Kamerasız Akıllı Telefon Tavsiyesi

 

Kamerasız Akıllı Telefon Tavsiyesi

Belli sebeplerden dolayı kamerasız, şarjı uzun süre gidecek, tuşlu, ucuz ama kaliteli akıllı telefona zaman zaman bir çoğumuzun ihtiyacı olmuştur. İster kısa süreli ister uzun süreli kamerasız akıllı telefon almak çoğunuz için işkenceli bir hal almıştır. Çünkü piyasada bulunan bu tarz telefonların bir çoğu garantisiz, imei kayıtlı veya da orijinal olmayan telefonlardır. Üstelik orjinali ile hemen hemen aynı fiyat olan bu telefonlar 5-6 kullanımdan sonra bozulmakta ve ya da kaydı olmadığından dolayı kapanmaktadır.

Kamerasız Akıllı Telefon Tavsiyesi

Özellikle 2015 Nisan ayında er ve erbaş askerler içinde belli koşullar dahilinde telefon kullanımının serbest olmasıyla son zamanlarda kamerasız akıllı telefonlara rağbet daha da artmıştır. Yasalar gereği askerler için kamerası olmayan, internet bağlantısı olmayan akıllı telefonlar şart koşulmuştur. Kamerasız akıllı telefon tavsiyesi yazımızla sizlere şarjı uzun süre giden, çift sim kart özelliğine sahip, sevdiğiniz şarkıları yüklemek amacıyla hafıza kartı bulunan, ucuz ve kaliteli telefon modellerini tanıtacağız.

Kamerasız Akıllı Telefon Tavsiyesi Marka ve Modelleri

Samsung B310 Dual

Telefon önerileri

Çift sim kart özeliği ile iki farklı hattınızı rahatça kullanabilirsiniz. Şarjı en az 3-4 gün kullanılmaktadır. Mp3 desteklemekle birlikte radyo için kullanımı da uygundur. Kulaklığınızı takarak istediğiniz şarkıyı dinleyebilirsiniz. Fener özelliği, alanda, çalar saat, oyun, takvim, ses kayıt, hesap makinesi, not defteri uygulamaları vardır. 75 gr ağırlığında, 16 GB ‘a kadar arttırılabilir hafıza, 2.0 inç ekranı, 65 K renk çözünürlüğü vardır. İçeriğinde bulunan bulmaca, macera tarzı oyunlarla da keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. (Fiyatı: 135 TL)

           

Samsung E1205 Kamerasız Cep Telefonu

Ekran boyutu 1.52, 128×128 çözünürlüğü, 4MB Ram, 8MB Rom, 66 gr ağırlığında kamerasız cep telefonlarındandır. MP3, fener, çevrimdışı modu, zamanlayıcı, mms, gprs, çalar saat, radyo vardır. Eller serbest özelliğine sahiptir. Kulaklık takmak için giriş yeri vardır.Şarjı 1 haftaya kadar dayanacak türde uzun ömürlüdür. Çift sim kart özelliği yoktur. (Fiyatı:99 TL)

Nokıa 1280 Cep Telefonu

8 GB altı dahili hafızası vardır. Kamerası, interneti, bluetooth yoktur. 500 mAh altı batarya kapasiteli ve çift sim kart özelliğine sahiptir. 1.4 ekran boyutu, 96×68 ekran çözünürlüğü vardır. Radyo kullanımı için ideal bir telefondur. Şarj süresi de oldukça uzundur. Değiştirilebilir bataryaya ve alarm sistemine sahiptir. 250 adet sms mesajını hafızasında saklar. Cep feneri vardır. 500 adete kadar kişi sayısını rehbere kaydedebilirsiniz. (Fiyatı: 150 TL)

Samsung E1050

 

1.43 inç ekran boyutu, 1000 telefon rehberi kayıt, 500 sms hafıza kayıt, ses kaydı, takvim, hesap makinesi, oyunları vardır. Dosya yöneticisi, not defteri, iş listesi, zaman ayarlayıcı gibi uygulamaları vardır. 64 gram ağırlığında, 9 saat konuşma süresine sahiptir. Şarjı uzun süre giden kamerasız telefon modellerindendir. (Fiyatı: 95 TL)

Kamerasız akıllı telefon tavsiyelerimizle sizlere ufak, tuşlu, hafif ve bir o kadar da kullanışlılığı ile bütçenize en uygun telefonları listeledik. Piyasada ne olduğu belirsiz markaları alarak belirli bir süre sonunda problemler yaşamamanız adına ve bu gibi durumları önlemek amacıyla telefon mağazalarından garantili cihazlar almanızı tavsiye ederiz.

Benzer Diğer Yazılarımız

Yazar Hakkında: okumalısın!

1 Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir