Kahve Makinası Tavsiyesi 2018

En iyi kahve makinesi tavsiyesi konusuna değinmeden önce kahve makinesi seçimi çoğu insanların, seçmekte güçlük çektiği bir karardır. Hele birde günümüzde neredeyse her markanın kahve makinesi çıkartması işinizi hayli zorlaştırmaktadır. uzmantavsiyesi.net olarak, en iyi kahve makinesi tavsiyesi 2018 yılı için sizlere önerilerimizi sıralayacağız.

Türk kahvesi; yeri geldiğinde ayak üstü bir misafire yeri geldiğinde ise saatlerce süren hoş sohbetleri taçlandırmak veya ofisinizde kısa bir molada yada toplantılarda sunulmaktadır. Bu vesile ile kahve makinesi tavsiyesi için önemli etkenlerden bazıları;
Kahvenin hem hızlı yapılabilmesi, hemde bolca köpüklü olması önemli kriterlerdir.

Bazı kahve makineleri tek fincanlık yapabiliyorken, bu sayı bazı makinelerde 5’e kadar çıkabilmektedir.

Kahve makinesi tavsiyesi adlı makalemizi kahve seçiminde zorlanan ziyaretçilerimiz için hazırlamış bulunmaktayız. Kahve makinesi tavsiyesi 2018 yılı için 5 makineyi sizler için belirledik. İşte uzmantavsiyesi.net’ in kahve makinesi önerisi;

 1. Kahve Makinesi Tavsiyesi; Arçelik Telve Serisi

(Ort. Fiyatı:300-400₺)

Arçelik Telve 3300 serisi Arçeliğin yaklaşık 3-4 yıldır tüketiciye sunduğu Telve kahve makinesi, muazzam bol köpüğü ve kıvamı ile listemizin ilk sırasını almayı hak etmektedir. Çeşitli forum ve blog sitelerin de kullanıcıların neredeyse olumsuz yorum yapmadığı kalitesinden ötürü çoğu ünlü kahve mekanlarında dahi kullanılmaktadır. Eğer maddi durumunuz biraz daha üstüne çıkabilir ise daha fazla köpüklü ve daha güzel kıvamı ile aynı modelin 3400 serisini 400-500₺ arasına alabilirisiniz.

 1. Kahve Makinesi Tavsiyesi; Arzum Okka Serisi
  (Ort. Fiyatı:150-200₺)
  Kullanıcı yorumlarına ve satış miktarına bakıldığında listemizin ikinci sırasını hak eden Arzum Okka kahve makinesi verdiğiniz paranın hakkını verecektir. Okka ile 1 veya iki kişilik kahveyi aynı anda yaklaşık 1,5 dakikada yapılabilmektedir. Kullanıcı deneyimleri açısından çeşitli platformlarda ve forum sitelerinde olumsuzfazla bir yorum yapılmamıştır. E-ticaret sitelerinde en çok satılanlar arasında ilk sırada yer alan Arzum Okka kahve makinesi önerisi arasında 2 ırayı hakkıyla savunmaktadır.
 2. Kahve Makinesi Tavsiyesi; Karaca Hatır Serisi
  (Ort. Fiyatı:150-200₺)
  Tek seferde 5 fincan yapabilme kapasitesi ile 2018 yılında tüketicisi ile buluşan Karaca Hatır kahve makinesi listemizin 3. sırasında yerini almıştır. Yeni olması sebebi ile olumlu yada olumsuz fazla bir yorum bulunmamaktadır. Karaca Hatır kahve makinesi piyasada yeni olmasına rağmen E-ticaret sitelerinde satış miktarı açısından iyi sonuç elde etmiştir.
 3. Kahve Makinesi Tavsiyesi; Fakir Kaave Serisi
  (Ort. Fiyatı:225-300₺)
  Listemizin 4. sırasında yer alan Fakir kaave serisi tek seferde 4 fincan kahveyi başarılı bir şekilde yapabilmektedir. Forum ve blog sitelerinde olumlu yorumlara sahip Fakir Kaave kahve makinesi parasının hakkını vermektedir. Kullanan ziyaretçilerimizin hemen alt bölümde yer alan yorumlar kısmında önerilerini yazabilirler.
 4. Kahve Makinesi Tavsiyesi; Sinbo Elektrikli Cezve Serisi
  (Ort. Fiyatı:25-100₺)
  Listemizin 5. sırasında maddi imkanı kısıtlı ziyaretçilerimiz için ucuz, başarılı ve en çok satılanlar arasında yer alan Sinbo elektrikli cezveleri eklemek istedik.

Konu ile ilgili, hemen alt bölümde yer alan yorumlar kısmında önerilerinizi yazabilirsiniz.

Puan: 4,33/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...

Benzer Diğer Yazılarımız

Yazar Hakkında: uzmantavsiyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kahve Makinası Tavsiyesi 2018 Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Kahve Makinası Tavsiyesi 2018 başlıklı makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- Kahve Makinası Tavsiyesi 2018 bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Kahve Makinası Tavsiyesi 2018 başlıklı makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.