Oyun Konsolu Tavsiyesi

Oyun Konsolu Tavsiyesi, Oyun konsolu almaya karar verdiniz fakat kararsız mı kaldınız? İşte size karar vermenizde yardımcı olacak yazımız ” Oyun Konsolu Tavsiyesi ”. Oyun oynamak için konsollara ihtiyaç duyanlar en iyisini seçmedikçe asla eğlenceli dakikalar geçiremezler. Bu yüzden tavsiye ettiğimiz oyun konsollarını satın alarak eğlenceni tadını çıkarabilirsiniz. Aslında oyun konsolu alırken fazla bir seçeneğimiz yok. Bütün dünyada en çok kullanılan iki oyun konsolu hakkında bilgiler vereceğim. Bunlar XBOX ve PLAYSTATION cihazlarıdır. 2 oyun konsolu da dünyanın en iyileri denilebilir.

Oyun Konsolu Tavsiyesi

Playstation Oyun Konsolu

En çok tercih edilen oyun konsolu arasında Playstation ardır. 7’den 70’e Playstation hayranları olduğuna siz de şahitlik etmişsinizdir. Birçok farklı oyun Playstation ile oynanabilir. En popüler oyunun ise PES serisidir. Birçok Playstation kullanıcısı PES oyununu oynamak için bu konsolu tercih etmektedir. Biz de oynadığınız oyunlardan zevk alabilmeniz için PlayStation’u şiddetle öneriyoruz. Sony üretimi olan Playstation gerçekten bu işte çok başarılı oldu.
Playstation oyun konsolu XBOX’dan daha başarılı ve daha fazla tercih edilir. Playstation ile oynanabilecekler arasında Call of Duty ve Basketbol oyunları da vardır. Ayrıca araba yarışları üzerine harika görsellere sahip olan Playstation oyunları vardır.

Playstation 3 fiyatları ortalama olarak 600 – 700 TL’ye satılmaktadır. Playstation son serisi olan 4 ise 1600 ile 1900 TL arasında değişmektedir. N11 ve Gitti Gidiyor gibi ünlü e-ticaret mağazalarından alınan fiyat bilgileri bu yöndedir.

XBOX Oyun Konsolu Tavsiyesi

XBOX oyun konsolu da birçok oyun konsoluna göre başarılıdır. Sony’nin Playstation devriminden sonra bu markaya ve oyun konsoluna yaklaşan tek seçenek olmuştur. Diğerleri Playstation ile yarışamaz durumda iken XBOX kendine birçok kullanıcı bulmuştur. XBOX oyun konsolu Microsoft alt yapısı ile çalışmaktadır. Çok profesyonel bir oyun konsoludur. XBOX resmi web sitesinden Microsoft’un da güvencesi ile satın alabilirsiniz. XBOX One’da 500 GB depolama alanı vardır. Sınırsız oyunlar ile eğlencenin dibine vuracaksınız.

İlgili Diğer En İyi Tavsiyeler

Sizin Tavsiyeniz Nedir?

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. uzmantavsiyesi.net'i kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz. TAMAM Daha fazla oku ..