Kamerası En İyi Telefonlar Tavsiye

Kamerası En İyi Telefonlar Tavsiye
26 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 95 kez okundu.

Bu yazımızda en iyi kameralı telefonlar arayışında olanlara kamerası en iyi telefonlar tavsiye başlıklı yazımızda öneri listesi olarak sıraladık. Akıllı telefonlar, günümüzde birçok ihtiyacı karşılayabilmelerinden dolayı tercih edilmekte. Kimisi telefonların işlemci ve RAM özelliklerine göre satın alımlar gerçekleştirirken kimileri ise sadece kamera özelliklerine bakmaktadır.

En İyi Kameralı Telefonlar

Akıllı telefonlar, son yıllarda profesyonel kameralar kadar iyi fotoğraf ve video çekebilme özelliğine sahip olmuş durumdalar. Bu nedenle bizler de bu yazı içerisinde kamerası en iyi telefonlar tavsiye üzerine konuşmaya çalışacağız.

Huawei P20 Pro

Çin menşeili üretici Huawei tarafından piyasaya sürülen Huawei P20 Pro, piyasanın en iyi kamerasına sahip telefonu olarak gösterilmekte. Cihazın toplamda 68 MP gücünde 3 adet ön ve arka kamera değerleri bulunmakta. Diğer telefonlara oranla yüksek oranda vermiş olduğu İSO değeri, cihazın alınabilir olmasına olanak sağlamakta.

Samsung Galaxy S9 Plus

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olarak gösterilen Samsung, daima piyasalar içerisine en iyi ürünler sürmeye çalışmakta. Kamerası en iyi telefonlar tavsiye yazımız içerisinde S9 Plus modelinin de yer aldığını görmekteyiz. 24 MP kameraya sahip olan cihaz, lens sistemi ile güçlendirilmesinden dolayı ön plana çıkmaktadır.

iPhone X

Kamerası en iyi telefonlar tavsiye yazımız içerisinde Apple’ın iPhone X modelinin son sırada yer aldığını görmekteyiz. Listedeki 3 telefondan en pahalısı iPhone olmasına karşın kamera konusunda geride kaldığı görülmekte. Toplamda 24 MP arka kamerası, 7 MP ise ön kamerası bulunan iPhone X rakiplerine oranla dediğimiz gibi oldukça geri kalmış durumda.

Kamerası en iyi telefonlar tavsiye yazımızda 3 farklı telefon modelinden bahsetmeye çalıştık. Piyasanın en iyi telefonları olmasından dolayı fiyatlarında biraz yükseklikler bulunabilir. Bu nedenle bütçenize uygun alternatif seçeneklere de bakabilirsiniz.

Etiketler: kamerası iyi olan ucuz telefonlar, en iyi kameralı telefonlar, kamerası en iyi telefonlar, en iyi kameraya sahip telefon,  en iyi fotoğraf çeken telefon, kamerası en iyi olan telefonlar

Puan: 4,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


Kamerası En İyi Telefonlar Tavsiye Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

Kamerası En İyi Telefonlar Tavsiye Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- Kamerası En İyi Telefonlar Tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git