Kredi kartsız taksitle cep telefonu almak

Kredi kartsız taksitle cep telefonu almak
4 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 5.667 kez okundu.

Kredi kartsız taksitle cep telefonu almak (2017)

Günümüzde herkesin kredi kartı var fakat kullanmayı ne kadar biliyoruz? Kredi kartsız tek seferde bin lira ve üzeri ödemek ise alt ve orta gelirliler için çok zorlayıcı. Kredi kartı limiti veya taksitle aldığımız cep telefonlarının taksit miktarının düşürülmesi bize başka seçenekler bulma ihtiyacı hissettirdi.

İşte size Kredi kartsız taksitle cep telefonu almak, mikro kredi ile cep telefonu sahibi olmak, bireysel kredi kullanarak cep telefonu alma gibi seçenekler;

1. Operatörlerin cihaz kampanyalarından faydalanarak faturanıza ek tarifelerle ürün sahibi olabilirsiniz. Yalnız bu sistemde 300-400 lira arası daha fazla vade farkı ödemiş oluyorsunuz.

2. Ev-kur gibi kredi kartı istemeyen firmalarla alışveriş yapabilirsiniz. Ev-kur sizin adınıza bir araştırma yapıyor bunun sonunda uygun bulurlarsa adınıza senet tanzim ediyor  ve taksitle telefon sahibi oluyorsunuz. Yalnız bizden söylemesi piyasa fiyatının üzerinden %25’lik bir zararınız oluyor.

3.Teknoloji marketlerden mikro kredi ile telefon almak en mantıklı yol. Vatan, Teknosa, Mediamarkt gibi. Böylece piyasa fiyatının çok az miktarda üzerinde düşük faiz ve taksitle istediğiniz telefona sahip olabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar ‘dan taksitle cep telefonu almak  için Odeabank ‘a T.C. kimlik  numaranızı mesaj atıyorsunuz kredinizin onaylanıp onaylanmadığı anında belli oluyor ve işleme başlıyorsunuz. Böylece %3.9 faiz oranıyla taksitle telefon alabiliyorsunuz.

Kredi kartsız taksitle cep telefonu almak
Kredi kartsız taksitle cep telefonu almak

Teknosa’dan taksitle telefon alabilmek için iki seçeneğiniz var. Birinci olarak Teknosa’nın internet sitesinden telefonunuzu beğenip sepete atıyorsunuz ödeme seçeneklerinde bulunan ING teknokredi sekmesine tıklıyorsunuz, kullanacağınız kredi tutarını ve vadesini girerek başvurunuzu tamamlıyorsunuz.(ING bank şubesine 3 gün içinde giderek imza atmayı unutmayın)

İkinci seçenek olarak T.C. kimlik numaranızı ve Teknosa nakit kart başvuru kodunu 2999’a gönderip, onaylandığında telefonunuzu Teknosadan alabilirsiniz.

Kredi kartsız taksitle cep telefonu almak
Kredi kartsız taksitle cep telefonu almak

Mediamarkt ile telefon almak için ise Denizbank anlaşmalı bu sistemde bireysel kredi başvurunuzu yapıyorsunuz onay aldığınız zaman mediamarkt.com.tr sitesinden banka veya kredi kartı ile alışveriş yapıyorsunuz. Alışverişinize ait e-faturanızı mailinizden alıp 7 gün içinde Denizbank şubenize gitmeniz yeterli.

İyi alışverişler bol kazançlarEmoji

Puan: 0,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


Kredi kartsız taksitle cep telefonu almak Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

Kredi kartsız taksitle cep telefonu almak Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- Kredi kartsız taksitle cep telefonu almak bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Kredi kartsız taksitle cep telefonu almak Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Akıllı telefon dedi ki:

    Bende yakın zamanda taksit ile akıllı telefon almayı düşünüyordum bilgilendirme için çok teşekkürler.

Sayfa başına git