Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye 2018

Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye 2018
Ortalama:5 | 1 oy

En iyi katı meyve sıkacağı 2018

Taze ve anında meyve suyu sıkılmasını sağlayan katı meyve sıkacakları günümüzde mutfakta oldukça fazla zaman geçiren bayanların, lokantaların, kafelerin ve yiyecek&içecek servisi yapan mekânların en büyük yardımcıları konumundadırlar. Peki, hangi marka katı meyve sıkacakları daha kolay kullanımlı ve ekonomik? Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye 2018 yazımızda bu sorularınıza cevap bulmaya çalıştık.

Katı meyve sıkacağı tavsiye

Philips HR1869 / 70 Avance Collection

 Bu cihaz hızı ve pratikliği ile oldukça iyi bir performans sergiliyor. Motorun gücü, işleme süresi ve performansı oldukça iyidir. Meyveleri tam istenilen kapasitede sıkıyor. 80mm’lik meyve borusu ile meyveleri kesmeden sıkabilirsiniz. Kullanılan parçaların temizlenmesi de oldukça çabuk oluyor. Bu cihazı kullanan kişilerin düşünceleri oldukça olumlu. Onun için bizde bu katı meyve sıkacağını size tavsiye edebiliriz.

Braun Multiquick 5 J 500

Makinenin etkileyici bir tasarımı ve motor gücü bulunuyor. Meyve girişinin büyük olmasından dolayı meyveleri bütün olarak koyabilirsiniz. Makinenin çift güç özelliği sayesinde meyveler sertliğine göre sıkılıyor. Cihaz ve kullanıcının güvenliği ön planda tutulmuş. Cihazın kaymasını önleyen bantlar ve emniyetli bir çalıştırma düğmesi vardır. Meyveleri sıktıktan sonra damlama olmaması için damlamayan musluk özelliği bulunuyor.

Arnica Ekovita Profesyonel

700 Watt gücünde çalışan cihazın paslanmaz bir çelik süzgeci bulunuyor. Bazı meyveleri bütün olarak koyabiliyorsunuz. Makinenin özel sebze ve meyve sürahisi mevcuttur. Emniyet kilidi ile güvenli bir kullanım sağlayan cihaz, kullanıcısına 2 farklı hız seçeneği sunmaktadır.

King P – 1110 Exotic 850W

Bu cihazdan hem kullanıcılar hem de alanlar oldukça memnunlar. Makine, şık bir görünümünün yanında mükemmel bir performans sergiliyor. 850 Wattlık bir güç sergileyen cihazın 2 litrelik posa kabı, 1 LT’lik meyve suyu kabı ve büyük bir kanalı sayesinde meyveleri bütün olarak sıkabilirsiniz. Sert ve yumuşak meyveleri sıkmak için iki farklı hız ayarına sahiptir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bununla birlikte sizler için daha iyi olduğumuzu düşünmekteyiz. Dilerseniz vazgeçebilirsiniz. TAMAMDaha fazla oku ..