Lüks Olmayan Şık Araba Tavsiyesi 2018

Lüks Olmayan Şık Araba Tavsiyesi 2018
6 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 15.555 kez okundu.

Lüks segmentinde olmayıp ancak diğer arabalara göre fark yaratan şık, dinamik ve dayanıklı arabaları araştırdık. Sizler için 2018 yılında alabileceğiniz araba tavsiyelerimizi sıraladık.

  1. Hyundai i30

Hyundai İ30 segmenti ile markasına daha spor bir görünüm kazandırdı. Genç ve dinamik görünüşünün yanında gücü ve konforu ile araba almayı düşünenlere tavsiye olunur. Hatchback kasası olan İ30 1.6 motorlu dizel ve otomatik vites arabaları en çok tutulan modelidir.

  1. Opel Astra

Tasarımı güzel genç ve spor araba olan Opel Astra Türkiye piyasasında en çok satılan arabalardan biridir. Spor araba olan Astra 1.6 motorlu ve dizel otomatik modeli mevcuttur. Fiyat performansı ve yakıt kullanımı yönünden avantajlıdır.

  1. Golf 7 1.6 TDI

VW arabaları konforu ile diğer arabalara fark atıyor. Golf 7 Hachback kasa tipinde 1.6 motor ve dizel yakıtlı VW modelidir. Gerek görüntüsü gerekse konforu gençler tarafından tutulan bir araba modelidir.

  1. VW JETTA

Yol tutuşu iyi, konforlu ve sedan kasa tipli araç olan Jetta spor görünümlü aile arabası olarak dikkat çekiyor. Bir üst modeli olan Passat lüks segmentinde olduğu için listemize almadık ancak Jetta fiyatına göre alınmasını tavsiye edebileceğimiz araçlardan biridir.

  1. Honda Civic 1.6 Elegance

Lüks segmentinde olmayıp ancak lüks arabalara en yakın modellerden biri olan Honda Civic 1.6 Elegance benzinli ve önden çekişlidir. Sedan kasa tipindeki model için fabrika çıkışlı Lpg’li modeller mevcuttur. Hız ve konforu aynı anda arıyorsanız Honda Civic tam size göre bir araçtır. Honda Civic yeni kasalarında daha genç ve spor bir tasarım yapmıştır.

  1. Toyota Corolla

Bugüne kadar 40 milyondan fazla araç satan Japon devi Toyota Corolla modelinin 11. neslini 2013 yılında piyasaya sürdü. 2016 yılında piyasaya girmiş olan yeni model Corolla daha spor görünümlü bir model olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye’de ne zaman satışa çıkacağı konusu netlik kazanmadı. Corolla yeni modelinde spor bir görünüme ve sürüş kalitesi önem verirken 8 tane airbag ile güvenlik seviyesini güçlendirmişler. 

  1. Fiat Egea

Bursa’da üretimi yapılacak olan Fiat’ın yeni modeli Egea’nın reklam ve tanıtımları yapıldı. Fiat’ın dinamik görünümlü, genç ve şık modeli 49.500 lira anahtar teslim fiyatıdır. Fiat’ın eski modellerine göre yeni bir soluk getiren Egea’nın 5 yıl 100 bin kilometre garantisi vererek modeline ne kadar güvendiğini gösterdi. Ayrıca Egea 40 ülkede satışa çıkarak otomobil ihracatımızı artıracak ve ülkemizdeki otomotiv ithalatını da düşürecektir.

Listemizdeki araçlardan Golf konfor bakımından en iyisi olarak gösterilebilir. Hız olarak Honda Civic avantajlı olabilir. Tasarım bakımından ise Hyundai İ30 en başarılı tasarımlardan biridir. Uzun süre hatasız ve servis gerektirmeyen model ise Toyota Corolladır. Fiyat ve yakıt avantajı ise Fiat Egea’dır.

Puan: 0,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


Lüks Olmayan Şık Araba Tavsiyesi 2018 Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

Lüks Olmayan Şık Araba Tavsiyesi 2018 Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- Lüks Olmayan Şık Araba Tavsiyesi 2018 bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git