Hd uydu alıcısı tavsiye 2017

 

Hd uydu alıcısı tavsiye 2017

Hd uydu alıcısı tavsiye 2017 isimli makalemizde, hd uydu alıcısı almak isteyenler için birkaç öneri de bulunmak istiyoruz.

Hangi uydu alıcıyı almalıyım?

Eminim sizde evinizde yıllar önce aldığınız hd veya full hd özelliği bulunan Lcd tv için hd bir uydu alıcısı almak istiyorsunuz. Tabi bir zamanlar Lcd tvlerin içerisinde uydu alıcısı mevcut değildi. Ancak artık Led ve Lcd tv’ ler ile birlikte hd uydu alıcısı birlikte gelmektedir.

Hd reciever tavsiyesi

Öncelikle hd uydu alıcısı ile sadece hd kanalları izlemek istiyor iseniz, smart tv veya internet özelliğine ihtiyacınız yok ise, standart bir hd uydu alıcısı tavsiye ederiz. Bu cihazların fiyatları ortalama 50 35 TL. ile 150 TL. arasında değişmektedir. Bir çoğunun kanal geçişi yavaştır. Çünkü standart tv yayınına göre, hd yayının görüntü kalitesi farkı nedeniyle bu durum doğaldır. Bu sebeple sırf kanal geçişi hızlı diye alacağınız hd uydu alıcısına 2 misli para ödemeyin. Tavsiye edebileceğimiz marka ise next, sunny gibi bilinen markaları almanız yönündedir.

           

Atlanta Smart G4 Mini Android HD Uydu Alıcısı

hd uydu alici tavsiyesi
hd uydu alici tavsiyesi

Bu cihaz, sadece hd uydu alıcısı olmakla kalmayıp, günümüzde piyasada android işletim sistemine sahip olan cihazların tümüyle aynı özellikleri taşıdığı gibi yeni çıkan bir çok smart tv özelliği olan led veya lcd televizyondan daha stabildir. Fiyatı ise şuan itibariyle 400 TL. civarındadır. Kullanıcı yorumlarının incelenmesi neticesinde Atlanta smart g4 mini hd uydu alıcısı satın alan kullanıcıların % 95 ‘ i bu cihazdan memnudur. Rastladığımız tek şikayet konusu hususu ise aşırı ısınmasıdır.  Standart özelliklerinden birkaçı ise şöyle;

 • Android çözümü ile akıllı Tv keyfi
 • Televizyonunuz artık bir multimedya merkezi
 • Binlerce ücretsiz uygulama ve oyunu Tv ekranına taşıyın
 • Film ve video izleyin/paylaşın
 • Müzik dinleyin, sosyal ağlarla mesajlaşın
 • Youtube, Facebook, Twitter ve daha fazlası  bu cihazda mevcuttur.

Uzman tavsiyesi olak sizlere önerimiz, eğer smart tv kullanmak istiyor iseniz böyle bir cihaz almanızdır. Ancak hd uydu alıcısı almanızın nedeni sadece tv kanallarını hd izleyebilmek içinse standart (next) bir uydu alıcısı almanızı tavsiye ederiz.

Benzer Diğer Yazılarımız

Yazar Hakkında: oneri

6 Comments

 1. Arkadaşım Humax HD Nano Free almış ve çok memnun kaldığını söylüyor. Mini HD kutu olduğu için aklımda bir kaç soru işareti var. Görüntü kalitesi oldukça iyi fakat ilerde bir sorun yaşar mıyım ?

  1. Küçük olduğuna bakma kardeşim performansı mükemmel. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Görüntü kalitesi çok güzel, kanal geçişleri de gayet hızlı. Humax uydu alıcılarında en iyi markalardan biridir.

   1. 2 yıldır Atlanta Smart G4 mini kullanıyorum bozuldu servisi 400 tl yani sıfır parası kadar ücret istedi. Anlayacağınız bozulursa yaptıramazsın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir