Skip to main content

Uzman Tavsiyesi UT

Topluluk

Sitemizde yapılan değişiklikler nedeniyle bir takım çerez sorunu yaşamamanız adına çerezlerinizi temizlemenizi taksiye eder, iyi forumlar dileriz.

En İyi Tavsiye Forum Sitesi - Hoş geldiniz

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; Topluluğumuzda harika fikirler ve hizmetlerimize sizlerde ücretsiz üye olarak katılabilirsiniz.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

970x90
Süper Moderatör
En son düzenleme: 14.05.2019 Saat:23:46 gamse.
[Resim: en-iyi-oyun-halısı-tavsiye.jpg]

Merhaba arkadaşlar. 

Bu paylaşımım da oyun halısı gerekli mi, oyun halısı ne zaman kullanılır, oyun halısı kaç aya kadar kullanılır ve en iyi oyun halisi tavsiye arayanlar için soruları tek tek cevaplayacağım. 

Soru 1: Oyun halısı gerekli mi?
Bebeğiniz yeterince büyüdü ve eşden dosttan, internetden veya herhangi bir yer veya kişiden bebek oyun halısını duydunuz fakat alıp almama kararsızlığı mı yaşıyorsunuz. O halde benim önerim bebek oyun halısı alınması gereken aktivitelerden bir tanesidir. Gelin bebek oyun halısı gerekli mi, oyun halısından oyun halısına değişiklik göstermesi kaydıyla bebek için neler kazandırıyor sıralayalım.

  1. Bebeğinizin eğlenceli vakit geçirmesini sağlar. 
  2. Bebeğin el ve göz koordinasyonunun gelişmesini sağlar.
  3. Bebeğinizin motor beresinin gelişmesine etki eder. 
  4. Görsel ve işitsel duygusunun hızlı gelişmesinde etkilidir. 
Soru 2: Oyun halısı ne zaman kullanılır?
Takipçilerimden gelen sorulardan bir diğeri de oyun halısı kaçıncı ayda kullanılır, bebekler oyun halısı ile ne zaman oynar ve oyun halısı ne zaman kullanılır gibi sorulardı. Oyun halısının gerekliliği konusunda kararınızı verdiniz fakat ne zaman kullanacağınızı bilemediniz ise söyleyelim. Bebek oyun halısını doğumdan itibaren kullanılabilse de benim önerim 3 aydan itibaren kullanılması daha iyidir. Çünkü bence nedeni bebeğin ilk aylarda daha görme duyusu bile gelişmemiş ilk aylarda sadece gölgeli görebilirken sonradan kırmızı ve siyah renkleri seçebilme özelliği ile birlikte diğer renkleri sırası ile günden güne seçebilmektedir. Bu yüzden dolayı oyun halısı ne zaman kullanılır sorusunu soran takipçilerim için 3-5 aydan itibaren kullanmalarını önermekteyim.

Soru 3: Oyun halısı kaç aya kadar kullanılır?
Oyun halısını kullanan takipçilerim den gelen sorulardan bir diğeri de oyun halısı kaç aya kadar kullanılır sorusu oldu. Eğer oyun halısını almadınız yada kullananlardan biri iseniz oyun halısını dilediğiniz zamana kadar kullanabilirsiniz. Herhangi bir yaş sınırı olmadığı gibi kullanımında veya fazla kullanımında herhangi bir zararı olmamaktadır.

NOT: Oyun halısı alırken markasının güvenirliğine ve kumaşı veya üzerinde bulunan diğer oyun aksesuarlarının kaliteli

Oyun Halısı Tavsiye

Tüm soruları kafamızda cevapladığıma göre gelelim en iyi oyun halısı tavsiye listeme. Oyun halısı seçimi kişiden kişiye veya fiyattan fiyata değişeceğinden yukarıda 'oyun halısı gerekli mi' adlı soruda sıraladığım faydaların yer aldığı özellikleri taşıması yeterlidir.
  1. Yookidoo Gymotion Aktivite Halısı
  2. Tiny Love Gym Tekmele ve Oyna Jimnastik Halısı
  3. Kanz Piyanolu Eğlenceli Jimnastik Oyun Halısı Mavi
  4. Bondigo Serüven Ormanı Oyun Halısı
  5. Kanz Neşeli Orman Oyun Halısı
Etiketler: en iyi oyun halısı, oyun halısı tavsiye, en iyi bebek oyun halısı, oyun halısı gerekli mi, oyun halısı ne zaman kullanılır, oyun halısı kaç aya kadar kullanılır
Alıntı
1 Ziyaretçi
Task