Skip to main content

Uzman Tavsiyesi UT

Topluluk

Sitemizde yapılan değişiklikler nedeniyle bir takım çerez sorunu yaşamamanız adına çerezlerinizi temizlemenizi taksiye eder, iyi forumlar dileriz.

En İyi Tavsiye Forum Sitesi - Hoş geldiniz

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; Topluluğumuzda harika fikirler ve hizmetlerimize sizlerde ücretsiz üye olarak katılabilirsiniz.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

970x90
Yönetici
UzmanTavsiyesi.net Çekiliş Kuralları


 1. Çekiliş ve yarışmalarımız 3 ayrı şekilde düzenlenmektedir. 
  a) İnstagram hesabımızı(@uzmantavsiyesinet) beğenme, yorum yapma ve etiketleme,
  b) Forum sitemize üye olmak veya forumda belirtilen miktarda mesaj/konu ya sahip olmak,
  c) Belirtilen kriterlere uyan veya ayrıntısı yarışma öncesinde verilecek belirli kullanıcılara gönderilen ürünlerle ilgili tavsiye yazısı hazırlanması türünde yarışmalar düzenlenmektedir.
 2. Her ayın 15-20 tarihleri arası kesin tarihi instagram hesabımızdan(@uzmantavsiyesinet) duyuracağımız yarışma veya çekilişlerin ayrıntısını Forum/Sosyal Çekilişler & Yarışmalar sayfasından öğrenebilirsiniz,
 3. Yarışmada/çekilişde hediye edilecek ürün ismi ve görseli hem instagram hesabımızda vede forum çekilişler/yarışmalar kategori sayfasında belirtilir,
 4. Hediye talepleri için başlangıç ve bitiş tarihi en az 3 gün öncesinden duyrulur.
 5. Her bir çekiliş veya yarışma kuralı kendine özgün olup yarışma başlama tarihinden en az 3 gün içerisinde instagram ve site ilgili alandan belirtilir,
 6. Kazanan talihli yarışma/çekiliş bitiş tarih ve saatinden itibaren en geç 2 iş günü içerisinde açıklanır,
 7. Çekiliş sonrasında kazanan adaya DM üzerinden özel mesaj atılır 1 gün içerisinde cevap verilmemesi halinde sıradaki diğer adaylara geçilir asıl aday kalmaması durumunda yedek adaylara aynı şekilde ulaşılır.
 8. Kazanan talihliye yarışma/çekiliş hediyesi en geç 5 iş günü içerisinde kargoya verilir.
NOT-1: Her yarışmanın kendine özgü kuralı olmaktadır. Bu nedenle burada belirtilen kurallar değişkenlik gösterebilmektedir.
NOT-2: Yarışma/çekiliş sonrası as ve yedek talihliler random programı(www.random.org) ile objektif olarak belirlenmektedir. Burada yarışmaya katılanları liste halinde vermekte hediye adedinden sonra gelecek her aday yedek olarak sıralanmaktadır.
NOT-3: Bütün kurallar uzmantavsiyesi.net' e ait olup değişkenlik gösterebilmektedir. Yarışmaya her katılan yarışmacı bu kuralları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılmaktadır.
1 Ziyaretçi
Task