Led tv önerisi

Led tv önerisi
13 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.783 kez okundu.

Led tv önerisi ,Günümüz teknolojilerinin bize sağladığı imkanlar arasında ön plana çıkan teknolojik ürünlerden hayatımızı renklendiren birisi de LED TV’ ler olmakta. Son zamanda bir çok markanın kendi ürünlerini tasarlaması ve piyasaya sunması açısında LED TV’ler hemen hemen her ailenin bütçesine hitap edecek fiyat sunumu ile tüketiciye sunulmakta.

Led tv önerisi

LED TV önerisi olarak başta LG, Arçelik ve Vestel makasını sizlere öneri olarak sunabiliriz.

led

LG LED TV Televizyon modelleri:

Genellikle saış fiyatlandırmaları 479 TL ile 15 bin TL arasında olan televizyon modelleri bulunmaktadır. LED TV’lerin satış fiyatlandırmasındaki en önemli etken ürünün özellikleri olmaktadır. Ürün özellikleri bakımından gelişmiş ileri teknolojili olan ürünlerin kimisi uydu alıcılı olarak tasarlanmış oluğ kablo ve benzeri bir şey bağlamaksızın kendiliğinde yayına bağlanmaktadır.
Wifi özelliği olan televizyonlar aksesuar bakımından oldukça işlevsel şekilde tasarlanmıştır.

led1

Arçelik LED TV Televizyon modelleri:

Arçelik markasının yeni seri ürünleri farklı boyutlandırma ve donanım özellikleri ile bir çok özelliğe sahip ürünler olmakta.

Ultra HDTV Serisi

Arçelik LED TV önerisi olabilecek modeller arasında Ultra HD TV serisine ait olan 2 tane tv modeli bulunmaktadır. Bu modeller 4 bin TL ile 6 bin TL arasında satış fiyatları ile tüketiciye sunulmaktadır.

LED TV önerisi arasında yer alan ikinci seriye ait ürünler ise 2 bin 700 TL’lik olan ürünlerdir. 3 bin 600 TL ‘ye kadar farklı fiyat seçeneklerine ve özelliklere dayalı olarak televizyon modeli bulmanız mümkündür. Yeni seri ürünler ise genellikle 1.600 ile 2.800 arasında satışa sunulmakta.

Bunun yanı sıra Yeni 3D All in one serisi, Smart All in one serisi, All in one serisi televizyon ürünlerine göz atmanızı tavsiye etmekteyiz. Çoğu ürün modelinin renk tercihi siyah renkler olmakta lakin tamamen sizin göz zevkinize bağlı olarak beyaz LED TV’leri de tercih edebilirsiniz.

USB, HDMI, Ethernet, Kulaklık, dijital ses çıkışları ve daha birden fazla özelliği bu sistem sayesinde ön plana taşıyabilmektesiniz.

Arçelik TV modeli için özel olarak yapılandırılan bit özellikte Futbol App uygulaması olmakta. Bu uygulama kapsamında futbol zevkinize çok daha yakın bir uygulama keşfedeceksiniz.

led2

Vestel LED TV Televizyon modelleri:

Led tv tavsiyesi olarak sunabileceğimiz geniş ürün yelpazesine sahip olan Vestel televizyon modelleri ile son derece estetik ve fonksiyonel tasarıma sahiptir. Fiyat bakımından 2 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulan televizyonlar 28 bin TL’ye kadar değişik rakamlarda satışa sunulmakta.

Bütçenize göre uygun fiyat seçeneklerine sahip televizyonları bulabileceğiniz gibi daha üstün özellikli ve geniş ekrana sahip görüntü kalitesi maksimum seviyede ürünleri de Vestel satış mağazalarından temin edebilmektesiniz. Bir çok çerçeve modeli ile kendinizi özel hissedeceğiniz TV modeline Vestel firmasına ait ürünler ile sahip olma imkanınız bulunmakta.

İnce kenarlı çerçeveden renkli modellere tüm seçenekleri online satış sitesi üzerinden de inceleyebilirsiniz.

Puan: 0,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


Led tv önerisi Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

Led tv önerisi Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- Led tv önerisi bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

15 − ten =

Sayfa başına git