme özelliğinin yanında ısı kontrolü sağlama özelliği cihazın artı yönlerinden bir tanesi. 1600 ml su tankı kapasitesine sahip olan GV8963 2 dakika da işlem görebilecek sıcaklığa gelirken giysilerinize 6.5 bar buhar basıncı uyguluyor.

Siemens TS4731100

eviniz-icin-en-iyi-utu-tavsiyesi

Siemens TS4731100

Eviniz için en iyi ütü tavsiyelerimizden bir diğeri Siemens TS4731100 . Cihaz Titanium Glissée taban teknolojisiyle üretilmiş durumda. Siemens’te modellerinde titanyum çelik karışımını kullanan firmalardan. 3100 W gücüyle rakiplerine göre daha güçlü yapıya ve 400 g/dk şok buhar değerine sahip. Kireç önleme özelliğinin yanında AllTextile, AntiShine ve Sessiz Buhar Teknolojisi kullanımı verdikleri emeğe değecek türden. 1400 ml su tankı kapasitesine sahipken bu su 2 dakika içerisinde kullanılabilecek ayara geliyor. Hazır olan Siemens TS4731100 modeliyle 6.5 bar maksimum buhar basıncı uygulayabilirken ürünün değeri 850 TL.

Philips GC9650 80 Perfect Care Elite Silence

Philips GC9650/80 PerfectCare Elite Silence

Bu yazımızda sizlere tavsiye edeceğimiz son ürün Philips’in Perfect Care serisinin Elite Silence modeli. Son zamanlarda üretilen, kullanıcılarını bi hayli mutlu ve memnun eden az sayıda cihazdan bir tanesi belki de en iyisi. Buhar istasyonlu ütü Philips’in T-ionicGlide taban teknolojisiyle üretiliyor. Dayanıklı ve kullanışlı yapısının kumaşlarınıza gösterdiği hassasiyeti kullandıkça farkedeceksiniz. 2400 W güce sahipken 500 g/dk şok buhar değeri sunmasıyla rakiplerinden bir adım daha önde. Akıllı çip teknolojisi ve sessiz buhar teknolojisi konforunuz için düşünülmüş özellikler. 1800 ml su tankı kapasitesiyle 2 dakika içinde 7.5 bar maksimum buhar basıncı uygulaması neden en iyilerden olduğunu gösteriyor.
Eviniz için en iyi ütü tavsiyelerimizden olanı bu kaliteli ürüne 950 TL ile sahip olabileceksiniz.

Eviniz için en iyi ütü tavsiyesi yazımızı orta ve lüks segment için oluşturduk. Zaman ilerledikçe her yeni teknoloji hayatımıza girdiğinde değişimleri sizler için yorumlayacağız, uzmantavsiyesi.net ‘in farkına hissettireceğiz.

Puan: 0,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


Eviniz için en iyi ütü tavsiyesi Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

Eviniz için en iyi ütü tavsiyesi Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- Eviniz için en iyi ütü tavsiyesi bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

9 − five =

Sayfa başına git