Gelin Tacı Tavsiye ve Modeller

Gelin Tacı Tavsiye ve Modeller

Her genç kızın hayali elbette ki kusursuz, muhteşem ve dillere destan bir düğünle mutluluğa adım atmaktır. Bu mutlu günde damattan daha çok dikkat çeken ve ilgi odağı olan hiç kuşkusuz gelindir. Bu yüzden alacağınız gelinlik modeli ve onu tamamlayan aksesuarlar oldukça önemlidir. Seçeceğiniz gelinlikten sonra ilk sırayı alan saçınızın modeli, nasıl taç takacağınız, doğru aksesuarın ne olduğuna karar verme konusudur. Gelinlik modelinizi seçtiniz ama saçınıza nasıl taç takacağınıza karar veremediyseniz bu konuda sizlere birkaç tüyo ile karar vermenizde yardımcı olacağız. Gelin tacı tavsiye ve modelleri yazımızla sizlere masal gibi düğününüzde prensesler gibi güzel olmanız için en doğru ve trend seçimlerle gelin tacı seçimi yapmanızı sağlayacağız. Öncelikle saç aksesuarlarınızı ya da tacınızı saç modelinize ve gelinliğinize göre seçmeniz gerekmektedir. Tabi düğününüzü yapacağınız mekan seçimi de gelinlik ve aksesuarlarınız ile uyum içerisinde olmalıdır.

Gelin Tacı Tavsiye ve Modelleri Nelerdir?

Gelin Tacı Tavsiye ve Modeller
Gelin Tacı Tavsiye ve Modeller
Gelin Tacı Tavsiye ve Modeller
Gelin Tacı Tavsiye ve Modeller

Kır düğünü yapacaksanız son zamanlarda da çok kullanılan çiçekli taç modellerine bakmalısınız. Doğal görünümlü pastel tonlarında çiçeklerle süslenmiş tacınızla doğayla tam bir uyum içerisinde olursunuz. Canlı çiçeklerle de yapılan gelin tacı ile modelleri mis gibi kokarken şık ve farklı bir görüntüye kavuşursunuz. Son zamanlarda bir hayli popüler olan çiçekli taçlar bu sezonda da gelinlerin tercihleri arasındadır. Maşa ile doğal dalgalı yaptıracağınız uzun saçınızla abartıdan uzak bir görünüme kavuşacak çiçekli tacınızla saçınız ve gelinliğiniz tam bir bütün içerisinde olacaktır. Çiçekli tacınızla saçınız uzunsa örgülü modeller ya da yarım toplanmış saçınızla da sade bir görünüme kavuşarak zarif olacaksınız.

Gelin Tacı Tavsiye ve Modeller
Gelin Tacı Tavsiye ve Modeller

Yok ben canlı çiçek istemem o güne has sonsuz bir anım olsun istiyorsanız ve de gelinliğiniz klasik model ise kesinlikle hiç eskimeyen, incili gelin tacınızla şıklığınızı tamamlamalısınız. Düğününüz de salon, otel, tarihi mekân ya da saray düğünü ise incili, bol taşlı olarak seçeceğiniz tacınızla son derece zarif görüneceksiniz. Ensede yapılan topunuza eşlik edecek olan tacınızla gece boyu göz kamaştıracaksınız. Gösterişli bir gelin olmak istiyorsanız tacınızı taşlı taç modellerinden yana kullanmalısınız. Görkemli düğününüzün vazgeçilmez tamamlayıcısı olan tacınız uzun saçınızda daha ihtişamlı görünecektir. Duvaksız da takacağınız tacınızla düğünde dikkat çekecek yılın en güzel gelini siz olacaksınız.

Gelin Tacı Tavsiye ve Modeller
Gelin Tacı Tavsiye ve Modeller

 

Çiçekli, taşlı taç modellerinin yanı sıra gelin aksesuarları olarak çok şık gelin tokaları da mevcuttur. Tüylü, taşlı, çiçekli, serpme çiçekli, incili gelin tokaları en çok tercih edilen modellerdendir. Aynı zamanda dağınık yapılmış saçınıza, örülmüş saçınızın arasına, yana ayırdığınız saçınıza yerleştireceğiniz çeşitli saç aksesuarları ile de gelinliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Gelin Tacı Tavsiye ve Modeller
Gelin Tacı Tavsiye ve Modeller

En güzel ve en moda gelin tacı tavsiye ve modellerini araştırıp listeledik. Dilerim gelinliğinizin vazgeçilmezi olan tacınızla hayalini kurduğunuz prensesten daha da güzel olursunuz. Sizlerde bu konuda tüm tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilir, seçim yapma konusunda kararsız kalmış gelin adaylarımıza yardımcı olabilirsiniz.

İlgili Diğer En İyi Tavsiyeler

Sizin Tavsiyeniz Nedir?

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. uzmantavsiyesi.net'i kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz. TAMAM Daha fazla oku ..