En İyi Mutfak Robotu Tavsiye

Mutfak şeflerinden en iyi mutfak robotu arayanlara özel kaliteli ve uygun en iyi mutfak robotu tavsiye 2019 listemizi sıraladık.

En İyi Mutfak Robotu Tavsiye
Ortalama:3 | 2 oy

Mutfak robotunu değiştirecek ve en iyi mutfak robotu arayanlar için yazımız devamında en iyi mutfak robotu tavsiye 2019 listemizi sıraladık.

En İyi Mutfak Robotu Hangisi

Şüphesiz ki, her mutfağın en önemli yardımcılarından birisi, mutfak robotlarıdır. Birçok fonksiyonel özellikleri sayesinde mutfaktaki en büyük yardımcılarınızın başında gelen mutfak robotları, fiyat ve performans açısından kıyaslandığında doğru orantıda verim sunmalıdır. Çünkü her üründe olduğu gibi bu ürünlerde de, piyasa da birçok marka ve model yer almaktadır. Bu tavsiye yazımızda, en iyi mutfak robotu başlığı altında, sizlere en iyi mutfak robotları tavsiyelerinde bulunacağız.

Siemens MK880FQ1 1250W Kompakt Mutfak Robotu

mutfak robotları tavsiyeleri 2017 300x300
en iyi mutfak robotu

Adeta mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan birisi olacak Simens mutfak robotu, çok fonksiyonlu keskin bıçağı sayesinde kusursuz bir doğrama sunar. 3.9 lt gibi geniş bir hazne sayesinde, tüm kullanımlar için rahatlık sağlar. 1.5 litre kapasiteli polikarbon mikser kabı sayesinde, karıştırma, doğrama ve çırpma işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirir.
Özel küp kesme aparatı sayesinde, meyve ve sebzelerinizi küp şeklinde kesebilirsiniz. Yüksek performanslı mini doğrayıcı, hamur yoğurmaya yardımcı metal yoğurma kancası, narenciye sıkacağı, yumurta ve kremalar için paslanmaz çırpıcı ve çift taraflı dilimleme ve rendeleme diskleri, Simens mutfak robotunun diğer önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Simens MK 880FQ1 1250w kompakt mutfak robotunun 2 yıl üretici garantisi bulunmaktadır.

Ürünün piyasa değeri 1550-2000₺ dir. piyasa fiyatı; 1500-2000₺ civarındadır.

Siemens MK3501M Mutfak Robotu

mutfak robotu tavsiye

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz siemens mutfak robotu için maddi durumunuz yetersiz kalacaklara aynı ürünün malzeme kısıtlaması yapılarak neredeyse yarı fiyatına ‘Siemens MK3501M’ serisi mutfak robotunu alabilirsiniz.

Ürünün piyasa değeri 700-800₺ dir.

Tefal MasterBlend 750 Watt Mutfak Robotu – 1500637072

sasa

Philips Viva Collection HR1337/00 700 W

mutfak robotu tavsiyeleri 2017 300x300
en kullanışlı mutfak robotu

Philips kalitesi kendisini, en önemli yardımcılarımız arasında bulunan mutfak robotlarında da kendisini göstermiş. 1.5 L geniş mutfak robotu aksesuarı, doğrama için çok yüksek kaliteli metal disk, zor uygulamalar esnasında kullanılan turbo düğmesi ve optimum performans için 5 kademe hız ayarı, Philips mutfak robotunun başlıca özellikleri arasında yer almaktadır.
Kaliteli doğrama bıçağı sayesinde, tüm malzemelerinizi hızlı bir şekilde doğramak mümkün. Yumurta ve krema gibi çırpılması gereken gıdaları çırpmak için, oldukça etkili çırpma aksesuarları da, Philips mutfak robotunun sunduğu özelliklerden bazılarıdır.
Ürünün piyasa değeri 350-600₺ dir.

Tefal MasterBlend 750 W – Mutfak robotu tavsiye

tefal mutfak robotu tavsiyeleri 2017 300x300
en-iyi-mutfak-robotu

Tefal markasının satışa sunduğu mutfak robotu, mutfakta birçok işiniz için yardımcı olacak şekilde tasarlanmış robotlar arasında yer alıyor. 750 W motor gücüne sahip olan mutfak robotu, ergonomik yapısı sayesinde etkin ve rahat bir kullanım sunuyor. Paslanmaz bıçaklı doğrayıcı, 1.5 litre plastik hazne, 12 kademe hız ayarı gibi özelliklere sahip Tefal MasterBlend, bir mutfak robotunda olması gereken neredeyse tüm özellikleri bünyesinde taşıyor.
Meyve sıkacağı aparatı ile, meyvelerinizi en iyi şekilde sıkmanıza yardımcı olur. 3 bıçak ve 6 paslanmaz çelik doğrama diskinden oluşan Tefal MasterBlend 750 W mutfak robotunun piyasadaki satış fiyatı değeri altta yer almaktadır.

Ürünün piyasa değeri 425-500₺ dir.

Vestel Tarçın S Multi Blender Seti

En İyi Mutfak Robotu MarkalarıHem kaliteli olsun hemde ucuz olsun diyorsanız daha uygun fiyatlara mutfak robotu arayanlara tavsiye edebileceğimiz mutfak robotları arasında yer alan Vestel Tarçın S Multi, 700 W motor gücüne sahip olup, zor işleriniz için kullanabileceğiniz turbo özelliğine sahiptir.
Ayarlanabilir hız kademesi bulunan robotun, 900ml. ölçü kabı bulunuyor. Tek tuşla kontrol sağlayabileceğiniz robot, ülkemizdeki beyaz eşya devi Vestel garantisi ile satışa sunuluyor.

Ürünün piyasa değeri 150-250₺ dir.

Hangi Mutfak Robotunu Almalıyım?

Sonuç olarak hangi mutfak robotu almalıyım diyecek olacaklar için eğer maddi durumunuz var ise tabiki de elektronik devi siemensi öneririz. Fakat siemensin diğer markalara nazaran gözle görülür fazla enerji tüketiminin olmasını da göz önünde bulundurunuz. Lakin ben o fiyatlara mutfak robotu almam diyenlerdenseniz sizlere önerimiz Vestel markadır. Hem kaliteli hem ucuz olmasının en önemli etkeni yerli üretim olmasıdır.

Etiketler: mutfak robotu tavsiye, en iyi mutfak robotu, en iyi mutfak robotu kadınlar kulübü, en ucuz mutfak robotu, en iyi mutfak robotu yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bununla birlikte sizler için daha iyi olduğumuzu düşünmekteyiz. Dilerseniz vazgeçebilirsiniz. TAMAMDaha fazla oku ..