Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye Modeller ve Fiyatları

Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye Modeller ve Fiyatları
14 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 512 kez okundu.

Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye Modeller ve Fiyatları

Organik sebze ve meyve kokteylleri ile çocuğunuza, eşinize, kendinize ve evinizde yaşlı varsa onlara taze ve anında doğal olarak sağlıklı içecekler hazırlayabilirsiniz. Özellikle kış aylarında hastalıklardan korunmak için taze olarak sıkılmış meyve ve sebze suyu bol miktarda içmek gereklidir. Bu sebeple katı meyve sıkacağına evimizde ihtiyaç duyarız. Kafelerde, lokantalarda hatta yürürken yol üstü büfelerde bile katı meyve sıkacağı ile sıkılmış meyve suları bulmak mümkündür. Her alanda hayatımıza büyük kolaylıklar sağlayan katı meyve sıkacakları modellerinin çeşitliliği ve çokluğu ile uygun fiyatlarla raflarda yerini aldı.

Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye

Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye Modeller ve Fiyatları

Katı Meyve Sıkacakları Kaç Çeşittir?

Eskiden genellikle ilk çıkan model katı meyve sıkacakları bıçak darbeliydi. Ancak şu anda günümüzde ezme işlemi ile meyve ve sebzelerin suları elde edeceğimiz sıkacaklar mevcuttur. Ezerek elde ettiğimiz içecekler bıçak darbesine göre çok daha vitaminlidir. Vitamin kaybına uğratmadan içecek imkânı sunmaktadır.

Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye Modelleri ve Fiyatları;

En son teknoloji ile her bütçeye uygun katı meyve sıkacakları mevcuttur. Her mevsim vitamin ihtiyacınızı karşılayacağınız en iyi katı meyve sıkacağı modellerini araştırarak listeledik.

Bosch Mes4010 Katı Meyve Sıkacağı (1200 W)

Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye

Seramik bıçakları ile birinci sınıf kalitede olan katı meyve sıkacağıdır. 1200 W olan cihaz çok sert meyve ve sebzeleri hızlı, kolay olarak sıkmakta, kolay temizliği ile tercih edilmektedir. 84 mm XXL geniş ağzı ile meyve-sebzelerinizi kesmeden sıkacakta zahmetsiz suyunu çıkarabilirsiniz. Tek seferde 1,5 L kadar meyve suyu kapasite haznesi mevcuttur. Yüksek kalitede döküm alüminyum gövde, 3 farklı hız ayarı, göz kamaştıran tasarımı ile oldukça şıktır.Damlama emniyetli ağızı ile damlamayı önler. Fiyatı diğer markalara göre pahalıdır. (Fiyatı: 940 TL civarında)

Moulinex JU5008 Juice Machine Katı Meyve Sıkacağı

katı meyve sıkacağı tavsiye

Moulinex katı meyve sıkacağı tavsiye

Katı meyve sıkacağının en iyilerinden olan cihaz 800 W, meyve-sebzeleri bütün atabileceğini geniş ağzı bulunmaktadır. Paslanmaz çelik filtre, 3 lt posa haznesi mevcuttur. Kolay temizlenebilen ve makinede de yıkanan parçalarını ile rahatlıkla söküp takabilirsiniz. Kaliteli parçaları ve sessiz çalışması ile kullananların gönül rahatlığı ile memnun kaldığı, fiyatı da uygun olan bir modeldir. (Fiyatı: 390 TL civarında)

Phılıps Hr1919/70 Avaence Collection Katı Meyve Sıkacağı

Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye Modeller ve Fiyatları

Lezzetli içecekler elde edeceğiniz 100 Watt gücü, san plastik gövdesi, fiber boost teknolojisi ile tek tuşla meye suyu sıkacağınız cihaz titreşim ve motor sesi minimum seviyededir. %90 geri dönüşümlü malzemeden tasarlanmış, damlama-sızma yapmayan ağzı, kolayca temizlenen parçaları mevcuttur. Sürahisi 1 lt, posa kabı 2.1 litre, kablo uzunluğu 1 metredir. (Fiyatı:650 TL civarında)

Arçelik K1582 Katı Meyve Sıkacağı

katı meyve sıkacağı tavsiye

Arçelik Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye

En iyi katı meyve sıkacaklarından olan Arçelik 200 W, 1200 ml sürahi kapasitesi, 800 ml posa kabı ile meyve ve sebzeleri parçalamadan ezerek suyunu çıkarmaktadır. %80 daha fazla vitaminlidir. Akıllı ekstraksiyon sistemiyle meyve-sebzelerin asıl özünü posasına değil suyuna bırakır. Fiyatı biraz pahalıdır. Dondurulmuş meyve püresi aparatı vardır. Dokunmatik kontrol paneli, sessiz motor tasarımı, sızma ve damlamayı önleyen kapak sistemi, tabanında bulunan kaymaz slikonlar ile sarsıntıyı önleyen ayakları bulunmaktadır. (Fiyatı: 600 TL civarında)

Sıemens ME35000TR Katı Meyve Sıkacağı

Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye

Siemens Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye

İki kademe hız ayarı, 700 W, 1.250 ml meyve suyu kapasitesi, paslanmaz çelik plastik, XL beslenme ağzı, mikro gözenekli paslanmaz çelik süzgeci, köpük ayırıcısı, güvenli kapanma özelliği ile parçası oturmadan çalışmama gibi birçok özelliği mevcuttur. Alüminyum kıskaçlı kapağı ile damla, sızma ve akıtma yapmadan etrafı kirletmeden istediğiniz meyve suyunu hazırlamanızı sağlar. (Fiyatı: 350 TL civarında)

Sinbo SJ-3143 Katı Meyve Sıkacağı

Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye

katı meyve sıkacağı tavsiye Sinbo

Paslanmaz çelik gövde ve filtresiyle, 1000 W,65 mm büyük beslenme ağzı, damlamayı önleyici özelliği, kolay ayrılabilen parçaları ile rahat temizlik fırsatı sunmaktadır. Güvenlik kilitleme kolu, tabanındaki kauçuk ayakları ile titreme ve sarsıntıları önleyici özellikleri bulunmaktadır. Fiyatının uygunluğu ile de her bütçeye hitap etmektedir.  (Fiyatı: 90 TL civarında)

Puan: 0,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye Modeller ve Fiyatları Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye Modeller ve Fiyatları Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye Modeller ve Fiyatları bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git